bugün

imdb alt sınırı 1.9 puana çektiği için artık en kötü 100 film sıralamasında bile olmayan filmdir. tamamen başka bir kategoriye girdi artık, kötü bile değil.
bir recep ivedik değildir, kimi yerleri sıkmıştır, çok güldüren bir kaç sahne için notum +.
imdb taban puanını değiştirdi bu uyduruk video bütünü sayesinde. 1.6 ile en kötü yüze bile girememiş film adı altındaki amatör videodur. en kötü yüze girmenin bile bir kriteri var sonuçta, taban puan 1.9 altıysa en kötüler arasında bile gösterilemiyorsun.
Afedersiniz ama olmamış film.
sadece Birkaç yerde sırıttım. Ama çokça sıkıldım. demek ki neymiş kaymak, girmek, çıkmak fiilleriyle film olmuyormuş. Keşke recep ivedik 4 çekilseymiş.
en kötü film olması için mücadele verenlere karşı 3-5 tane akıldan yoksun kişinin vatan millet sakarya nidaları atmasına sebep olan f dir. evet evet f filmi bile hak etmiyor. bu film turkiye'yi temsil ettigi icin yuksek puan verilmesi gerekiyorsa işin kokten cozup boyle bir film cekilmemeliydi.
film güzel. fakat sen gülmeye değilde eleştirmeye gideceksen boş ver değil film hiç bir şey izleme
(bkz: uykumda seni sikerek kamyon devirdim)
inci sözlüğün hiçe çıkardığı film...

Edit: zaten oldukça vasat bir film çin malı esprileri ile aptalları gülme krizine sokan filimsi....
kasıtlı ve organize bir şekilde imajının zedelenmesi için çalışma yapılmakta olan film

o kadar angutluğa rağmen 2 milyon ile cem yılmazın önünde hala haftalara göre izlenme oranlarına bakılınca. hayret. anlaşılan bu harekat filmin reklam kampanyasında gayet işe yaradı

http://www.ucankus.com/de...aciklamalar-icin-tiklayin
tv de gösterime girdiğinde dahi izlemeyeceğim ergen skeci.
Bu gün konak pier deki ekranda fragmanını izledikten sonra ( ses bile yoktu ) verdiğim not 0,9 yani o kadar kötü bir olayı var ki şahan halen ayılığı ile prim yapabileceğini zannediyor. Ve ergen beyinleri bu şekilde
Komiklik yaptığını zannediyor.
imdb bottom 100'de alt sınırın 1.6 olması sebebiyle listeye bile girememiş film. Var ortalamayı sen düşün.
Recep ivedik'ten sonra okumuş, entel kesmin önyargıyla baktığı, içten içe küçüklerin ve her daim küçük kalanların imdb de yaptığı şeylere içten içe sevinilen filmdir.
çok istememe rağmen gidemediğim, güzel ve komik olarak nitelendirilen bir şahan gökbakar filmidir.
öğrenci olsaydı ff bile alamazdı, devamsızlıktan kalırdı amk.
recep ivedikten sonra ne olabilirdi başka.
imdb'de 1 puanı bile hak etmeyen vasat altı şahan gökbakar filmi.
an itibariyle imdb'de justin bieberi konu alan "biebermania" filmi ile arasındaki puan farkı 0.1 olan film.
yunanistan'a itelenmiştir.

görsel
vasattır.
bkm yapımı filmlere gitmeyen şahsımın sinemada izleyeceği film.
(bkz: celal ile ceren e 1 puan verenlere dava açılması)
yarın bizzat gidip izleyeceğim film. amk zorla izletecekler millete filmi

siktiler kendilerini 2 haftadır ne şahanmış lan..
para vereni siksinler.
para verilmeye değer olmayan film.