bugün

bugün fenerbahçe'ye maçın nasıl verildiği görülünce, inadına şampiyon olması istenilen takımdır.
Kıskanılan takımdır.
sözde üç büyüklerden olan bi takımı tuttuğum * halde bu sene tepedekilere ayar vermiş olmasından dolayı hayran kaldığım takımdır. bana da yaşadığım şehrin takımını şimdiye kadar hiç desteklememiş olmamın saçmalığını göstermiştir. umarım şampiyon olur bu da en kral ayar olur g.tü kalkan takımlara..
bu sezon şampiyon olması arzulanan takımdır.

ben kuşlardan da küçüktüm üç büyükler şampiyon oluyordu; kuşlardan bayağı bi büyük oldum hala oluyorlar.

yeter artık yav, başka takımlar da şampiyon olsun...
bu sezonun şampiyonu olacak takım.
üç büyük takımı tutan bir çok insanın bile desteklediği klüp. ama buna rağmen hala istanbul klüplerini yenmekle ilgili "bizans üçlemesi" gibi salakça tabirlerde bulunan taraftarları var.. bende istiyordum bursaspor'un şampiyon olmasını fakat artık kesinlikle istemiyorum.. sonlarının sivasspor gibi olması dileğiyle.. hatta ne sivasspor'u körfez'im gibi olsunlar.. daha beter olsunlar.

--ne çok bursalı* varmış lan sözlükte..
şampiyon olamayacak anadolu kulübü. bu sadece benim fikrim ve bunu paylaşmak istedim.. "eksileyeceklere şimdiden selam
olsun"
ortalarda dolaşan yeni iddiamız; galatasaray, bursaspor'a kasten yenilecek. hassiktir ya. koca galatasaray, bursasporu yendiği takdirde şampiyonlar ligi'ne bir adım daha yaklaşacak, belki de haldun üstünel'in becerileriyle türkiye'ye bir yıldız daha getirecek. ama bunları umursamadan, sadece ezeli rakibi şampiyon olmasın diye, yayın gelirinin bir kısmını da bursaspora vermeyi kabul edecek diyen varsa, siktirolsun gitsin buralardan, karşıma da çıkmasın.
ama galatasarayı hakkıyla yenerse de şampiyon olmaları yolunda tek engel beşiktaş kalacaktır. bu maç bursaspor için gayet stresli olacak, belki de beşiktaş maçıyla şampiyonluk kaybedip, sahadaki futbolculara saldırabilirler.
saygılar..
son 4 haftada hem beşiktaş hem de galatasaray ile maçı olan takım.
feneri kadıköyde, jimnastiği dolmabahçede devirdiği gibi gs yi de mecidiyeköyde devirecektir, böylece şampiyonluğa giden yolda kendisi hakkında şüpheleri olanların şüphelerini silecektir.
son 3 hafta hem galatasaray hem de beşiktaş'la maçı olduğu için durumunun zor olduğu söylenen takım(ım).

bir soru, efendice takımını destekleyen taraftarlarını tenzih ederek, sezonun ilk yarısının son 3 haftası hem kendi evinizde, inönüde beşiktaşa 3 çakan, bursa'da da galatasaray'ı eli boş gönderip 6 puan çıkaran, sezon başından beri 3 büyükleri yenen tek takım kimdi?

yahu kabul etsende, etmesende bu takım senin milyon dolarlık takımından iyi top oynuyor. gerçek bu.
galatasaray'ı deplasmanda yendiği anda 2009-2010 sezonunu şampiyon olarak tamamlayacak takım(ım).

son 4 hafta itibariyle şampiyonluk için başka takımların sikine ihtiyaç duymayan tek takımdır. söke söke, bileğimizin hakkıyla şampiyonuz. 3 maç kaldı ha gayret timsahlar.

(bkz: oley oley bursaspor bursaspor)
derbinin bize gösterdiklerine göre ligi 3.bitirmesi için olağanüstü çaba harcanan bahtsız anadolu kulübü.

not : galatasaraylıyım
2009-2010 sezonunda şampiyon olmaya çok yaklaşmış milyonların gönlünde taht kurmuş anadolu klübü.
geçen seneki sivasspor.
heyecan sokakta, kurtuluş sahada!

Vardık, Varız, Varolacağız
Devrime Kadar Savaşacağız!

(bkz: azizizme karşı omuz omuza) *
islamla uyumlu yeşil renkleriyle ve türk gericiliğinin yeni gözdesi akp'nin özel ilgi ve desteğiyle -büyük bir aksilik olmazsa- şampiyonluk turunun attırılacağı takım.
bu sezon adından sıkça söz ettiren klüp.adım adım şampiyonluğa gitmektedir.
fethullah gülen'in desteğiyle şampiyon olacak futbol kulübü.
Gerizakalıca onun bunun sahibi olduğu düşünülen, ama asıl sahibinin bursa halkı olduğu, yeşil renginin türbe yeşili değilde "yeşil bursa" nın rengi olan takımdır.
"Götünüzden element uydurmayın kıskançlık yapıp"
(bkz: gotunden entry uydurmak)
yarın akşamki gs maçını kazandığı takdirde şampiyonluğu garantileyecek, puan kaybettiği takdirde ise kupayı fenerbahçe'ye hediye edecek olan takımdır.
'bize ne akp den, bizene fethullahtan, gelecekse ölüm, buyursun gelsin aşkından buyursun gelsin aşkından' şeklinde beste yazdığım, çocukluktan beri armasının peşinde koştuğum, yemyeşil bursamın bembeyaz takımıdır.

not: fethullahçı yada akp'lilere değil sitemim, sitemim bilmeden etmeden konuşanlara.

(bkz: bizim herkese saygımız sonsuz)
bugün ki galatasaray tecavüzüyle çok konuşulacak takım.
bizans üçlüsüne futbol dersi veren bu sezonu şampiyon olarak kapatacak olan takım.
(bkz: seni sevmeyen ölsün)
2009 2010 sezonunda şampiyonluğu en çok hakeden takımdır. zira herkes 25 nisan 2010 kasımpaşa fenerbahçe maçında fenerbahçenin futbolunu ve 25 nisan 2010 galatasaray bursaspor maçında bursasporun performansını görmüştür. böyle takıma helal olsundan başka birşey söylenemez.
galatasaray deplasmanında bıraktığı 2 puana rağmen şampiyonluk yarışında fenerbahçeden daha avantajlı görünen takımdır. *