1. 1.
  blackmore's night'ın solisti, billur sesli bayan. ritchie blackmore'la çok güzel bir uyumları var, child in time'ı gayet farklı söyler kendisi.

  (bkz: faerie queen)

  (ayrıca kendi sitesindeki fotoğraf galerisinde ritchie blackmore ile birbirlerinin kılığına girdikleri bir resimleri vardır, çok gülmüştük ona. blackmore kadın olsaymış gayet çirkin olurmuş, night ise gayet komik bir blackmore olmuştu.)
  2 ... sweet leaf
 2. 2.
  helloweenin Light The Universe $arkısını, andi deris ile beraber soylemi$, ustune bir klibe katılıp renk katmı$tır. ne yazık ki andi deris ile ritchie blackmoredan daha iyi cift olurdular.
  2 ... bilincli tuketici
 3. 3.
  ritchie blackmore ile tanışmadan önce de country rock yapıyormuş kendisi.
  ... sweet leaf
 4. 4.
  blackmore s night grubunun solisti. ritchie blackmore ile anılır sürekli. cok şık ve güzel folk - rock - medieval rock parcaları seslendirir. huzur veren bir sesi vardır. kendisinden özellikle soldier of fortune* ve wish you were here * tavsiye edilir.
  ... winniethecrusher
 5. 5.
  dünyaya ender gelebilecek seslerden sadece biri. şarkı söylerken ya uyursunuz ya uçarsınız ama her türlü mutlu olursunuz.
  ... frozengaze
 6. 6.
  https://video.uludagsozluk.com/v/candice-night-11279/  eşsiz bir sese sahip güzel elf kızı, ritchie blackmore ile çok uyumludurlar, blackmore's night grubuyla tanınsa da bu grup öncesinde country rock tarzında çalışmalarda bulunmuştur...
  2 ... soth
 7. 7.
  olağan dışı sempatik, güzel ve büyüleyici sese sahip blackmore s night vokali.

  bi peri midir, elf midir nedir?

  #5766093 gereği yapımıştır.
  2 ... summoning