bugün

entry'ler (412)

steel panther

işini çok iyi yapmakta olan müzik grubu.

her gün açarım dinlerim tüm albümlerni(abartısız) çok kalitelidirler. fell the steelden all you can eat e dogru biraz düşüş var ama şimdiden efsaneler arasına girdi bence. hakan kakız gibi bi basçıları ,mukemmel bir vokal ve gitaristede sahiplerdir.

14 saat uyku uyumak

ardından gelmesi muhtemel baş ağrısı olan uykudur.

eşeklerin kürtlere söylemek istedikleri

vallah neden yaşadığımı bilmiyrem.

eski nesil vs yeni nesil

her zaman eski ve yeniler olacağı için hiç bitmeyecek versus. yenilerin farklı olduklarını söylemesi eskilerin(ama onlarda yeniydi)bu yeni nesil çok bozuk demesiyle bitmeyen bir döngüye girilir.

sözlük yazarlarının küçüklük fotoğrafları

bu tiple kalsam karizma olurdum dediğim fotoğraf.

http://galeri.uludagsozlu...C4%9Fraflar%C4%B1-665253/

saf erkeği aldatmanın verdiği büyük haz

saf birşey bilmeyen genç delikanlı aldatılır sonra işini bilen gözü açık piç olanına gidilir sonra aynı şeyi erkek ona yapar vee bu döngü bu erkekler hep böyle yhaaa denmesiyle başa sarar.

erkekleri yakışıklı ırklar

şimdi türk kızlarının begenmemesini anlayabilirim. bir türk olarak aynı şeyi bende kzılarına yapıyorum.

amma ve lakin bana gidip yunanmış, italyanmıs, ispanyolmus demesinler ulan hepsi akdeniz erkeği birkaç değişiklik hariç akdeniz erkeğinin hepsi birbirine benzer.

kürt nüfus artışı durdurulsun

(bkz: mitoz bölünme)

efendi erkek vs zengin erkek

efendi erkek olarak söylüyorum zengini alacagı versustur.

türkiye dünya kupasını kazansa olacaklar

millet sevinçli ya alıcak içeceğini yiyeceğini nasıl olsa diyip herşeye %200 zam yapardı satış yapanlar herhalde.

zaten o an o sevinçle kimse fark etmezdi diye düşünüyorum.

metallica ya bok atmak

Metalica kadar kalitesiz popüler para delisi bir grup yoktur. Thrash.ile baslayip ortam müziğine dönen metallicayı dinleyenler zaten ergen ve müzikten anlamayan insanlardır. Bu söylediklerimi anlayan ve bana hak veren insanlar müzikal bakımdan belli bir olgunluğa ulaşmış insanlardır.

bu facebook durumunu gördükten sonra açmak istedigim başlık.

ulan sizin sırf marjinal orjinal olak (her ne bok olmak istiyorsanız artık) diye dinlediginiz çoğu grup metallicadan etkilenmiş gruplar ve grubun bunyesindeki insanlardan oluşur. aralarından metallica olmasa olmazdık diyen de var.
bu ne kafasıdır bilemedim anlam veremiyorum bir türlü.

sevmeyebilirsiniz, başarısız görebilirsiniz, ergen işi görebilirsiniz , para için müzik yapıyor diyebilirsiniz ama asla bunları dinleyen zevksizdir diyemezsiniz işte orda bunu diyenin ta mına korum!

mutlubaykus

komünist kızlarla ilgili tespitine bayıldığım yazar kişi.

orkid kız gibi reklamı

erkeklerin aşağılanırken ''kız gibisin'' dendiğinde aslında gizliden kızlarında aşağılandığına dikkat çeken reklamdır bence.

mersinli sözlük yazarları

içinde bulunduğum grup.

3 yıldır gitar çalıyorum daha kız sikemedim

gitari kari kiz icin calan kisi soylemi.

dünyanın en yalnız canlısı

şahsimdir.

evet bunu belki ergence veya baska sekillerde kendini acindirma olarak goruyorsunuz ama hayir dostum diyecegim karsisinda cok rahat oldugum olume giderim dedigim bir arladasim yok ayni zamanda kiz arkadasimda yok bugune kadar bu ikiside hic olmadi.

yine soyluyorum duygu somurusu yapmiyorum.

adolf hitler e sorulacak soru

neden faşizm?

bursa denilince akla gelenler

bursa cocugum diyen sahis geliyor.

aci ama gercek herhangi bir alay da yok.

hayatında hiçbir kızla buluşmamış erkek

belki kendini sacma sapan yapmacik durumlara sokmak istemiyen erkektir.

sözlük yazarlarının doğduğu ay ve burçları

temmuz yengec.