bugün

Bursada bir şey yok geldiğiniz gibi gidin trafiğin içine ettiniz lan. Yarım saat yolu 1,5 saatte alıyorum 3-4 tane otobüs Full geliyor.
Canım bursa.
şu an rimelleri akıyor.
sohbet edecek, gezecek insan aradığım şehir.
facebook'u olanlar mesaj atsın.
Protest sanayici rumuzlu yazarın davetlisi olarak bir kez daha gideceğim şehir.

Malum; kukla gitmiş çok memnun kalmıştı misafirperver tavrından.

Bi de biz görelim bakalım.

Belki de dünür oluruz. Ay bu da çok muamma oldu iyi mi !
Toki ile yerle yeksan edilen, şehrin güzelim göbeğinde öylesine bir çirkin görüntü oluşturan yönetime sahip ildir.. Merkezde Suriyeli nüfusu fazladır, Nilüfer, FSM, Görükle Zaman geçirilebilecek yerlerdir. Gece mekanı olarak bongo, cha cha veya jolly joker önerimdir.. En güzel ilçesi (bkz: gemlik)
gece yarısı varacağım, izmire çok benzettiğim (nilüfer) yoğun trafikli şehir.
ulu şehrimiz. nokta.
gitmek istediğim şehir. çok merak ediyorum umarım nasib olur.
Fsm merkez ayik olsun herkes.
hap var ot var burası dumlupınar.
türkiye için sonuna kadar savaşırım da bursa benim için bir başka be abi. dağlarındaki ağaçlara kurban olayım gereksiz ne kadar binası varsa yıkayım ağaçlarla şereflendireyim yeşil bursa'm. saygılar.

edit:ilk entrylerimde ne kadar bursaya salladıysam hepsi için pişmanım.
Eskiden yeşil olan şimdi modernleşme adı altında betona teslim olan şehir.
Güzel bir şehirdir çünkü balıkesir e yakındır.
iki defa gittiğim istanbul'dan sonra gördüğüm en güzel ikinci şehir. yaşanır orda.
doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım ve sevdiğim şehir...
başkadır bursa. yaşamayan bilmez bursayı.
Bur-sa-lı-yız . Aaa top.

Kafam girsin.
sıfır kilometre otomobilleri izmir'e taşıyan TIR'ın devrilmesi sonucu 7 tane aracın pert olduğu il.

http://www.sabah.com.tr/y...ller-pert-oldu-1460881146
yaklaşık son 36 saattir muazzam bir iklim yaşanan şehir. gece 12 den sonra terlikle t shirt le elde çekirdek ve kolayla parka gitmek için müthiş bir zaman yaşatıyor bize. lakin kpss gibi bir sıkıntım var işte. rahat rahat kafa dağıtamıyoz o nedenle.
adı yeter dediğim il. bir gün tekrar gorüşürmüyüz bilemem, ama sen hep güzel kal. kaybettiğim her şey sende olsa bile.
800 yıllık gizli tünellerin bulunduğu kent.

http://www.ntv.com.tr/tur...%2cDnP--CLAKkOaWO9Fnyfc5A
görsel
denize uzaklığı 20 dakika olan şehir. nüfusu 3 milyonu buldu bulacak.
Havaların bu aralar dengesiz gitti bir gece askılıyla pişerken ertesi gün hırkayla üşünen şehir.
Çok sevdiğim insanların bulunduğu gezilesi yerleri bol, eğlenceli bir şehir.