bugün

bir kere cumadan çıkarken yaşlı bir amca penisini bana sürttürmüştü.
islam dininde ibadethanelere verilen addır.
görsel
görsel
görsel
görsel
insan yapımıdır.
bu sabah kılınan bayram namazı vesilesiyle neden camiiye 15 yıldır gitmediğimi tekrar hatırladım. bayram namazı için cemaat toplanmış, hoca kadınların yalan ifade verip erkekleri tacizcilikle suçladığından bahseden bir vaaz verdi. kardeşim camii bunun yeri mi? neden camiye siyaset karıştırıp akp gençlik kolları gibi faaliyet göstermesine vesile oluyorsunuz? utanmıyor musunuz milleti bölmekten.
Müslümanların ibadet etmek için toplandıkları yer anlamına gelir.
çok amaçlı kullanılan yapı.

(bkz: kilis te tarihi caminin çeşmesine işeyen suriyeli)

(bkz: suriyelinin camide 10 yaşında çocuğa tecavüzü)
görsel
görsel
Sayısındaki artışın neye yaradığını anlayamadığım bir ibadethane.
Sayıları arttıkça içleri boşalmaya başladı hem nicelik, hem nitelik olarak.
müslüman ülkelerin olmazsa olmazlarıdır. evet..
Chp
Akp
Mhp
ip.

Hadi atayizler bunu da açıklasın.
Bir deist olarak camiyle işim olmaz ama müslüman ibadethaneye gitmek istiyorsa camiye gider.
almanya'da dahi olsanız, pek çok yerde bulunandır.
adam cami kelimesini anlatırken bir yandan da viskisini yudumluyor.
Cehapenin cee, akepenin aaa, mehapeen mee, iyi bartinin iii… teşekkürler.
Taa Bu toprakları Türk toprağı yapan Selçuklulardan kalma kültürel ve manevi miraslarımız. Tabii Bizans torunları hâla hazmedebilmiş değiller. Yallah Atina’ya.
chp
akp
mhp
iyi parti
müthiş bir akroştiş oldu *
tüm köşe başlarına diktiler. desibeli de yükselttiler. ses kirliliği, görüntü kirliliği, leş sakallı şalvarlı tipler mahalle aralarında.

milletin evinde çocuğu var, hastası var, kimin umrunda. son ses ezan. farklı anlarda ezana başladıklarında kulak tacizi. başka bir şey değil.
görsel
görsel
camiye girerken allah ım bana rahmetinin kapılarını aç deyin. ordan çıkarken de allah'ım ben senden senin lütfunu istiyorum deyin.

diye geçiyor hadiste.
görsel