1. 1.
    Bursa Su ve Kanalizasyon işleri.
    ... italiano
  2. 2.
    http://www.buski.gov.tr/
    ... vernon sullivan
  3. 3.
    ay itibariyle 73ytL su faturasını pempe pancurlu öğrenci evimize sokmuş kökü kuruyasıca kurum-kuruluş. * *
    1 -1 ... okuzcuk
  4. 4.
    memurlarının alnında genelde adalet mülkün temelidir yazar.
    ... pezzo-soprano
  5. 5.
    dumlupına mahallesinde her gün suları keserek, iş yaptığını zanneden kuruluş. 24 saat sular kesintisiz akarsa cehennemde yanarız değil mi beyler?
    2 -1 ... farazi
  6. 6.
    yağmurlu havada su kesmek gibi kul hakkına tabi işlere imza atan rezaletler idaresi. yağmurlu havada suyu kesmek ne demek lan aklım almıyor, allahtan korkun! sabahtan beri bir damlam su bile yok muslukta, sol gözümde çapakla oturuyorum hala evde, allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. haa eğer şehrin genelinde böyle bir kesinti yoksa o zaman işlediğiniz günahın hesabını nasıl vereceksiniz allah a onu da siz düşünün. bak su diyorum, allahın insanlığa en güzel hediyesi olan suyu keyfe keder kesmek diyorum, bunlar çok tehlikeli kesikler!
    1 -1 ... brell
  7. 7.
    dünyanın en rezalet, en başarısız su dağıtıcısı olmaya aday kuruluş. katkısı olan her mühendisin, teknisyenin kalıbına sıçayım.
    2 ... tetanoz
  8. 8.
    bela okunası kuruluştur. faturaları kim hesaplayıp yazıyorsa onlara daha çok bela okumak lazım. hatta bir de sizi okutan matematik hocasına diye başlayan hoş, süslü cümlelerle konuşmayı süslemek gerekebilir.
    1 ... miss1907
  9. 9.
    yasal soyguncu kuruluş. her ay evimize utanmadan sıkılmadan 100 tl su faturası yollayan kurum.
    1 ... nandkishore