bugün

on ikinci nesil yazar kişisi.
Yav he he sen sensin.
acaba erecto mu diye sordurtur.
hayal gücünü ergenlikle karıştırdığı için haklı biçimde beni kırmış olsa da hala severek okuduğum yazar.
Bugün bazı entrylerinden rahatsız olup sonunda donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Ya ergenleşme lütfen ''Kol kırılır sen içinde kalır'ın neresi rahatsız etti. Ve sanırım biz aylar önce de husumetleşmişiz. Trabzonlu hamsi hatırladım seni. Yine de daşşakların sağ olsun.
Sana şahsi anlamda hedef isim gösterip ilişmedim yine de sen bilirsin bilirsin yine de sen. Mutluyum uzağım.
Özelime gelip neden niçin diye sorup izah isteseydin cevap verirdim ama görüyorum ki senin ruhuna işlemiş cedelleşmek ve donuzlamak neyse bildiğin gibi olsun stop.
Hatalı olduğu konularda yanıt vermesi ve savunulmasının da yanlış olduğunu düşündüğüm yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Beni mahkemeye vermekle tehdit eden hamsisin sen neyse travma olma ne olursan ol gelme bir daha sana kaldığın yerde başarılar.
Artık nick başlığı altına herhangi bir şey yazmayacağım, üzmüş yazar. Elveda. Bitti.
Ya alınma ama ciddi ciddi alıngansın selametle yazma lütfen.
Ve başlığı kaldır lütfen gereksiz yer işgal etmesin sözlük sen ve ben gibi iki gereksizin dalaşmasını okumak zorunda değil.
40 yillik nickaltina duvar diyen bir zavalli.
Geri zekalı olma bizzat üzerine tıklayıp entrylerinin olduğu yere girdim sosyal mecrada duvar denir. Kim ipler senin nick altını zavallı sensin ayrıca.
2007 facebook'u mu ulan bura? duvarmış!

delikanlı adam ayağı yapma, tekme tokat ezerim seni.
Git mutlu olduğun yerde oyna lafı güzaf istemiyorum güle güle ulan mulan inter milan bir bitmediniz ulanlar ikile dalyarak efendi ikile.
Donuza eklediğim efendiler hortlatmayın nick altımı.
Görmüyorum yazdıklarınızı yorulmayın ve bana size haber uçuran ispikçi kuşlar misali kuşlarım kendimi ve milleti stalk edeceğim alternatif hesabım yok.
kendi kendine gelin guvey olan bir kefere.
Nerelerdeyim diye merak eden, sevilen yazar.

E ben arada bakıyorum, sen neden yoksun?

Ben yokken seni kurufasulye yapmadılar insallahhhhdjfkfkflflfl.

Evet
Halen taze yeşil ve nemliyim. Malum görmek nasipse önümüz bahar göverelim efendim sırıklara sarıla sarıla döne döne kuşatalım asumanı ram olalım toprağa kök salalım hayata sevgiyle dost.
Eksi oy veren kişi her kimsen sende seviliyorsun.
Kendisine herhangi bir gönderme çabam ve kendisiyle sorunum olmadığını saygıyla belirtmek istediğim yazar. Tabi kendisinin benimle sorunu varsa bilemem. Bunu belirtip giderim, herkesin de bu itirafımın farkında olmasını rica ederim. Saygılarımı sunarım.
Donuzumda olan kişi nick altımı kirletme kaybol.