bugün

Altın madalyayı türkiye'ye getirmiş türk sporcu helal olsun, ama keşke altın madalyayı türk milletine armağan ediyorum diyebilseydi, tek bir kişiye armağan etmek yerine.
Maşallahı var kızımızın. Baş tacımızdır.
tayyipçi olduğunu belli ettiğinden beri sempatimi bir nebze de olsa yitirdiğim sporcudur...

sayın cumhurbaşkanıma söz verdim diyen ne kadar sporcu varsa ciddi derecede kırılıyorum...

bir tanesi de dese ki şu madalyayı ulu önder gazi mustafa kemal atatürk için kazandım. ona armağanımdır...

tribünden destek veren sayın muharrem kasapoğlu ve büyük ekonomist hamza yerlikaya filan ...

ne biliyim... ben olimpik bir sporcu olmuş olsaydım madalya günü bu iki kıymetli şahsiyeti de orada görmek istemezdim...
Dünyanın bir numarası, daha ne yorum yapayım.
Yobaz psikopat solcular tarafından linç yiyen altın madalyalı şampiyon.
Başarısını, kadınları hiçe sayan, onları değersiz gören bir zihniyete armağan ederek vakıfbanktan ve saraydan 3 maaş almaya hak kazanan tipik bir karadenizli. Rıza kayaalp'in yan çarı.

Bu devran elbet dönecek ama bu utanç senin yakanı bırakmayacak.
konuşmasını bilmiyor.
dün kendisiyle gurur duyuyordum.

işe gitmedim, saat 9.30'a kadar. maçını bekledim. maç esnasında sanki onunla beraber ringde dövüştüm, altın madalyayı alınca gözlerim doldu, gurur duydum...

ama kendisi kalktı ne yaptı?
altın madalyayı akp genel başkanına armağan etti.

ülkesi yanarken vatandaşının kafasına keyif çayı atan adamı göklere çıkardı.

tipik trabzonlu, hatta bursa'ya aç karnını doyurmaya gelen trabzonlu biatçılığı bunun adı.

yazık.
herkes, özellikle toplumun gözünün önündeki sporcular, sanatçılar kimden yana olduğunu seçmeli.

bu dakikadan sonra ya saraydan yanasınız, ya da halktan yanasınız.

busenaz; "ben saraydan yanayım, halk kim ki amına koyayım" demiştir bu davranışıyla.

eh, o altın madalyayı armağan ettiğin erdoğan gidecek busenaz.

o zaman anlayacaksın "ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim" sözünün ne anlama geldiğini.

not: busenaz'ın hocası da tam bir aktroll bu arada. itici herif.
Madslya kazanan kadar "hadi kizim, bursa nin oz evladi, helal olsun sana, aslansin sen yaparsin, iste turk kadinin gucu" bla bla.

Madalya alip madalyayi cumhurbaskanina hediye edince linç.

Cumhurbaskanina hediye etmeseydi hala milli gurur kizinizdi.

Yavsakligin vucut bulmus halisiniz.
Beton kemalistleri kudurtan,
Altın madalyalı olimpiyat şampiyonu.
tahmin ettiğimden dolayı tebrik entrysi yazmadım.
sen, kişilerin veya zümrelerin değil, ülkenin sporcusu olarak oraya çıkacaktın ama bunu kaldıramadın ve kişileerin sporcusu olmayı seçtin. dolayısıyla silinip gitmeye mahkumsun. dediğim gibi bunu, sen seçtin.
yobaz psikopat solcular tarafından linç yiyen altın madalyalı şampiyon.

Yarın finalden hemen sonra, daha fosur fosur teri akarken, orman yangınları ve ülkede zaten asırlardır terör biçen hain piçlere karşı “biz bir ölürüz, bin diriliriz” sözünden sonra, “bazı” kesimler tarafından linç edilmeye başlamıştı zaten.

Bu sikik psikopatların gözüne girmek için kameranın karşısına çıkıp Türkiye’ye , Türk devletine hakaret etmesi gerekiyordu. O
Ozaman Zeki, çevik ve ahlaklı olurdu, evet.
kendisi adına duygulandığım anlar için utanıyorum.
kendisine hakkımı helal etmiyorum.
dün;
(#44957082)
"kız bursa'da doğmuş büyümüş yetişmiş. bursalı olmuyor mu bu durumda?"

bugün;
(#44960170)
"tipik trabzonlu, hatta bursa'ya aç karnını doyurmaya gelen trabzonlu biatçılığı bunun adı."

(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)
bu arada dün söylediğinde daha haklıydı, kesinlikle bursalı. muahaha.

büdüt:
(#44948098)
puahah doğum günü 25 haziranmış, aynı gün doğmuşuz. tipik yengeç insanı, asla güven olmaz.
soyadı sürmeneli olmasına rağmen kendisi bursalıdır. soyadından dolayı trabzonlu sanılmaktadır.
Kızın nereli olduğu madalyayı kime hediye ettiği mühim değil.
O madalya ülkemizin madalyası.
Bu arada mete gazoz sakaryalı.
Hahahahahaha. Tengirim budunum üzülme be. Sende kardeşim olduğundan sakaryalı sayılırsın.
madalyayı veren olimpiyat komitesi akpliymiş diye duydum. Hatta komite başkanı recep tayyip erdoğan'mış ama gizlemişler. Altın madalyayı da reis, çinli rakibi tehdit ettiği için alabilmişiz.

Güzelim ülkemde madalyayı birine adamak da suç oldu. ister türkiye'ye ister türk'lere ister anne babasına isterse liberal parti başkanına adasın madalyayı. Ülkemizin olimpiyat tarihine başarı kazandıran tüm sporcuları tebrik ediyorum. çünkü siyasi hezeyanlardan kafası bulanmamış bir vatan evladı olmak bunu gerektirir.
bir, rakiplerine karsı saygısızca davranıyor sporcu ahlakından nasibini almamıs, kazandıgında ve kaybettiginde nasıl tepki verdigin cok onemlidir. ikincisi mikrofonu gorunce sacmalaması; eger maclardan sonra konusmamayı denerse sonrasında "yanlıs anlasıldım, ben onu oyle demek istememistim" demek zorunda kalmaz. ucuncusu bencil ve cıklarcı.
(bkz: varoş)
survivor 2025 şimdiden kendisine hayırlı olsun.

tanım: ülkemizi ve ülkemiz insanını çok iyi tanıyan sporcu.
Vakifbank genel mudurlugune atanmasi, 5-10 yerden maas baglanmasi gereken yandas.

Keske cin galip gelseydi. Utanacaksin.
2 sene evvel Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası'nda izlerken olimpiyatlarda altın madalya alır demiştim. Şampiyon yanıltmadı, başarılar!
olimpiyatlarda çakıl madalya alan şişirilmiş voleybolcular kadar konuşulmayan altın madalyalı şampiyon sporcumuz.
görsel
görsel

Polonya'da düzenlenen 3'üncü Avrupa Oyunları kadınlar boks 66 kilo finalinde Belçikalı Oshin Derieuw'u yenerek altın madalyanın sahibi olmuş. tebrik ediyoruz..