bugün

Çok çalışsın bi dahakine 69 yapsın. Töbe yarabbim daş yağacak başımıza..
ingilizce konuşunca yabancı sandım; bildiğim türk'müş. Ayrıca gerçekten de çekiyormuş. Son ana kadar bir sürpriz beklemiştim.
Hayır neden böyle bir şey yapmış anlamadım. Kamerayı da açık unutmuş mal.
Adam gibi adamdır.
Belki yanlis anlasilmistir baska bir sey yapiyordur deyip fikirler uretmeye calsiyordum ki ayaga kalkti. Neyin kafasi bu.
Ya olm iş zamanı iş çiş zamanı çiş demişler. Ne abaza bir ülkeyiz awk. Utanmıyor musunuz ya ne değişik adamlar var.
Videoyu açamadım benim oğlan falan olur. Diye..

Geçen ders yaparken şak şak şak diye sesler geliyordu. Oğlum iyi misin dedim.

Proje yapıyorum baba dedi..
aq çocuğu insan bir sansür koyar.
Siktirin gidin herkes 31 çekiyor herkes asılıyor ama bu çocuğa laf ediliyor bu çocuğa şaşırılıyor. Ne var lan bunda.
Kameranın açık olduğunu fark ettiği zamanki tepki eksik arkadaşlar, en önemli kısım orası.

Yoksa bize ne elalemin 31'inden aq.
bari kamerayı kapatsaydın dingil, bak oradaki ahmet'ler zehra'lar kamera açmamış sen niye açıyon. bu böyleyse kim bilir onlar neler yapıyorlardır.
Hayır madem illa çekeceksin kamerayı kapat bari hıyar. Bu ne lan dedim izlerken. Dersin bitişini de mi bekleyemedin? O kadar mı bıçak kemiğe dayandı? Bu resmen teşhirciliktir. Kamerayı da açık unutmuş olabilir. Bir kontrol etseydin, Allah'ın sarsak abazanı.

Edit: bu videoyu yayan da oçtur.
çağdaş demokratik eğitim sisteminin kesindinsiz eğitim olduğunu görmemize vesile olan durumdur.
bir an kameraya boşalacak sandım.
Ulan ingilizce diye girdik ders fizik çıktı. Adam kaldırma kuvveti işliyor.

(bkz: kalktı valla ne diyim helal olsun)
motivasyon kaynağı merak edilmiştir.

görsel

yok lan neyini merak edeceksin damacanaya bile hallenildi bu ülkede..
finali topluca ayakta yaptılar. bu çocuk kaç yaşına gelirse gelsin bu yaşanan şey hep peşinden gelecek, umarım büyük hedefleri yoktur.

edit: başlığı canı derste 31 çeken diye okudum ama zaten her anlama uyuyor.
Bunlar salaklık yapıp böyle videolar çekiyorlar sonra video yayılınca MEB çıkıp hesap soruyor sonra ehedü ühüdü ağlıyorlar. Gerizekalı tayfa.
Nasıl bir yokluk içinde diye insan acıyor.
Yok yani, gay olsam gidip *öt verirdim; bu kadar acıdım lavuğa.
Rezillik resmen ailesi filan görmez umarım.
Adam azmis, asilmis ne var bunda. Hic mi ergen olmadiniz.
Birisi de demiş ki herkes yapıyor neden tepki gösteriyorsunuz. O zaman çıkalım sokakalara, yüksek yerlere, düğünlere törenlere çıkarıp herkes yapıyor diye yapalım. Ne mantıksız insanlar var ya.
Birkaç defa ara verip ayağa kalkması falan; bunlar hep videoyu beğenmeyip değiştirmesinden kaynaklı. Çok seçici bir arkadaşmış. Bir türlü aletine göre bir video bulamamış.

Not: Sınıfa rezil oldum diye düşünürken bütün ülkeye göstermek böyle bir şey oluyor sanırım! Belki de fenomen olur; hiç belli olmaz bu işler. swh
Bizim zamanımızda bu olay direk en arka sırada gerçekleşiyordu. Hatta derste 31 çeken bildiğin sükse yapıyordu amk. Demek ki gençlik o zamanda yarrak gibiymiş ben o yüzden fazla kınamıyorum.
görsel
Dersteki kız öğrenciler de bunu gördü, yaşadıkları travma büyük olmalı.
güncel Önemli Başlıklar