1. 1.
  bir deodorant ve parfüm markası.
  ... yasakani
 2. 2.
  hunca firmasına ait harika bir şişeye sayip olan parfüm.
  -1 ... john constantin
 3. 3.
  erkekler için olanının daha güzelbir kokuya sahip olduğu bir parfum
  1 ... antalyam
 4. 4.
  genelde lise çağı ve sonrasındaki birkaç sene içerisinde kullanılan, for men olanı harika bir kokuya sahip olan parfüm ve deodorant markası.
  ... yalnis
 5. 5.
  bir ara kafamıza kafamıza vurulan parfüm.
  ... minti
 6. 6.
  sağlık bakanlığı'nın, 21-01-2000 tarih ve 2650 sayılı izniyle üretilen parfüm. üretim izni hunca kozmetik sanayi a.ş'ye aittir ve bu firma tarafından üretilmektedir.
  ... paleface
 7. 7.
  işim gereği etkinlik araştırması yaparken rastlamış olduğum bir site, caldionnight.* http://www.caldionnight.com/'a üye olduğunuzda evinize ücretsiz olarak 50 ml'lik caldion night parfüm ve deodorant gönderiyorlar.* PR konusunda çok iyiler. diğer parfümleri güzel değil ama night şiddetle önerilir.
  3 ... brunglace
 8. 8.
  beşinci nesil silik bir yazar. baktım şöyle bir güzeldi yazdıkları hoşuma gitti okudum hepsini. neden ve ne sebeple silinmiş ki acaba? ben bilmem moderasyon bilir.
  -1 ... bodrumtorbası
 9. 9.
  90 lı yılların en iyi kokusu. artık eski süksesi kalmamıştır maalesef.. yüksekokul yıllarımda onume gelen her maeleden bu kokuyu almam beni bu markadan uzaklaştırmıştır.

  bu kokudan bir sonraki popüler amele kokusu için:

  (bkz: dunlop)
  1 ... dusunenadam
 10. 10.
  bir neslin hayatını karartan parfümler serisinin bir üyesi. ulan issey miyake yi bileydik, caldion, yeşil brüt, zingaro sürünüp manita bulmayı beklermiydik...

  90 lar gençliği yanlış yönlendirildi arkadaş. sorun bizde değil sistemde. çakma parfüm shoplar bile bizim gençliğimiz harcandıktan sonra cıktı.
  2 ... big up yourself