bugün

bulgari
bir italyan markası.
takı, mücevher, kozmetik, saat..

http://www.bulgari.com/splash.php
dunyanın kesinlikle en iyi parfumlerini arz eden firma.bana gore hehe.
fiyatları kol gibi olan bir marka..
parfumcudeki hatunlara artistlik yapmak için ismini andıgım parfum.

-hangi parfumu kullanıyorsunuz beyfendi.
+ hım bvlgari black. Elinizde varmı?
-50 ml mi yoksa 100 ml mi olsun?
+ 100ml lutfen..Ne kadardı fiyatı?
-120 ytl...
+honkkk. Eee neyse ben privacynin kokusuna bakim
u harfinin v gibi yazıldığı karizma marka
saatlerinin ortalama fiyatı 3000 usd'den basladıgı marka.
Pahalı bir saat markası. istanbul'da Swissotel'de şubesi bulunmaktadır.
black parfumunun (men) kokusu cok da kalici olmayan marka.
taklit saatleri çocukların kollarına kadar düşmüş olan italyan mücevher ve saat markası. gerçeğini almak enayilik gibi gelir insana. 100 ytl'ye orjinali ile ayırt edilemeyecek kadar benzer bir taklit alınabilir.
çoğu sahte bvlgari saatlerde b'den sonraki "v" ,"u" şeklinde yazmaktadır.
alyansları oldukça meşhur bir mücevher, saat, kozmetik markasıdır.
müthiş mücevher tasarımlarıyla her genç kızın rüyası.
türkiyenin her kuyumcucunda sahte takıları satılan marka, parfümde asırı kalitedir aynı zamanda.
parfümleri beş para etmez. 2 fıs fıs 1 saat sonra uçmuş. yok yok sakın almayın, aldırmayın.

tavsiye > (bkz: hugo boss)
uludağ sözlük yazarlarının , doğum günümde aralarında para toplayıp bana saat alacakları markadır. * * *
statü göstergesi. arzu nesnesi.
omnia ve omnia cristal bayan için enfes kokularındandır. ayrıca türkiye de orjinal takıları satılmamaktadır. o kuyumcularda ki bvlgarilerin hepsi taklittir. amerika'daki bvlgari nin haberi bile yoktur.
nasıl telaffuz edecem ben bunu şimdi diye adamı derde sokan saat. ortadakine u desem değil, v desem bi garip duruyor. param var ama gel gör ki gayet kıroyum.
saatinden kolyesine, yüzüğünden küpesine kadar göz alıcı bir çok kreasyona sahip marka, fiyat olarak bilinenlerinden hesaplı gibi.
şişe tasarımı nefis olan parfüm markası. kokusuda cabası.
çok güzel ve kaliteli gözlük modellerine sahip, modeli taşlı olan gözlüklerinin taşlarının swarovski olduğu aksesuar alanında bir numara olan italyan markası.
burdan bvlgari ithalatcılarına sesleniyorum.
itiraf ediyorum farklı farklı mağazalara gidip koluna bu kokuyu sıkan,sonra da beğenmemiş taklidi yapan insan benim.
* *
alyansının tek bir modeli olduğunu sandığım, sonradan birbirine çok benzeyen ama farklı onlarca çeşidi olduğunu öğrendiğim yüzük markası. şu sıralar arkadaşlarım arasında moda.. yok yaylısı, yok üçlüsü, dörtlüsü, incesi, kalını.. herkes birbirinden kıskanıp alıyor. "zenginim ben" demenin başka bir yolu..
absolute bvl çeşidi ile göz dolduran italyan markası parfümdür..
kış için tasarlanmış ve içinde; zencefil, morsalkım, misk, sandal agacı, vanilya ve akasyayı barındırmakta..
(bkz: bvlgari omnia)