bugün

o reklamlara kananlar varmış demek. Bende diyorum bu kadar dandik marka hala nasıl ayakta duruyor.
Çöpten öteye gidemez. Msi yada monster alınması daha hayırlıdır.
Paranızı cöpe atmak olur msi asus gibi markalar varken.
yapacağınız laptop bu kadar olur.
tuş takımları vasat, ucuz ürün kullanmışlar, zaten casper'ın vizyonu o ucuz ürünü pahalıya satmak.
olmamış yine. train again.
msi alsanız çook daha iyi olur sevgili yazarlar. buna paranızı vermeyin.
excalibur hem laptop hemde oyuncu ekipmanları tarafında kendini geliştirmiş. g911 alınca bunu anladım
Hiç güvenmiyorum bu markaya.
her sabah metro istasyonunda dev bilboardı ile bakıştığımız * ve mtlu sonla bitecek olan uzay mekiği.
casper'in ürettiği oyun bilgisayarı.
Bir çok inceleme ve kıyaslama videosu izlediğim ve sonunda excalibur g770 serisini aldım. Ömür boyu performans garantisi olması da almamda büyük etken oldu
yakın zamanda alıp excalibur ailesine katılcam. yorum ve incelemelere bakınca performans anlamında heyecan verici bi beklenti yarattı bende:)
Açık konuşmak gerekirse daha önce casper dan herhangi bir teknolojik ürün kullanmadığım için endişelerim vardı ancak kullandıktan sonra fiyat performans olarak tatmin etti benı Excalibur G911.
bende aktif olarak excalibur G770 kullanıyorum artıları çok tabi eksileri de vardır örneğin fps değerleri yükseldiğinde donma yapmıyor çift turbo fanı mevcut, donanım olarak yeterli benim için güzel fps ler alıyorum biraz ağır bi pc ama genel anlamda tüm gaming laptoplar öyle diğer laptopta aynıydı *

Klavye tasarımındaki rgb ışıklandırma sistemine biraz daha mod eklemeleri gerekir bence. rgb benim için önemli performans tabiki önemli ama ışıklandırma da önemli benim için
G911 kullanmaya başladıktan sonra excalibur hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ne bi donma kasma nede ısınma 10/10 bi gaming laptop...