bugün

tasması hayırlı olsun. o fotoğraf ile birlikte iş resmiyete bağlanmıştır artık.

gazeteci değil, avrupa'nın paralı elemanı olduğunu aylarca söyledik. bazıları da gazetecilik diye savundu bunu. saflıklarına veriyorum.
bana yüzü samimi gelmiyor, hep oynuyor gibi.yinede küfür ve hakaret edemem , en fazla bunlar.
Vatan haini.
"Nereye" isimli kitabı bir çok kitapsıza tavsiye edilir okuyun okutturun Ada'm olun.
Düştüğü duruma düşmektense ölümü yeğleyeceğim kişi.
cahillerin salyalarını akıtır.
Küfretmesini marifet zanneden zavallılardan geçilmiyor... Küfrederek, hakaret ederek düşünce üretiyorlar!!!! Saray soytarısıymış... Valla Yeni Türkiye mamulü bir yaratık Nagehan Alçı varken kimseye kalmaz.
Bir gazeteci uzun süre Süleyman Demirel'e olmadık laflar, olmadık sözler söylüyor.
Demirel adamlarına:
-"Ne edin edin bunu bizim tarafa çevirin" der.
Uzun uğraşlardan sonra Demirel'in belalısı artık yandaş gazetecidir.
Sonra Demirel'e sorarlar:
-"Yahu sana sürekli sataşan gazeteciyi neden bu kadar istedin?"
Yanıtı kısa ve nettir:
-"Birazda bizim taraftan karşı tarafa çenkürsün!" der.
gelen sallıyor giden sallıyor ne de olsa eminler bu adamın kendi küçük seviyelerine düşmeyeceğinden veya birileri gibi mahkeme mahkeme süründürtmeyeceğinden . sallayın sallayın ama bu adam en mantıklısını yaptı ağalar. gelse ülkeye mahkeme kurmadan idam edeceksiniz utanmadan neden gelmiyor diyorsunuz adam hainlik yapmıyor canını kurtarıyor canını yediklerim.
hüseyin üzmez muamelesi gören yazar. he yav he hepiniz vatan millet aşığısınız bir can dündar değil.
acaba ne sike sürülecek katkı yaptınız vatanınıza. cevap:!
tısss.
bütün her şey olurken ileri demokrasi adı altında zilyontane yasa çıkarılırken başlıkların altını buğadder doldurmadınız.
şimdi gelmişsiniz can dündar ebik can dündar kabık.
gerekirse tacizcileri, haramileri, bilimum yüz kızartıcı suçluları unuturuz ama vatan hainlerini asla edebiyatı nedir amk.
hepsini unuttunuz dimi?
herkesten çok milliyetçi olduk sanrısıyla buraları şenlendirince de başınız göğe erdi gayri.
sizin meseleniz can dündar meselesi değildir. net.
vatanın seni sevmeyecek lakin sen habire vatanını sevmek zorunda kalacaksın hea.
nekkka güzelmiş la.
hep patatesi kafaya yiyen sen olacaksın bide.
oldu sefa pezevengi demezler mi adama?
duduf duf duduf.
bu arkadaşı hala savunan arkaşlar var ülkemizde..

ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşım.

götü yemeyince yolunu aldı..

tasmasının götürdüğü yere gitti.
Tasmasını tutanların evine gitmiştir karaktersiz köpek evet.
saray uşağıdır ama Buckingham ve beyaz saray' ın. kim türkiye karşıtıysa onun uşağı olmuştur.

görsel

görsel

görsel
Bu adamı savunan insanlara diyorum: onlarca yıllık gazetecilik yapmışsınız bu fotoğraf ve bu ziyaretin basına intikal etmesi size karşı olanlara koz vermez mi? verir. Can dündar safını belirledi.
vasat gazeteci. pkk destekçisi itin teki.
rezil orospu çocuğu.

buna kurşun sıkan adamı bıraksalardı bari.
bu kişiyi taa çocukluktan hatırlıyorum ki çoğu kişi buradaki yazarlar dahil oradan hatırlar atatürk'ün hayatı sarı zeybek belgeseli ile hatırlar. güzel bir belgeseldir güzel bir şekilde atatürk'ün hastalığı anlatılmıştır. sonra bu arkadaş mustafa belgeseli ile çıktı. ulan sarı zeybek'i yapan da bu mustafa belgeselini de nasıl bu kadar döndü diye düşündürmüştü. şimdi günümüz olanları görünce şaşırtmadı. hep döneme göre şekil aldı sonunda patladı. evet.
Kutsalı olmayan bir adamın can havliyle yapmış olduğu acizliktir. Şaşırtmamıştır.
adını altın harflerle en önde gelen vatan hainleri arasına yazdırmşır.

Muhalif görüşlü bir Gurbetçi olarak - Almanya'da yapmış olduğu Fetö ve PKK propagandasi için - şunu demek istiyorum:

Allah Belani versin senin Almanya Köpeği!
Domuz suratlı piç pezevenk.

(bkz: Can dündar in Almanya da Türkiye ye nazi demesi)

Entry'i okuyan mod kardeşimden rica: silme. Bu köpeğe sövmek helaldir.
ulan serefsiz can dundar, yarin oburgun abd ve ab turkiyeye ambargo uygularsa, tr yi cehenneme donustururse ne yapacaksin? bu yaptiklarinla mi ovuneceksin, it oglu it kendin bile yaptigin haberin dogrulugundan emin degilsin,
not:leninspor.
Ben boyle bir serefsizlik küstahlik hainlik görmedim. Yaziklar olsun... Tuylerim diken diken oldu Avrupa ya seslenirken
Hadi vatan evlatlari savunun bu ibne evladini
ismini john Dündar olarak değiştir sen panpa.

görsel
abd solcuların en büyük düşmanıdır. hiçbir solcu abd'yi sevmez.
resimde görmüş olduğunuz şahıs sadece tatlı su solcusudur.
çünkü gerçek bir solcu ''solculuk'' hareketinin karşısındaki en büyük engel olan abd'nin bayrağına sarılıp uyumaz.
amerikan ajanı vatan haini katli vacip satılmıştır.
Emperyalizm kucağında hop hop hoplayan "solcu" kişilik.

Boş zamanlarında vatan hainliği, ajanlık hobileridir.
karısı mertmiş. ateş edenin üstüne panter gibi atladı. karı hala türkiyede.

bu erkek müsvettesi hemencek almanyaya kaçtı .
süzme orospu çocuğudur.