bugün

fransızca kamp yapmak.
50 yıldır ülkemizde faaliyette bulunan bir babet ayakkabı markası.
ing. genelde pusu yapan oyuncular için kullanılan terim.
ing. pusuya yatıp online oyunun zevkinin anasını belleyen oğlan çocukları. call of duty world at war oyunun multiplayer'ınında içine iyice etmeye başlamış şerefsizlerdir. tamam biliyorum çoğu velet olarak adlandırdığımız piçler ama acaip derecede sinirimi bozmaya başladılar. götünü duvara yasla çök, haritanın durumuna göre çok kullanılan kapıya, yöne doğru silahınıda çevir tetikte bekle, biri geçince bas tetiğe. sniper olayından söz etmeye dahi gerek yok eline kar98'i geçiren kamuflajıda otomatikmen alıyor birde overkill perk'i ver ikinci silahı mp40, thompson, yada stg44 olmadı hayvanlar mg42 alıyorlar. insan olun lan insan şurda iki oyun oynayacağız ondan da zevk alamıyoruz. ps3'ü kırdıracak bana ibneler. göt blizzard da çıkaramadı şu diablo 3'ü, bırakalım takılsın veletler biz kendimizden geçelim barbarian'la.

(bkz: birşeylere çok kızmış yazar entrysi)
kol gibi fiyatları olan ispanyol ayakkabı markasıdır. rahatlık konusunda üstüne yoktur.

pelotas modeli aşmıştır ve bir kaç senedir kolpalarına rastlanmaktadır.
ispanyol ayakkabı markasıdır. katalan dilinde "köylü" anlamına gelmektedir. fiyatları yüksektir. özelliği çok rahat olması ve uzun ömürlü ayakkabılar olmasıdır. kısaca iyidir iyi.
çok rezil modeller üreten ayakkabı markası. buna rağmen fiyatları gereksiz derecede yüksektir.

rezil modeller ürettiğinin en büyük kanıtı ise apartmana giren hırsızın m.p.'ydi, polaris'ti, hacı hüsrev'di tüm markaları hacızlaması ama kapı önündeki yepisyeni camper'lara dokunmamasıdır.
bugünlerde metro marketlerde 350 tl lik modeli 200tl ye satılan ayakkabı. alıp almamak arasında defalarca gidip geldim en son almadım alamadım.
mağazalara girişi 69,50tl olan ama ortalama 300 tl den satılan ayakkabı markasıdır. Sözde al yapımıdır ama ayakkabının içinde en görünemeyecek yerinde "made in Chine" yazmaktadır.
dünyanın en rahat ayakkabılarını üreten biraz pahalı ama bunu sonuna kadar hak eden ayakkabı markası.
volkswagen'in 1950'de üretmeye başladığı bizim şu an transporter dediğimiz araçtır. ilk üretildiği zamanlar type 2 olarak geçer. type 1 ise vosvostur.
http://upload.wikimedia.o...800px-Vw_bus_t1_v_sst.jpg
counter strike adlı oyunda sote yapan oyuncuya söylenen, takılan isim..
indirime girmeyen tek ayakkabı. 300 altına inmiyor kerata.
on numara ayakkabıları olan marka. özellikle de çalışırken, -neredeyse sürekli ayakta durduğumuzdan mütevellit- ayaktaki kundura ayakkabıların muamelesi çivili hint yatağı gibi olup, ayakları nasır tarlasına çevirmesine mukabil alınmış, ayakta varla yok arası bir dengede giyilmeye başlanmıştır. her ne kadar, ederinin üzerinde fiyatları olsa da, takip edildiği sürece, cüzi bir miktarda ucuza alınabilir.
rahatlık bakımından üstüne olmayan ayakkabı. 2 sene önce 369 liraya almıştım, işte giymeme rağmen ilk günkü gibi yeni. verilen parayı sonuna kadar hakediyor.
Tip olarak pek hoş durmayan, fakat giyme zorunda kaldığım süre içinde rahat olduğu kanısına verdiğim ayakkabı markası. Şu Bağcıklarını da kısa yapsalar daha iyi olur herhalde.
tipsizdir, marka olarak da çekici gelmez... ama nedense pahalıdır biraz...
kullandığım tek ayakkabı markasıdır. bir kere alırım. içim rahat olur. başka ayakkabıları ucuza alırsın 3-5 defa alırsın. bunu bir defa. aslında aynı hesaba gelir.
Tavsiyelerle edindiğim ayakkabı.

Dünyanın en rahat ayakkabısı denilmişti, aldım. Alışmadık göt hesabı, 1 hafta acı çektim. Sonra rahatlığın tadına vardım. Gerçekten kaliteli ve bu kalitesini ilk bakışta gösteriyor insanlara. Kaliteyi geçtim, rahat ayakkabı.

Yalnız parasını soran arkadaşlarıma söyleyemiyorum. Sırf bu yüzden biraz daha cazip olsa fiyatı, hiç fena olmaz.
Muhlis bey'in ayakkabılarını satmaktadır;

görsel

görsel
Counter strike da "pozisyonun ne?" Sorusuna genelde verdiğim yanıt.
fakir miyim salak mı yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Bir kez ulan nasıl bir şey diye denedim. hakikaten kuş gibi oluyor muazzam. o zaman 500 falandı fiyatı. tipi bildiğiniz floda hatta pazarda bulabileceğiniz 79.90lık ayakkabı. hemen 4 tane lumberjack falan alırım dedim. eminim ayakkabının bir hikmeti var ama ben çeşitlilikten yanayım. Ayrıca ayaklarım bir şekilde terliyor. mümkünse aynı ayakkabıyı üst üste giymiyorum. eğer camper alırsam tuvalete bile onla giderim. minimum 3 sene de tepe tepe kullanırım. yoksa bir spor, Bir bot ve bir de günlük ayakkabı alabileceğim bir şeye 500lira hatta boyner güncel fiyatı 613 vermem.
belki 30 yaşımdan sonra hanım portmanto dolu falan derse bir siyahı bir kahverengisinden alır takılırım. kısmet.
indirim sezonu haricinde önünden bile geçmem. Doğru ayakkabı seçimi yaparsanız ayağınızdan çıkartamazsınız. Öyle gidip hemen pelotas modellerine kapılmayın.
görsel
Kriz öncesi de ucuz değildi ama şu an ki fiyatları küçük çaplı servet. Fotoğrafı bırakıyorum. Başka da bişi demiyorum.
Sikko gibi ayakkabı üreten bir de fahiş fiyattan çakan ayakkabı markası...

Dolar euro arttı iyice yaslıyorlar...