bugün

eurovisiona seçilmeden evvel adını dahi duymadığım kişi. arapların meşhur atasözü vardır: insan cahili olduğunun düşmanıdır. lakin biz adamı tarassuta alalım, görelim, bilelim.
çok sevimli bence. vurdumduymaz bir havası var.
ayrıca ne yazık ki eski sevgilimin adeta bir kopyası.
ayrıca tff başkan adayıdır.
Önce "musevisin, museviymiş, musevi, vır vır vır vır, dır dır dır" konuşun. Sonra "vay efendim niye maymun dansı yaparken, hakem sana kafam girsin tarzı üçgen yapmışmış da ılluminati cemiyetine, tarikatına, örgütüne, sikime üyemiymiş?"

Ulan istikrarını dürttüklerim! Ne bekliyodunuz? Madem "bütün yahudiler kötüdür" * diyen bir ülkesin, eurovisiona böyle birini çıkarma. He madem çıkarttın, ağlama bana "elleriyle; hakem sana kafam girs.. Pardon, üçgen yapmış" diye.
nasıl seçildiği şaibe uyandıran, internet sitesindeki başlık ve resmiyle, trt1 deki el hareketiyle masonluğunu dünyaya duyurmaya yeltenmiş şarkıcıdır. standart bir şarkıcı olmaktan öteye gidemeyecektir. sertap'ın başarısını aynı yolla sağlayıp sağlayamayacağını merak ettiğim kişidir.
Türkiye'de sanatı ve şarkılarından ziyade, inancıyla gündeme gelen, 2012 erovizyon temsilcimiz olan şarkıcıdır.
sempatik ama dans ederken yıldız tilbe'nin erkek versiyonu olarak gördüğüm kişi.
eurovision'a seçilmesi tam isabet olan başarılı bir şarkıcıdır...

musevi kökenli olması da dezavantaj değil avantajdır..

herşeyden önce şunu bilmemiz gerekirki,21.yüzyılda yaşıyoruz..madem eurovision'a katılıyorsun..oyunu da kuralına göre oynayacaksın..yeni jenerasyonun müzik ve zevk algısı çok değişik..can bonomo,tüm bunları karşılayabilecek bir isim..şarkısı da gayet iddialı..

yok efendim museviymiş,hristiyanmış falan geçen bu işleri..

sanki athena yada sertab erener günde 5 vakit namaz kılıyordu..athena,sertab erener ve diğerlerinin dini inancını ve etnisitesini biliyormusunuz ? hayır..

o zaman ''can bonomo'nun musevi oluşundan'' kime ne ?

ayrıca can bonomo'nun türkiye'yi temsil etmesi hem dünyaya,hemde kendini ''musevilerin sahibi sanan'' israil dene yahudi faşisti ülkeye verilecek güzel bir mesajdır..

kimse unutmamalıdırki,israil diye piyasada yokken asırlar boyunca bu ülke ''yahudilere vatanlık'' yapmıştır..barış ve huzur içinde yaşamalarını sağlamıştır..onları haçlı kılıcından korumuştur..

israil museviler üzerinde ne kadar hak sahibiyse,türkiye de o kadar hak sahibidir esasında..

bu manada can bonomo tercihi,siyasi bir mesaj da veriyor dünyaya..

o yüzden sadece sanatından ötürü değil bu yönünden ötürü de seçilmesi tam isabet olmuş..
sempatiğin ötesinde olan şahıs.
eurovision şarkısı bok gibidir.
tarzını beğendiğim ve takdir ettiğim şarkıcı.
ayrıca illüminati olayına gelirsek, illüminati'den olmayan adam mı kaldı ki artık o da olmasın?
bonomo diyosam bonomo.
dünyanın en harika müziğini yapmasa da kendine özgü bir şeyler yapmaya çalışan, sesi gayet güzel olan, karakter olarak da gayet efendi, sevimli görünen bir genç insan.
nal toplar.
2012 yılında eurovision'da türkiye'yi temsil edecek sanatçı. Herşeye tamamda arkadaş o nasıl bi dans etme şeklidir ? Eğer tarz buysa, alemin kralı apaçi gençliğidir.
Eurovision 2012'de ülkemizi temsil edecek olan Yahudi kökenli Türk müzisyen.
Yarışma için yaptığı şarkı son derece kalitesiz olup, yanında bonus olarak sunduğu dansı da bir o kadar gülünçtür. ''Arkadaş bi yerinde dur, sakin ol'' diyesi gelir insanın.
eurovision 2012'de ülkemizi temsil edecek olan yahudi kökenli türk müzisyen.
yarışma için yaptığı şarkı son derece kaliteli olup, yanında bonus olarak sunduğu dansı da bir o kadar güzeldir. ''arkadaş daha iyi olamazdı, sen ne yaptın'' diyesi gelir insanın.
izmirli olduğunu üstüne basa basa söyleyen, izmir ve deniz temalı bir şarkı yapmak istediğini söyleyen sanatçı. izmir yavşaklığının bir örneği daha. haydi bakalım hayırlısı.
adı tersten okuyunca omonob nac olan kişidir. amerikanın oyunu bunlar.

yağtığı şarkı fena değildir. kazanır mı orasını bilemem. kazanamayacak kadar sade. örovizyon malum bir nevi gösteri, görkem yarışmasıdır. biraz da politik. belki sırf gündemdeki "yahudi" polemiliğine gıcıklık olarak kazandırırlar bu adama. türklere kazandırmıyorlar yahudi kökenli (bilmiyorum öyle mi, öyle deniyor ama) türklere kazandırıyorlar muhabbetine sebebiyet vermek için.

ha bi de maymun gibi bu eleman yerinde duramıyor. tek bildiğim dans headbang tir ama bu kadar maymunumsu olanını da ilk defa görüyorum. gerçi bir apaçi vardı, saçları mağrur...
Boşa kürek çeken müzisyen hemşerim. Eurovision'a gitmeden de iyi müzik yapılıp bir yerlere gelinebilir halbuki.
kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğüm şahıs.

eurovision'a seçilmesi kesinlikle doğru bir karardır bana göre. zira alacağı dereceyle de onu savunanları yüzüstü bırakmayacaktır. *
2012 eurovision temsilcimiz. şarkıyı bi naneye benzetemesek de masonik bağlantılarından ötürü kazanacağı ileri sürülüyor.*
Çok haksızlık yapılıyor bu çocuga.
Onun arkasında ne Sinan Akçıl, ne soner sarıkabadayı ne sezen aksu var. o kendi kendine bir seyler yapmaya calısıyor ve umarım yapıcak bunu. söz müzik kendisine ait bir şarkıyla giriyor ve ben şarkıyı sıcak buldum ama yani izmir'li olmasından dolayıda sankı babamın ogluymus gıbı savunuyor olabilirim.
eurovizyona onun yerine ankaralı namık'ın gitmesi gündemde olan kişidir. (#14722012) komikli
çok güzel, akılda kalıcı bir şarkı yapmış. eurovizyonda ilk 5 e kesin girer. trt ninde çok doğru bir karar vermiş olduğunu, 1-2 ay önce pek tanınmayan birinin altında 885 entry girilmesinden sonra söyleyebiliriz. şahsen, manga nın şarkısını, yeni türkü nün şarkısını daha yeni dinledim merak edip. sunacakları programa muhteşem bir reklam yapmış oldular. yahudi olması niye bu kadar insana dokunuyor onu da anlamak mümkün değil, sonuçta doğma, büyüme yetişme, türk vatandaşı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar