entry'ler (30)

balık etli kız mı zayıf kız mı

zayıf ile balık eti arasında şeklinde tarif edilen hatun on numaradır.

öğretmenler 7 bin lira maaşla nasıl araba alıyor

Öğretmenler 7 bin değil 17 bin lira maaş almalı. ama öncelikle en çalışkan en parlak öğrencilerimizin ilk tercihleriyle öğretmenlik okumaya başlayacakları bir sistemi hayata geçirmek kaydıyla.

öğretmenler 7 bin lira maaşla nasıl araba alıyor

Öğretmenler 7 bin değil 17 bin lira maaş almalı. ama öncelikle en çalışkan en parlak öğrencilerimizin ilk tercihleriyle öğretmenlik okumaya başlayacakları bir sistemi hayata geçirmek kaydıyla.

note 8 den yazıyorum iphone fakir telefonudur

10 senedir samsung kullanan biri olarak şunu söylerim apple ürünleri kendi alanlarının en iyisidir.

a vitamini

hipervitaminozis durumunda en tehlikeli vitamindir. gereksiz tüketimi tehlikelidir. Balık yağı kapsüllerinde varsa o balık yağının tercih edilmemesi gerektiğini oldukça ciddi bir dergide okumuştum.

şaka maka hayatın çok zor olması

Sözlükteki en moruklardan birisi olarak bu başlığa biraz abi havasında yazmak isterim zira bu şekilde bir düşünceye kapılmayan bir tek kişinin bile olmadığını düşünüyorum, hayat zor mudur? bakışınıza ve beklentilerinize bağlıdır fakat zor olmasaydı hayat ilerlemezdi bugün kullandığımız hiç bir teknolojik yenilik olmazdı hatta bu sözlük ortamı dahi olmazdı dolayısıyla zorlukları gelişmek ilerlemek için bir fırsat gibi görebilmeyi öğrenmek lazım. zor gelen ne var ise içine dalın o kadarda zor olmadığını çaba sarf ettikçe zorlukların dağılıp kolaylıklarında ortaya çıktığını fark edeceksiniz.

hayata dalın yani iş arıyorsanız en alt basamakta en düşük gelirle bile olsa adım atın, hatta işi almak, öğrenmek için gerekiyorsa para bile almadan çalışmayı göze aldığınızı gösterin emin olun işi öğrenip layıkıyla yapan hiç kimsenin hakkı kalmaz muhakkak karşılığını alır.

sayfalarca yazılır konuşulur bu konu , başlığı açan arkadaşımın ruh haline ortak olmak istedim. çok mu ahkam kestim bilmem ama yazayım dedim.

seboreik dermatit için en iyi şampuan

tek kelime ile remolent derim 6 aydır kullanıyorum mükemmellikten öte bir şampuan yapmışlar. resmen hastalığımı bitirdi diyebilirim.

kadın dediğin kocasına itaat eder

eskidenmiş o dedirten başlıkdır. fakat doğruluğu tartışmasızdır. kadın da erkek de insan olarak eşittir buna bir itirazım yok fakat erkek doğasını okşayan ve doğaya uygun olan da kadının erkeğine saygı göstermesidir. zaten saygı gören erkek kadınına kıyamazki.

bir kadının en vazgeçilmez yeri

kalçadır kalça ne demişer yemeği salça kadını kalçası gösterir yusyuvarlak bir kalça ince bir bel adamın aklını alır aklını.

seboreik dermatit için en iyi şampuan

seboreik dermatit derdi tam bir başbelasıdır o yüzden tek bir şampuan genelde işe yaramaz doktorum iki yada üç şampuanın olsun ve onları dönüşümlü kullan demişti vişi yeşili kullanıyorum memnundum sonra sanırım defans gelişti sonra doktorumun önerisiyle remolent kepek ve saç derisi bakım şampuanını kullanmaya başladım saç derimi ilk yıkamamda bile çok rahatlattı remolent kepek şampuanı için efsane diyebilirim. artık vişiyle dönüşümlü kullanıcaz. ara sıra selsun blue da fena olmuyor fakat selenyum içerdiği için uzun süreli kullanmak saç rengini bozuyormuş. birde arkadaşlar bu problemi uzun süredir çeken birisi olarak şunu fark ettim ne zaman turşu yada acılı bir salça tarzı sos tarzı bir şeyler yesem bu hastalık depreşiyor o yüzden yediklerinizi de takip edin derim.

sevgilinizin sakızını çiğner misiniz anketi

loş ışıkta yumulup orasını burasını çiğnerken kendinden geçen herkes gerektiğinde sakızını da çiğner hatta yutar.

can dündar

amerikan ajanı vatan haini katli vacip satılmıştır.

alevilerle evlenmek caiz midir sorunsalı

Sunni birisi olarak ( ki bunun hiç bir önemi yok ) aleviler için bu tarz saçmalıkları hala paylaşıyor olmanın bir nevi bölücülük olduğunu düşünüyorum. alevi yada sunni itikatın ve kalbin güzelliği ve yaradanın hükmünü kimse bilemez o yüzden bu tür mastürbasyonları yapanları kınıyorum.

en iyi bira

budweiser ve corona şeklinde iki örnek verebiliriz. bomonti da fena değil bu arada

melania trump

melania trump eder adamı kramp, donald amcam hadi yengemizi domalt...

ak parti

Beğenseniz de beğenmesenizde bu güne kadar türk siyaset sahnesinde görülmüş en taşşaklı partidir. Bu taşşak gücü nerden ve kimden kaynaklanıyor söylemeye gerek yok. Muhalefetin yıpratmak adına her boku attığı ama bir arpa boyu geriletemediği partidir.

yazın gelmesiyle çıplak dolaşan kızların artması

gayet normal karşılanması gereken bir durumdur beyni ile miki arasında kısa devre olanları rahatsız edici olsada adem ve havvadan kalan bir içgüdüsel harekettir. sıcakta soyunup soğukta giyinmek normal olandır .40 derecede güneşin altında pardesü ve kapalı kafayla dolaşmaktan daha akıllıcadır.

kepek

REMOLENT kepek şampuanı sayesinde kurtulduğum iğrenç problemdir.

rusların en iyi olduğu şeyler

rus bayanları açısından söylenebilecek en iyi oldukları şey: sex, harbiden hakkını vererek yapıyorlar bu işi.

hastayım dedikten sonra öksürmek

şefkat bekleyen insanın hasta olduğuna dair söylediği yalanı pekiştirmek için gösterdiği refleksdir.