bugün

entry'ler (603)

hayatın simülasyon olma ihtimali

arada benimde aklıma gelen durum; sonra koluma cimcik atıyorum canım yanıyor.

çocukluk

sağlıklı bir hayat için mutlu yaşanması şart olan dönem.

patatesli yumurta, domatesli makarna, beşiktaş parkı.

baba

çok şey koydum yerine.

gideli 18 sene olunca birçok şey koyabiliyor insan, alışıyor zamanla evet, ilk seneler çok daha vurucu ilk ramazan, ilk babalar günü ama dedim ya alışıyor sonra.

ama gittiğin gün onu dolduramadım bir türlü, ne zaman yaklaşsa ve o gün gelse düşünürüm hep; güneş bu saatte doğmuştu, tam aynı açıyla bu satte batmıştı, 13:00 de tam da aynı yerdeydi, ay aynı şekildeydi ve şaşırırım buna 'işte derim herşey aslında ne kadarda taze ve ne kadar da aynı.'

Çok önemsediğimden değil babalar gününü ama sensiz 18. babalar günümdü. ve benim babalar günüm 2. kez kutlandı.

Bil istedim...

dardayım

eskimezmi şarkılar? bıkmazmı insan aynı nakaratı senelerdir söylemekten?

eğer hissederseniz bir şarkıda kendinizden birşeyler heleki gençliğinize götürüyorsa her ilerleyen sene daha da vurucu olur bazı şarkılar.

Bu şarkı gibi...

günaydın annecim,
günaydın babacım...

penis kırılması

kafa sikerken olabilecek hadise.

(bkz: )santimetreye sm diyen tip

merhaba

Ahmet kaya'nın en naif şarkısı.

Son mısrasından ötürü galiba, yağmurlu soğuk bir havada intihar etmek üzere kapıdan çıkan bir adamı gözümün önüne getirir ne zaman dinlesem;

'bütün sabahların bu saati en fazla sevdiğim vakit son kez merhaba'

sözlük yazarlarının itirafları

küçükken sesimin çok güzel olduğunu ve şımarmayayım diyede ailemin bunu benden sakladığını düşünürdüm.

baba

öyle çalışırken koltukta aniden akla gelen...

acılara yüklenen anlam belki; canın sıkıldığında tutunduğun bir kürek çıkmak için o karanlık denizden.

çok uzun zaman geçti ama geçen zaman değiştiremedi;

yoksun yoksun yoksun...

karnıyarık

Patlicanin kendini en mutlu hissettigi yemek.

Kiymasiyla en guzel ortamda bulusmasi;gercek ask.

Ne zaman gorsem duygulanirim.

ben süpürüyorum arkamdan viledayla gel

Vileda yapilan yere ayakla basmak tum emeklerinizi bosa cikarabilir. Omuzlara agir yukler yuklenen bicak sirti bir is.

Bir sonraki leveli toz almaktir.

2020 yılını bir cümle ile özetle

Skib birakti.

sevişirken meme emilmesinin nedeni

Simdi gencler yasli bir sozluk yazari olarak ergenliginize saygi duyuyorum, biliyorum ve tahmin ediyorum ki sokaga cikma yasaginida yuvasinda oturan bir cok ergen pipi bu basliga yazacak kiz nickleri sabirsizlikla bekliyor.

Lutfen hormonlariniza sahip cikin corona var.

sözlük yazarlarının itirafları

Gece disimi fircalamaya usendigimde bugun cok da birsey yemedim diyerek kendimi teselli ediyorum.

ucurtma ucurmak

Cocuklara ozgurluk duygusunu ogreten aktivite.

patatesli yumurta

Degismeyenim...

seni unutmalarina izin vermeyecegim.

çocukken sanılan şeyler

Ezani allah okuyor sanmak.

Cocukluk iste tovbe estagfurrulah

apartman yoneticisi olmak

Emeklilerin yapmasi konusunda devletin yasa cikarmasi gereken durum.

Apartman yonetici dedigin emekli olur kuzum.

apartman toplantilari

Yas kemale erince gururla katilinarak, asansor arizalanmalari, apartmanin giris isiginin ampulunun bitmesi vb. Gibi sorunlari.dunyanin en buyuk sorunuymus gibi konusabileceginiz,stres atabileceginiz toplanti sekli.

cocukluk paranoyalari

Elm sokagindaki fredynin evinin bizim okulun arka bahcesinde olmasi.

cocukluk paranoyalari

Kirilan disi kuslarin geri getirecegine inanip gordugun her kusun gagasina bakmay calismak.