bugün

http://www.youtube.com/us...ksioglu#p/u/1/PWwJEUFRu00 gece gece gülmeme sebep olan videodur.olaya diğer açıdan bakarsak öğretmenin hem öğretmeyip hem dalga geçmesi için kayıta aldığı video olmuştur.örnekleri çoktur bu öğretmenlerin aslında ağlamak gerek ama neyse sustum.
melekler kadar masum ve öğrenme isteği ile dolu çocuğa doğrusunu öğretmek yerine videoya çekip ülke sathında alay konusu yapan öğretmen müsvettesinin lafıdır.
milli eğitim bakanlığının bu türkçe telaffuzu bile hırıldamadan beceremeyen öğretmen hakkında soruşturma açmasını bekliyoruz.
allah senin ve senin gibilerinin belasını versin öğretmen müsveddesi.
o sahneyi olay yerinde görsem, çocuğun omuz sallayışlarındaki üzüntüsünü çok iyi kavrayabildiğimden ötürü o öğretmeni çok üzer, çocuğun düştüğünü düşündüğü kötü durumdan çok daha kötü hallere sokardım. sorsan mesleğine öğretmenim der.
zamanında aynı durumda kaldığını düşündürten öğretmen modelidir.
Zerre komik olmayan, iğrenç durum.
Çocuğu topluluk önünde utandırarak, içine kapanık hale getirebilir bu durum.
Arkadaşlarının dalga geçmesini sağlayabilir, üzebilir, kırabilir, onurunu zedeleyebilir..
'Eğitim ve öğretim' vermesi gereken bu adamın yaptığı bu rezillik nedir?
Öğretim konusunda bir şey verememiş belli de, eğitim konusunda kendisinin de yardıma ihtiyacı var.
öğrencisine büyük e harfi yazmayı öğretemediği gibi kendi rezilliğini kameraya kaydeden, masum çocuğu arkadaşlarına güldürten, yetmezmiş gibi internet aleminde de yayımlayan bir şerefsizin söylediği söz. kendisine şerefsiz dememden dolayı içerlediyse bana ulaşsın; zira ben de kendisine ulaşmaya çalışmaktayım.

(bkz: sana laflar hazırladım)
küçük samet'in büyük e'yi yazamadığı ama öğretmenin büyük edepsizlik yaptığı videodur. gören duyan bilen var ise öğretmenin kimliğini, görev yerini açıklaya, milli eğitime şikayet edile. bu zihniyetteki insanlar öğretmen oldukça daha çok ruh hastası bireyler çıkar bu memleketten.
düz mantıktır.ama sametin o ifadesi ve çaresizliği ise içler acısıdır.
ayıptır, yazıktır, günahtır. bunu yapansa insani vasıfların bazılarından yoksundur.