bugün

sabah 7-9, akşam 6-8 saatleri arasında best fm'de devam eden gazoz ağacı programı sunucusu.

15 senedir severek dinleriz, şu anki programları işe gidiş ve dönüşte yolu çekilir kılar.

bir diğeri için;

(bkz: nihat sırdar)

(bkz: nihat la muhabbet)
Sabah dinliyorum da iletişim fakültelerindeki eğitimi eleştiriyor. Neymiş piyasaya adam yetiştiremiyormuş. Fakültenin görevi "piyasaya adam yetiştirme" değildir ki zaten. Üniversite dediğin her zaman bu işin teorisidir. O teorik bilgi alınırken öğrenci biraz da kendini yetiştirir öyle öyle olur. Yoksa iletişim fakültesi bir "meslek kursu" değil ki. Oradaki eğitim tabii ki teorik olacak. (Ben de çok iyi bir eğitim verildiğini düşünmüyorum bu arada.) Ancak Cem Arslan da BBC'de yayın yapmıyor. Yapamaz da zaten. Demek istediğim, Cem arslan'ın standart olarak kabul ettiği, insan yetiştirilmesinin elzem olarak düşündüğü piyasa; Türk medyası; da bu konuda pür-ü pak değil. Hele ki bu dönemde. O yüzden bir laf edilecekse "iğneyi başkasına çuvaldızı kendine" batırman lazım cem arslan! Beni anlıyor musun?

(bkz: Tencere dibin kara seninki benden kara)
best fm'i sevdiren adamdır.
bir gün sıcak bir yaz gününde terli terli beni öpmüştür nedense.

o günden beri pek sevmem. geçmiş olsun kendisine. iyi kötü konuşan ses çıkaran bir adam...
bugün haberlerde duyduğum ve üzüldüğüm radyocu.

her ne kadar kendisini dinlemesem de 5-6 yıldır takipçisi olduğum ilk ve tek radyo best fm'i best fm yapan radyoculardandır.

geçmişler olsun.
fenerlidir, dobradır, muhaliftir bu yüzden bu adamı çok severim. bıçaklanmıştır ama yine ayağa kalkacak, çoğu çomarın hakkından gelecektir.
Severek dinlediğim radyo programcısı. Sohbeti ve konuşması çok keyiflidir. Bıçaklanmış ama şükür ki sağlık durumu iyi. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
best fm'in sivri dilli ancak bence başarılı program yapımcısı. bıçaklandığını öğrendim. çok üzüldüm. eskiden doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlardı şimdi dünyanın en büyük köyünde sokakta bıçaklıyorlar. tanıdığım cem arslan iyileşir iyileşmez doğru bildiğini söylemeye devam eder. etsin de zaten.
bugün saat 20.10 da best fm deki Gazor isimli programının çıkışında önce sözlü taciz ardından bıçaklı saldırıya uğrayarak sırtından yaralanmış olan programcı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Ek Binası Acil Servisine kaldırılmış. sağlık durumu iyi deniyor ve saldırgan kısa sürede yakalanmış. ağır bir ceza alır umarım.

geçmiş olsun...
fenerbahçeli olduğu için sevmezdim ama dinleyince hata yaptığımı anladım. radyo programlarında çok objektif ve mizahı da iyi. tavsiye ederim. best fm de radyocudur kendisi.
fenerbahçeli bir radyocudur. evet.
ilk gençlik yıllarımdan beri dinlediğim radyocu . çok kibar biridir ,tanışınca anlarsınız .
yaşı 46 olup 60 gösteren gazoz ağacıdır kendileri.
her sabah ve akşam iş gidiş gelişinde dinlediğim tek radyocu. siyasi eleştirileri ise acımasız ve muhteşem.
hala dinleyenlerinin olduğu radyocu. fanatik fenerbahçeli değil, holigan fenerbahçeli.
(bkz: best fm deki mücahit)

buradaki mücahit i, akşamki gazor programında bayağı meşhur eden radyocudur.
Sabah ve akşamları best fm de program yapan sempatik kişiliktir. tam kafa dengi adam muhabbeti güzel.. istanbul da dinlemek isteyenler için frekansı 98.40 tır. şu an yayında...
Dinlenilmesi gereken kişi.
patentini almasını düşündüğüm bir gülüş tarzı olan, sanatını best fm de icra eden, kadınların ingilterede arabanın solunda türkiyede sağında oturması ve fenerbahçe taraftarı olan radyo programcısı abimiz.
yarın trabzon'da forum trabzon avm'de yapacak olduğu söyleşi ve imza organizasyonu iptal olan radyoci.

bi' sorun bakalım trabzon'a neden gelememiş?
best fm de hafta içi sabahları 06:45 - 09:00 arası gazoz ağacı ve akşamları 17:00 - 18:30 arası gazor programlarını yapan radyocu.
Çok kötü espriler yapar.
sabahların olmazsa olmazıdır.
radyoda rastlayamayınca mabel matiz i seslendirmeye başladığını düşündüğüm dj kişisidir. kendisini severiz sevmesine de muhalafet tarzı biraz zorlama ve derinliksiz olduğuna karar verdiğimden beri istikamet nihat sırdar a kaymıştır. kusura bakmasın.
hem komik hem muhaliftir. ben bu arkadaşı Kılıçdaroğlu'na benzetiyorum. o da muhalefet bir insan ve yaptıklarıyla güldürüyor.