bugün

yeni bi yazar, hoş gelmiş.
aksam aksam (yoksa gece gece mi demeliyim) gulmemi sagladi sagolsun.

caps vermeden direkt entryi veriyim;
(bkz: #9478700)
bir kaç dakika önce hangi başlık olduğunu unuttuğum ama başlığı açan ayar verdiğini gördüğüm ve verdiği ayara güldüğüm yazardır. hoşgeldin beş gittin.
( sen beni güldürdün allah'ta seni güldürsün dostum )
beni cemaatçi olarak tanımlamıs, muhtemelen liseye giden arkadasımız. bir ara da kendisini ve çevresini tanısa iyi olur. ben demiyim simdi hakaret olmasın.
ideolojisinin esiri olmuş yazar pardon trol.
kelimenin tam anlamiyla tiki olan yazar. Kurdugu cemaatin starbucks ve cevresinde oldugunu saniyorum. *
aynştayn bu adam.

(bkz: #9800307)
en güzel cemaatlerin adamıdır.
(bkz: 40 cm genişliğindeki vajina)

zekasına hayran olmamak elde değil.
(#9901520) aynı entryde kendini çürütmüştür.büyük başarı. (bkz: kişilik çatışması)
laik ülkede kurban bayramı tatili nin olmasını mantığına(!) sığdıramamıştır. kendisine hazmetmeyi denemesini dileyebilirdim, eğer çatışmacı biri olsaydım.

ama bu tatillerin, toplumun çoğunu ilgilendiren önemli günler olduğundan verildiğini bilmiyor. bir toplum o devlet için vergilerini veriyorsa o devlette istediği gibi yaşamak için veriyordur. ve çoğunluğun renkleri o devlete hakim olmalıdır ki o toplum birarada dursun. ayrıca laiklikle bir din olam islam ın bayramları aykırı iken hristiyan bayramları aykırı olmuyor mu, bu konuda ne düşünüyor merak ettim. avrupalılar da laik malumunuz üzere, onlar christmas da tatil yapmıyor mu. herkes örfüne göre yapıyor uzatmaya gerek yok.

bir soru daha 1 mayıs da tatil yazarın bildiği üzere. yoksa komunist bir devletmiyiz.

allahtan türk halkı sayın yazar gibi despot bir düşünce ile hareket etmiyor. allahtan türk halkı zeki çevik ve ahlaklı ki 1 mayısı tatil olarak görüyor. yok eğer at gözlüklü bir halkımız olsaydı ve sayın yazar gibi görseydi meseleleri, komunist bayramı diye ortalığı yıkardı 1 mayıs tatili konusunda.

türk halkı dünya üzerinde gördüğüm en hoşgörülü halk.*
--spoiler--
avrupalılar da laik malumunuz üzere, onlar christmas da tatil yapmıyor mu.
--spoiler--
dediğim budur.. ama cemaat adamı avrupalıların bile gerçek laik olmadığını söylüyor(neye göre kime göre, heralde cemaat adamına göre). avrupa lılar laiktir, tatil toplumun ihtiyaçlarına göre veriliyor sevgili dostum. avrupa devletlerine laik değilsiniz deyip kafadan laiklik yorumu yapabilmek heralde büyük bir özgüven gerektirse gerek. yok o bişe değilde laiklik üzerine muhteşem makaleler yazmasını önerebilirim sayın yazara. baksanız avrupanın yüz yıllardır uyguladığı sistemi bile beğenmiyor. her neyse adamlar laikliğin mucidi uygulayıcısı bizde onlardan almışız. laikliğin evrensel yorumu da bu. şahısların hissi yorumlarına göre hareket etmemeli değil mi devlet. yani senin hissettiğin şey laiklik değil sevgili dostum. sadece senin şahsi hislerin.

unutma lütfen çoğunluğu müslüman olan bir toplumdayız ve bu toplumunda ona göe ihtiyaçları değişiyor.
(bkz: #9927395) hristiyan kutsal günlerine dil uzatamayan onları eleştirmeyen ve ayarı alan yazardır.
bunak yazardır * her şeyi bir daha anlattırır *
(bkz: #9978626) yazısıyla akşam akşam güldürmüştür; akşam vakti gülmek de iyi değildir derler ama neyse. *
sözlüğün en uyuz yazarıdır.
komik yazıları olan yazardır, sevilesidir.
bugün doğum günü olan cemaatçi yazar.
tabii genelde cemaatlerde doğum günü kutlanmaz ama adettendir, kutladım ben.
iyi ki doğdun.
sanki böyle insan omuzlarında tutup şiddetle sarsılıp bırakıldığında bir hal alırya aynı öyle bir yazar.
(bkz: düz mantık)
(bkz: geri kafalı)

not:bana göre.
her sözlüğe girdiğinde 50 tane saçma sapan başlık açan , türbana kafayı takmış , ayar vermeye çalışan ama aslında 2 kelimeyi bile doğru düzgün bir araya getiremeyen silinmesi gereken yazar. içinde "islamcı , kemalist , türbanlı " geçmeyen bir yazı yazabileceğinden şüpheliyim.

türbanlı x türbanlı y türban şöyle türban böyle... her başlığı bu şekilde başlıklarının sırf "başlık açmak" için yazılması da ayrı bir komedi unsuru.
formata aykırı , kaliteyi düşüren , bir tanım bile giremeyen gereksiz yazar.
bilgisiz, ortalama her 3 entrysinden birinde sallamasyon yapan, lüzumsuz yazardır.
en kafa dar yazardır.*
türkçe rapten en az benim kadar anlayan yazar.
uludağ sözlük bağımsız cemaatçi yazarlar grubu nu kuran yazardır. *
nereye çekilirse oraya gitmesi beklenen, sorgusuz sualsiz dinleyen ve uygulayan kendi düşüncesi olmayan kişilik silsilesi...