bugün

kavşaklara baba denilen memleketim.

(bkz: sugar daddy)
(bkz: bur sa lı sın)

bu durum beni de biraz endişelendiriyor.
sevmiyorum lan seni pislik şehir.
Yok böyle bir fırtına,bu nedir abi yaa.
istanbul'u severim lakin kendimi bursa'da hayal ederim.

öyle bir kent bursa.
Mezun olduktan sonra yerleşmeyi düşündüğüm şehir. Bakalım, hayırlısı.
is cıkıslarunda toplu tasimalarda oturarak yolcukuk etne sansimiz nedir bu sehirde biri bana bikgi versin. Ben ayakta gitmekten yoruldum çunku.
an itibariyle cenaze havasının hakim olduğu şehir.
bi sik yok lan bu şehirde.

edit:bi zirve yapında titreşelim.
Denize inen sokakların kenarlarına dizili rengarenk birbirinden güzel evlere sahip Giritli mahallesi yetebilir bu şehri sevmeye.

(bkz: mudanya) (bkz: tirilye)
çok miss kokulu avrat olduğunu duyduğum fakat gidemediğim yer merak etmekteyim ve elbet bir gün oraya ava çıkacağım.
botanik parkta bisiklet sürmeyi, tophanenin o güzel manzarası eşliğinde çay içmeyi özlediğim güzel şehir.
Havası düzeldi. iyi bugün.
seviyorum bu anasını sattımın şehrini..

keşke 15-20 sene öncesi gibi olabilse bir günlüğüne..

uyku kaçıracak ne varsa kullanır o bir günü yaşardım..
Memleketim, asla vazgeçemediğim...
Canım memleketim..
Bir garip memleketim. Özellikle ibne doludur. Altıparmak travesti toplardan geçilmez
''Bursa'da sigaraya karşıyız yürüyüşünde mola verildikten sonra sigara içildi''.
dün akşamdan beri sanki kar yağmıyor yukarıdan birileri kar topu atıp duruyor.
Reina saldırganı ipne orda diyolar. Görükle'de bi apartta kalmış. Gözünüzü 26 açın.
Güzel memleketim, Finaller bitse de gitsem diye dört gözle baktığım, resmen aşık olunası şehrim.
Uzun bir aradan sonra böylesi kar yağışı görmüş şehirdir. ihsaniye de arabaların üzerine düşen çam ağaçları var, araçlarınızı ağaç altlarına park etmemeye çalışın. korupark ve görükle civarında araç trafiği Yok denecek kadar az. 30-40 cm arasında kar kalınlığı var. izmir yolu görükle den sonra kapalı olduğu için hiç gidilmemesi tavsiye ediliyor. En güzeli evinizde kalmak.
Kar durdu heryer buz asıl aksiyon şimdi başlıyordur.
dağ, göl, deniz, sanayi, tarım, hayvancılık vb. her alanda bir gelişmiş bir şehirdir.
Rezalet bir şehir. Gitmeyin. iskender balon. Uludağ balon. Tek gerçeği travestileri. Yeni tatlar aramak istiyorsanız, gidebilirsiniz dostlarım.
Uludağı efsanedir ve de pirinç hanı.
Hayatımdan 4 yıl çalmış olan şehirdir.