bugün

kurabiye güzeli ve karamellisine hayran olduğum algida ürünü..
meyve şölenini tek geçtiğim algida dondurma serisi.
bitter cikolata parçalı olanının üzerine hindistan cevizi dokmeniz durumunda tam bir çikolata şölenine dönecek algida'nın en büyük hacimli dondurmasıdır.
kurabiye güzeli ve kestane keyfi çeşitleri en güzel olan, çikolata karnavalı ve profiterollü çeşitleri ise çok olmasa da güzel olan, en son olarak da güllaçlı çeşidi çıkmış algida ürünü. nasıl yapmışlar bilmiyorum ama en kısa zamanda baklavalı ve künefeli çeşitlerini de bekliyoruz.*
taklidi çok, onun gibisi yok. ekmek kadayıflısını deneyen ne dediğimi anlar.
on tane verseler elimdeki bir tane viennettamı vermeyeceğim dondurma.
carte d'or'un ekmek kadayiflisi, simdiye dek yedigim en guzel dondurmalar siralamasinda ilk 3'e girebilecek kadar iyidir. fiyat acisindan da algidanin en pahali cesididir. en ustte antep fistigi parcaciklari, ortada vanilyali enfes dondurma ve en latta da koca dilim ekmek kadayifi. tebrik ederiz efenim.
son çıkan vanila, limon, karadut üçlemesiyle harikalar yaratmıştır.
dondurmanın kralıdır bu efendim. Yiyin yidirin.
profiteröllü dondurmasıyla aşkın tanımını yapmış olan dondurma markası. master.
meyve şöleniyle harikalar yaratan dondurma.
kutusu kendinden daha değerli olan dondurma.
(bkz: cote d or)
kabında, bilumum salata, yemek...vs saklamaya yarayan dondurma.
fransızca "altın kart" anlamına gelen söz dizisi.
meyve şöleni şahaneymiş. meyveli tatlı sevmeyen ben bile bayıldım. mükemmel bir uyum yaratmışlar. önerilesi.
tel kadayıflısına kadar çeşit çıkaran, mutluluğu son damlasına kadar yaşatan marka.
içinde bir dolu katkı maddesi bulunan sihirli ve zehirli ve soğuk tatlı.
ekmek kadayıflı olanı süper olan dondurma. *
tatları krem şantiye benzer dondurmalar üreten firma. hele şu baklavalı, kadayıflı, kabaklı, karnıbaharlı dondurmaları ağza sürülmemelidir. efendi gibi tatlıcıdan tatlınızı alıp, yanına maraş dondurmasını koyunuz.
tel kadayıflı sucks.
dolapta kabını görünce insana anlık heyecanlar yaşatan dondurma. yaprak sarmalı ürününü çıkarsada kimseye anlık heyecanlar yaşatmasa.
Evli yaşlı bekar genç her insanın sevebileceği ve bir çok çeşidinin bulunduğu , bittiğinde içine yaprak sarma depolayabileceğiniz algida dondurma ürünüdür.
kadayıflı olan süperdir. evet.
Kestanelisini hala bulamadığım dondurma markasıdır.