bugün

entry'ler (75)

kamil koç vs pamukkale vs ulusoy vs metro

bence sıralama şu şekilde olmalı kamil koç >diğerleri

kamil koç

Son zamanlarda kalitesini arttırma yoluna gitmiş bence başarılıda olmuş şehirler arası otobüs firması

casper excalibur

G911 kullanmaya başladıktan sonra excalibur hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ne bi donma kasma nede ısınma 10/10 bi gaming laptop...

casper tablet

Servis ve servis ağı konusunda Casper'ı tek geçerim, tabletimin ekranını çatlatmıştım düşürüp onu değişim için gittim oldukça hızlı ve nazikler yarım saat gibi bir sürede işimi halledip yolladılar benı.

casper bilgisayar

Bir arkadaşımın önerisi üzerine excalibur kasa almaya karar verdim ve memnun kaldım, hem iş hemde oyun için kullanıyorum çok başarılı bir kasa, almayı düşünenler için biçilmiş kaftan…

excalibur g911

yaklaşık 1,5 senedir kullandığım oyun bilgisayarım, gamer laptopların aksine bu pcnin ısınma sorunu yok ama en yakın rakibi öyle bir ısınıyordu ki ters çevirip 2 yumurta kırsanız pişirir o derece, bu bilgisarın tek sıkıntısı biraz ağır olması bence.

gaming monitör

Bir gamer için gaming monitör şart, ben de yeni değiştirdim monitörü excalibur monitör aldım oldukça başarılı bi monitör tam bir fiyat performans ürünü tavsiye ederim.

excalibur g770

Benim emektar laptop olur kendileri kaç yıldır kahrımı çekiyor valla bilemedim, ama yakın zamanda g911 ile üst modele geçmeyi planlıyorum ben excalibur serisinden oldukça memnunum donanım, performans, soğutma vsvs.

casper via

halihazırda casper via f30 plus modelini kullanıyorum sanırım 2 aydır falan tasarım olarak zaten çok başarılı, performans konusunda da beni oldukça tatmin ediyor.

denesenseversin

kazan kazan olayının ete kemiğe bürünmüş halidir. mesela sen bir kobi tanıdığına referans olacaksın o kredi çekerken senin referansını kulanacak o kredisini düşük faizden kullanırken sen de promosyon alacaksın güzel iş…

duvar kağıdı

düz siyah olmadı her zmn

türk kızı ne ister

para ister

güzel hosting

Neredeyse 3 yılı aşkındır çalıştığım ve aman aman bir sorun yaşamadığım yerli hosting firması, tam anlamıyla fiyat performans odaklı bir firma diyebilirim bunun yanında gece gündüz fark etmeksizin mevcut olan teknik destekleri de mevcut buda firmayı ekstra bir cazip kılıyor...

nutella mutluluğun tadı

yoooo cokokrem bence

atatürk düşmanlarının kaynağının deliler olması

mantıklı dusunebılen bıreyler ıcın mumkun degıl zaten

gizliden gizliye kadir mısıroğlu hayranı olmak

yok artık gızlı gızlı kadır mısırpuskulu

hosting firması

Hosting ve bilimum benzeri hizmeti satan firmadır, irili ufaklı olarak Tr de sayıları hayli fazladır. Doğru firma seçmek oldukça önemlidir yoksa sonu sinir krizi ile bitebilir şahsen güzel hosting gibi başarılı ve bilindik firmalarla çalışmak çok daha sağlıklı olacaktır bence.

sözlükteki en bilgili 10 yazar

1. ben 2. kim?

bir yazar tarafından engellenmek

ben engeller geçerim valla

166 boyundaki erkek

"166 boyundaki erkek" aramanıza bir sonuç bulunamadı