bugün

Yusuf ile Kenan filmiyle başlamıştır kariyerine.iyi bir oyuncudur.
-cem, davran
-tuttum abi bir iki hoooppp

ajxjdjsd.
Kahpe bizans… bence 10 tane ruhsar ederdi.
Ruhsar dışında oynadığı hiç bir televizyon filmi tutmayıp, az reyting alıp yayından kalkan. bunun yanı sıra şu sıralar tv8 de çarkıfelek isimli yarışmayı sunan sanatçı.
annesinin mezarındayken.
görsel
bugün annesinin cenazesine gittiğim ve kendisine "başınız sağolsun" dediğim ve o da kolunu kalbine koyduğu oyuncu.
benim bir tweetimi beğenmiş olan oyuncu. Allah rahmet eylesin.
annesi Naciye Davran hayatını kaybetmiş.

https://www.haberler.com/...kaybetti-15174170-haberi/
Cem davran'ın 2009 yılında vermiş olduğu röpörtajından bir parça.
görsel
görsel
bu sıralar ilgi duyduğum bir oyuncu. sevda demirel hande atayizi'ne tokat atınca araya girmiş.
Ruhospu.
görsel
"55 yaşımdayım, yeteri kadar tanıklığım var sanıyordum canım ülkemde, yanılmışım. Böyle bir hukuksuzluk, vicdansızlık görmedim. Bir oy bir oydur deyip hasta annemi kucaklayıp oy vermeye gideceğim yine, yine, yine, yine.. "
görsel
ruhuspu!
Allah uzun omur versin temennilerimi sundugum oyuncu.
23 nisana özel;

görsel
Kendini özlettiren kaliteli oyuncu.
görsel
eski hali.
Özellikle her şey çok güzel olacak filmini çok beğendiğim usta komedyen.
Gündeme gelmek için ortaya laf atan tiyatrocu. Tebrikler başardı.
Doğru bir söz eden adam. Açık ve net.
Tekrar ekranlara dönmek için, mevcut iktidarın hoşuna gidecek şekilde yağlama yapan varoş komikyeni.
adam gibi adamdır benim cem abim. sevdiğim bir tiyatrocudur. söylediği kariyer meselesine gelince‚ evine ekmek goturmeye çalışan anneler için değildir elbette. çalışmaya ihtiyacı olmayıp sırf ego için kariyer peşinde koşanlaradır sözü. çocuğun anne baba sevgisiyle ve özellikle anne sevgisine vurgusudur.
sözünün arkasında durur umarım. haklı çünkü. cinsiyetçi bir yaklaşımla hiç alakası yok bence.