1. 1.
  fransızca kamp yapmak.
  ... hezer
 2. 2.
  50 yıldır ülkemizde faaliyette bulunan bir babet ayakkabı markası.
  ... beyazyelkenli
 3. 3.
  ing. genelde pusu yapan oyuncular için kullanılan terim.
  2 ... notrinova
 4. 4.
  ing. pusuya yatıp online oyunun zevkinin anasını belleyen oğlan çocukları. call of duty world at war oyunun multiplayer'ınında içine iyice etmeye başlamış şerefsizlerdir. tamam biliyorum çoğu velet olarak adlandırdığımız piçler ama acaip derecede sinirimi bozmaya başladılar. götünü duvara yasla çök, haritanın durumuna göre çok kullanılan kapıya, yöne doğru silahınıda çevir tetikte bekle, biri geçince bas tetiğe. sniper olayından söz etmeye dahi gerek yok eline kar98'i geçiren kamuflajıda otomatikmen alıyor birde overkill perk'i ver ikinci silahı mp40, thompson, yada stg44 olmadı hayvanlar mg42 alıyorlar. insan olun lan insan şurda iki oyun oynayacağız ondan da zevk alamıyoruz. ps3'ü kırdıracak bana ibneler. göt blizzard da çıkaramadı şu diablo 3'ü, bırakalım takılsın veletler biz kendimizden geçelim barbarian'la.

  (bkz: birşeylere çok kızmış yazar entrysi)
  3 ... kent var marlboro var
 5. 5.
  kol gibi fiyatları olan ispanyol ayakkabı markasıdır. rahatlık konusunda üstüne yoktur.

  pelotas modeli aşmıştır ve bir kaç senedir kolpalarına rastlanmaktadır.
  1 ... david brent
 6. 6.
  ispanyol ayakkabı markasıdır. katalan dilinde "köylü" anlamına gelmektedir. fiyatları yüksektir. özelliği çok rahat olması ve uzun ömürlü ayakkabılar olmasıdır. kısaca iyidir iyi.
  1 ... cokhucre
 7. 7.
  çok rezil modeller üreten ayakkabı markası. buna rağmen fiyatları gereksiz derecede yüksektir.

  rezil modeller ürettiğinin en büyük kanıtı ise apartmana giren hırsızın m.p.'ydi, polaris'ti, hacı hüsrev'di tüm markaları hacızlaması ama kapı önündeki yepisyeni camper'lara dokunmamasıdır.
  -2 ... emilio santos olmemeliydi
 8. 8.
  bugünlerde metro marketlerde 350 tl lik modeli 200tl ye satılan ayakkabı. alıp almamak arasında defalarca gidip geldim en son almadım alamadım.
  ... xantinya
 9. 9.
  mağazalara girişi 69,50tl olan ama ortalama 300 tl den satılan ayakkabı markasıdır. Sözde al yapımıdır ama ayakkabının içinde en görünemeyecek yerinde "made in Chine" yazmaktadır.
  ... woleer
 10. 10.
  (bkz: camper siz düğün olmaz)
  ... halcyon