bugün

nedense aklima the o.c dizisi geldi. neden bu mahluku dusununce aklima o.c geliyor o ayri.
özgecan cinayeti sonrasında akla gelen kedi katili şerefsiz. kim bilir hangi kılığa girmişsindir şimdi karı kılıklı seni. öyle ya da böyle bir gün senin de bağırsakların dışarı çıkacak. belki trafik kazası olur belki de kedi sever bir psikopata denk gelirsin.
görüldüğü yerde öldürülmesi gereken bir orospu çocuğudur.
Türkiyenin gündeminini uzun süre meşgul etmiş kişidir. Şimdi de özgecan olayı işte. Yapılan vahşetleri tabi ki kınayıp, üzülüyoruz. Fakat açın gözlerinizi bunların hepsi gündemi değiştirmek için yapılan büyütmeler.
--spoiler--
Öldürdüğü kedinin görüntülerini sosyal medya'da paylaşan Can Aksoy'un duruşmasında bilirkişi kedinin cins olmamasından dolayı maddi değeri olmadığını belirtti.
--spoiler--

Böyle hayvan bir ülkeyiz işte.
Sol framede gorunce oldu zannettigim madde. Nrrede o gunler...
unutulmaması gereken bir canidir.
Kediyi kesen orospu çocuğunun biriydi dimi bu gavat, mahkemenin de amına koyayım.
Bilirkişinin amk. Şerefsizler. Böyle bi rapor çıkardılarsa gerçekten allah belalarını versin. Şu dünyada neden para var allahım. Neden bu insanlarpara için hırs için öldürülen bi canlıyı canlıdan bile saymıyorlar. o kadar paranın kulu olmuşlar ki ölen canlının maddi değeri yok diyebiliyorlar.

Yaşattklarını yaşa. Sen ve senin gibi katiller acı çeke çeke kanı aka aka ölsün. Tek isteğim bu artık. Allah'ın adaletinden başka adalet yok. Türkiye'de hiç yok.
bir kaç yıl önce antalya Rallisinde kaza olur ve 18 yaşında bir genç ölür. Aile motor sporları federasyonunu dava eder. federasyon avukatı tazminat davası savunmasında gencin işsiz olduğunu, hâlâ ailesinden harçlık aldığını çalışsa bile yüksek bir gelir elde edemeyeceğini belirtti. Acı olan mahkeme bunu kabul etti. Ve çok düşük bir tazminat kararı aldı. Şimdi insan hayatına gelecekte bundan bir halt olmaz diyerek değer biçen sistem kediye mi değer verecek?
hakkında
3 nisan 2015 tarihindeki can aksoy duruşması, sanık can aksoy'un yine üst solunum yolları enfeksiyonu raporu sunması nedeniyle 06.05.2015 saat 09.00 a ertelenmiştir,hakim kararında sanığın tekrar rapor sunması halinde mahkemeyi oyaladığına kanaat getirerek,kararı açıklayacağını belirtmiştir.06.05.2015 günü yapılacak duruşma kesinlikle karar duruŞmasi olacaktır.tÜm hayvanseverler 6 mayis ta orada olmali.

Edit: can Aksoy aramızda galiba olum. Birisi durmadan eksiliyor. Can bi sonraki duruşmaya da adamsan üst solunum yolu enfeksiyonu raporu alırsın koçum.
Hala nasıl bir anda gündemden düşüp hiçbir basın yayın organının üzerine gitmediğini anlamadığım canidir! Çok ilginç bir şekilde medyada yer almıyor, umarım 6 mayıstaki mahkemesinde örnek teşkil edecek ağır bir ceza alır ve basında yayınlanır!
Kedilere iskence yapan bir kisidir. Eriktir.
3 yıl indirimsiz ceza almış.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28931046.asp
tipini ... tam bir ... 3 az ama aklı başına gelir belki dingilin.
hapise girecek olması vicdanı rahatlatan kişidir. o deliğe girsin, sabıkalı yaftasını yesin yeterdir. böylece bunun gibi aşağılıklar biraz olsun azalırlar...
tekrar umut etmeye vesile olan cani. Bu ülkede hayvan işkenceleri bu kadar ceza almazdı. Az olsa da 3 yıl ceza almasına sevindim. Kararı veren hakime çok saygı duydum.
eğer saçları hala uzunsa içeride çok zor günlerin beklediği şahıstır.
içerde hayvanseverler tarafından zikilmesini arzu ettiğim cani ibne...
umarım içeride çekeceği 3 yıl ceza, sonsuzluğa çevrilir.

anlayan anlar.
3 degil bir omur hapiste curusundur.
Umarim iceriden cikamazsin pislik herif...
3 yıl hapis cezası almış kişi. Geç olmuş güç olmamış.
hayvana yaptığı işkence ile hayvanlığını göstermiş sözlük içinde ki bazı yazarların da içindeki hayvanı dışarı çıkarmış lavuk. bir canlının hakkı bir canlıya zulüm yapılarak alınamaz. cezası ne ise çekmelidir lakin hiç kimse yaptığı hiçbir suçtan ötürü hayvanca muamele görmemelidir. cezası 3 yıl değil 300 yılda olsa sadece özgürlüğü kısıtlanacak şekilde olmalıdır. buradaki yazarların bir canlıya karşı gösterdiği merhameti ve saygıyı dünyada yıllardır zulüm gören insanlara da, filistin ve uygur halkına da göstermesi dileğiyle. vesselam.
verilen üç yıllık cezadan daha fazlası verilmeliydi belki de evet ama, yine de bu ülkenin geleceğine dair biraz da olsa umutlanmamı sağlamış psikopattır.
bu vicdan yoksunu 3 yıl ceza almış. o kediye yaptığı iğrençlikleri izledim. izlemez olaydım. insan olan bunu yapmaz. 3 yıl yetmez bu yaptığına. bir canlıya bu yapılanın cezası 3 yıl olmamalı. yine de aldığı cezayı duyunca sevinmiştim. en azından bundan sonra bir hayvana işkence edecekler için caydırıcı olabilir diyerek. emsal bir karar olur demiştim. sonra biraz araştırınca cezanın dayanağının bir hayvana yapılan işkence değil de başkasının malına zarar vermek olduğunu öğrendim.

cezanın sebebi başkasının malına zarar vermekmiş. bu ülkede adalet hakikaten yok. ne insanlar için ne hayvanlar için. canlı bir hayvanı mal olarak gören bir adalet sistemimiz var. adalet yok.
güncel Önemli Başlıklar