bugün

galatasaraylı pivot.ümit milli takımın da pivotudur.
1987 doğumlu, galatasaray'da oynayan basketbolcu. fatih solak'ın arkasında çok fazla süre almamasına rağmen geleceği parlak bir oyuncudur. galatasaray'dan önce tuborg pilsener forması giymiştir.
çok yakın bir zamanda türk milli takımının rotasyonuna gireceğine inandığım pivot. antalya büyükşehir belediye maçında attığı sayıların dışında yaptığı 5 blokla boyalı alanı kararttı karşı takım için.

olacak bu çocuk.
basketbol şubesinin bizim çocuk'u.
Salsa basket tarafından Deutsche Bank Skyliners maçında Tufan Ersöz'ün formasıyla sahaya çıkıp oynadığı iddia edilen basketbolcu.

http://www.salsabasket.ne...ada-tufann-formasyla.html
galatasaray cafe crown'un küme düşürülmesine kadar gidebilecek bir hata içine düşen oyuncu. yine de çok yaratıcı bir hamle. tebrik ederiz. *
yıllardır aynı yerinde sayan basketbolcu. yeteneklidir ancak yeteneklerinin üstüne birşey eklememiştir. bu kadar yıl biraz çalışsa bir hücum silahı geliştirse kendisi için faydalı olurdu. savunmayı zaten kör topal yapıyor. tuborgda neyse biraz kilo alıp sezgileri kuvvetlenmiş hali şimdiki halidir. klasik bir türk sporcusu örneğidir. aksi örnekleri için:

(bkz: mehmet okur)*
(bkz: hidayet türkoglu)*
yazık olacak sporcu.

ne suçu var bu oyuncunun anlamak mümkün değil ama şu entry (bkz: #6504888) aydınlatacaktır sizleri.

biz var olalım, piyonlar ölsün. devam edin. hep kazanacaksınız.
rezaletin baş kahramanı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25022676/
bi 30 kilo verse aynı tufan ersöz. bu haliyle kimse yemedi tabi.
gün itibariyle galatasarayda arda turandan sonra ikinci gündem konusu. kendisi 5 maç ceza almıştı. fakat bu ceza hazırlık maçlarda oynamama suretiyle infaz edilmişti. Ne var ki galatasaray kulübü Tufan Ersöz formasıyla cemal nalga yı 2 hazırlık maçında oynatmış ve federasyona oynamadığı 5 hazırlık maçının listesini federasyona göndermiştir. Skyliners ve Ludwigsburg oynadığı görüntüleri ortaya çıkınca işler karışmıştır.
Ayrıca bu gelişme üzerine Fenerbahçe ülker in itiraz edeceği gelen bilgiler arasında.
hakkında hiç bir şey denmeyecek sporcu kardeşimizdir. maalesef teknik kadro bir katakulli çevirmiştir. bu arkadaşta onlara uymuştur. şimdi hangi vatandaşın patronu bir şey istese karşı gelir. memurlar kanununda bile "üstün emrini ifa" kuralı geçerlidir. ast isen üst ne derse yapacaksın. eğer bir suçun varsa bunun cezasını üst çeker. nitekim olay orataya çıkınca teknik kadro uçurulmuştur.
akıl almaz bir olaya karışan basketbolcu.hakikaten inanamadım.kendisi ve koskoca bir kulüp nasıl böyle bir yanlışı yapar,inanılır gibi değil.hazırlık maçında ceza alıyor bu kardeşimiz ve cezasını diğer hazırlık maçlarında dolduruyor ki resmi maçlarda oynayabilsin.buraya kadar bir sorun yok,gayet normal.ancak,hazırlık maçı için kalkıp böyle bir saçmalığın içine nasıl girilir anlamış değilim.yanlışlıkla oynatılır vs onlara da tamam derim.ama bu düpedüz sahtekarlık.hiç mi düşünmediniz ortaya çıkacağını.her türlü cezaya hazırlıklı olmalı bence galatasaray cafe crown.kulüp gerekli operasyonu hemen yapmış ki bence doğru yapmışlar.tabii aynı zamanda bir strateji belki de,takımın olası bir küme düşürülmesi olayına karşı, yönetimin bir savunması olsun gibisinden.ilginç şeyler olabilir önümüzdeki günlerde...
ntvspor'a göre:

(bkz: tufan görünümlü cemal)
kendisine ne denirse onu yapmıştır. en suçsuzdur.
salt skyliners ve ludwigsburg avrupa maçlarında değil, pınar karşıyaka ve oyak renault lig maçlarında da tufan ersöz'ün formasıyla oynayan, bu yüzden sadece fenerbahçe'nin değil, pınar karşıyaka ve federasyona başvurusu 1 ay geçtikten sonra reddedilen oyak renault'nun da itiraz hazırlığına değil, ayrıca takımının ligden düşürülme ve avrupa kupalarından ihraç edilme tehlikesine girmesine neden olacak basketçi. kanımca en büyük suçlu şark kurnazlığı yapan galatasaray'ın basketbol şubesi sorumluları ve onun hocasıdır.
"Ben basketbolcuyum, bana ne denirse onu yaparım" diyerek bence bütün basketbolcuları aşağılamış bir arkadaştır. Bu nasıl bir açıklama ya, klişe olacak ama köprüden atla deseler, "ben basketbolcuyum, köprüden atla dediler, atlarım" mı diyeceksin? Anlamak mümkün değil..
Cezalı iken başka bir oyuncunun formasıyla oynamış oyuncudur.

Fenerbahçeliler de fazla abartıyor bunu. Ne önemi var sanki. Hem vaktiyle bayan basketbol takımı ile erkek basketbol takımı aynı forma ile idare etmişti. bu da öyledir. Forma alamamışlardır idareli kullanmışlardır. Hem onların uefa kupası varki.
yapılan sahtekarlıkta başrolü oynamış kişi. şimdi bunu yapan herhangi bir fenerbahçe'li sporcu olsaydı kıyamet kopar, baskanından sporcusuna tüm fenerbahçe camiası serefsiz, sahtekar ilan edilir, bu olay tüm gazetelerde mansetleri süslerdi. bu gün bakıyoruz bütün gazetelerin sadece spor sayfalarında kendine küçücük bir yer bulmuş, sözlük camiasında ise adam nerdeyse sütten çıkmış ak kaşık ilan edilmiş. bundan anlıyoruzki galatasaray lobisi her zamanki gibi işini yapmıştır. son olarak;
(bkz: ibne basın bunu da yazın)
bu olaylar çıkmadan önce hakkında 4 entry girilen ama sıradan bir hazırlık maçında galatasaray teknik heyetinin ısrarla oynattığı bir adam. sanki euroleague finali anasını satim.
profesyonellikten uzak türk yaklaşımıyla renklenen ve ben dahil bütün galatasaraylıları utandıran olaya kahraman olan galatasarlı pivot .

(bkz: allah kimseyi salak yaratmasin)
2 yıl hak mahrumiyeti cezası alan basketbolcu.
şikecidir.galatasaray'lıdır.galatasaray şikecidir önermesini doğrulayan basketbolcu.
basketbolcudur. yap denileni yapmıştır. ben seni seviyoruz.
2 yıl pazarda limon satması beklenen adam.