bugün

Levent Kırca'nın iski skeçlerini hatırlatmıştır.
açık ve net olarak söylüyorum hırsızdır. hırsız, utanmaz, arlanmaz harami bir kuruluştur. bu ay bize 600 liraya yakın su faturası göndermişler. ulan haramisiniz anladık da bu kadarda olmaz. herkes yaka silkmiş bu haramzadelerden. ne diyeyim allah burnunuzdan fitil fitil getirsin. birde 14 mayısta oy bekliyorlar bu halktan!!!
soyguncu kurum. en borçlu belediye olan bursa büyükşehir belediyesinin borcunu vatandaşın sırtına yüklemeye çalışıyorlar. iki kişi yaşadığımız ve içme suyunu dahi marketten aldığımız evimize tam 206 tl su faturası gönderme şerefsizliğine imza atmış kurumdur. ben hamam çalıştırmıyorum, resmen soygun. ey bursa halkı al sana akp al sana gönül belediyeciliği.
yasal soyguncu kuruluş. her ay evimize utanmadan sıkılmadan 100 tl su faturası yollayan kurum.
bela okunası kuruluştur. faturaları kim hesaplayıp yazıyorsa onlara daha çok bela okumak lazım. hatta bir de sizi okutan matematik hocasına diye başlayan hoş, süslü cümlelerle konuşmayı süslemek gerekebilir.
dünyanın en rezalet, en başarısız su dağıtıcısı olmaya aday kuruluş. katkısı olan her mühendisin, teknisyenin kalıbına sıçayım.
yağmurlu havada su kesmek gibi kul hakkına tabi işlere imza atan rezaletler idaresi. yağmurlu havada suyu kesmek ne demek lan aklım almıyor, allahtan korkun! sabahtan beri bir damlam su bile yok muslukta, sol gözümde çapakla oturuyorum hala evde, allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. haa eğer şehrin genelinde böyle bir kesinti yoksa o zaman işlediğiniz günahın hesabını nasıl vereceksiniz allah a onu da siz düşünün. bak su diyorum, allahın insanlığa en güzel hediyesi olan suyu keyfe keder kesmek diyorum, bunlar çok tehlikeli kesikler!
dumlupına mahallesinde her gün suları keserek, iş yaptığını zanneden kuruluş. 24 saat sular kesintisiz akarsa cehennemde yanarız değil mi beyler?
memurlarının alnında genelde adalet mülkün temelidir yazar.
ay itibariyle 73ytL su faturasını pempe pancurlu öğrenci evimize sokmuş kökü kuruyasıca kurum-kuruluş. * *
http://www.buski.gov.tr/
Bursa Su ve Kanalizasyon işleri.