çay parası dışında paramın olmaması. aylığa da daha 2 gün var.
bu hallere düşeceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi.
cahillik yemini etmiş at gözlüğü takmış bir insana bir şey anlatmak en can sıkıcı durumdur.
1 gündür sigarasız kalmak. sigara parası bulamamak.

abimden para istedim çok cimri homurdadı.
Yırtılmayan kağıda dürümü 5 tur saran dürümcü. O dürüm düğüm olmuştur artık açılmaz, sinir eder.

Biz buna, can sıkıcı dürümler de diyebiliriz.
yevmiyemi alamadım. adamın hesabına para gelmemiş.

eczaneden 20 liralık göz bantajını utana sıkıla veresiye almak zorunda kaldım.

onca akraba ve arkadaştan sadece 200 lira borç istedim. geri dönmediler.

benim gibi bir insanı sinir ettiler amk götverenleri.
aileden de olsa somurtkan insanlarla muhattap olmak. keşke ailemizi seçebilsek ama olmuyor işte.
eve gelince yemek bulamamak. yoğurt ile idare etmek zorunda kalmak. yine aç kaldım. anasını avradını dikeyim böyle yaşamanın.
boş insanlarla vakit kaybetmek.
gece kulübü dönüşünde alkolik arkadaşın taksi ücreti nedeniyle ortamı gerip durması. köye vardığımızda petrolde olayların çığırından çıkması.
popomda afedersiniz anüsüme kadar kaşıntı olması. affınıza sığınarak yazıyorum sevgili sözlük. utanıyorum.

2 yıl önce ameliyat olmuştum.. diren takılmıştı. bilen bilir 8 sene idrar torbası ile yaşadım.
Olur öyle yarbay podolski. Bazı yaralar iyileşmek bilmiyor. Sezaryen bölgesi bile yıllar geçse de tuhaf tuhaf hallere girebiliyor.
Arzuladığın şeyi elde edememek.
Ne demek karakter sınırı aşıldı ?
Ülkenin içinde olduğu durumdur.

Gençlerle üzülüyorum özelikle geçen haftaki sınava giren liseli gençlere çok üzüldüm. Hepsinde bir gelecek heyecanı var ama ülke hindistan Pakistan olma yolunda.
Yumurta kolisini kırmak.
ülkenin içinde olduğu durumdur.

Niye eskiden olduğu gibi aylık 100 dolar kazanmıyor bu millet offfff. Ne güzel kongo, sudan, Somali seviyesindeydik.
diş ağrısı.
şu mübarek günde bile yarım gün çalışmak.
sürekli olarak birileri tarafından denetlenmek ve her hareketinize karışılması. farklı şehirlerde bile olsanız bunun telefonla yapılması. bir aile yakınım beni tüm gün boş boş geziyor filan sanıyor. oysa ki bilmiyor ben ekşi sözlük, normal sözlük, uludağ sözlük'te, yani 3 sözlükte birden entry giriyorum. hiçler kimliğimden haberi yok. olmasın da. ancak çok büyük bir başarı sahibi olunca haber verebilirim.
Kısa zamanda ders çalışmaya çalışmak ve nasıl çalışacağını bilememek.
*aileden kurtulamamak.

*36 yaşında olup işe girememek. hiç işe girmemiş olmak (SGK babamın üzerinde)

*kahvehanelerde sürünmek.

sürünüyorum sözlük. Genç yaşta saçlarım beyazlaşmaya başladı.
Sürekli hayatını mahvedecek tercihlerde bulunmak.
kız arkadaşının olmaması. çevremdeki herkes ya evli ya da kız arkadaşları var o kadar sapım ki sözlük sol elime gelinlik giydiricem yakında.
1-) depresyonumun devam etmesi,
2-) hoşlandığım ve aşık olduğum bütün kadınların başkalarıyla çıkıp yatması,
3-) tatil yapamamak,
4-) egoist, saygısız, ölçüsüz insanların çoğalması.

şimdilik bunlar var.
Hoşlandığım ve aşık olduğum bütün kadınlar mı? Peki.
Işınlanamamak.. Zamanda ya da mekanda fark etmez.