bugün

entry'ler (29)

masalsı bir düğünle evlenmek istiyorum diyen kız

hayalle yaşayanların sonunun nasıl geldiğini anlayamamış olan kızdır.

muğlalı kızlar

genelde güzel oluyorlar.

2000 li kızdan hoşlanmak

o ne güzel bir kızdır, o ne hayırlı bir kızdır diyerek bayılacağım eylem.

bir ilişkideki en önemli aşama

eve atma aşamasıdır. veriyorsa siz kazandınız. vermeyip de basitçe sevişiyorsa o karın ağrısıyla uğraşılmaz.

şu an ne istiyorsun

güzel bir kız.

çay içerek sohbet etmek istenen yazarlar

görükle civarında olanlar varsa yeşillendirsin dediğim yazarlardır.

okul bitince evleneceğiz diyen ünili çift

üniversite hayatım boyunca eleştirdiğim çift. fakat üniversiteden sonra tabii ki bunların bir kısmı ayrılmakla beraber bir kısmı da evleniyor. evlenenleri başta eleştirsem de zaman içerisinde onların daha doğru bir yolda olduklarını tecrübe ile sabit kanıksadım. şimdi bir çoğunun boy boy çocukları, arabaları ve ev kredileri var. asıl biz mantıksızmışız da haberimiz yokmuş. başaranlara helal olsun. düşünenlerin yolu açık olsun.

pdr okuyup psikolog olduğunu zanneden ezikler

şu branşın hala daha bir şey olduğunu sanan embesillerdir. oturduğu yerden para kazanan türkiye'nin mallık seviyesine işaret eden bir başyapıttır. millet de askeri ücretle ezilsin. gelsin çaylar gelsin kahveler. bir de kendilerine psikolojik danışman etiketini yapıştırıp pr yapmaya çalışmaları ise ezikliklerinin daniskasıdır. yönetmeliklerinin değişmesi an meselesidir.

efendi erkek vs orospu çocuğu erkek

orospu çocuğu erkeğin açık ara kazanacağı kapışmadır. efendilik saflıktır, temizliktir, çok iyi niyetli olmaktır, kullanılmaktır hatta ve hatta çantacılıktır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

daha iyisi gelene kadar- murat dalkılıç
https://youtu.be/jU8B9hqCkFQ

sesini duymaya ihtiyacım var diyen kız

kesinlikle yalnızdır.

bu geceki ruh halinizi bir cümleyle anlatın

her gece gibi bir geceydi.

evlilik teklif ederken diz çökme

semt oturuşu.

eski kız arkadaşının çatır çatır götürülmesi

(bkz: godoş)

istanbul da yaşamak

parası olmayan için işkence. o trafikte olan herkes için işkence orası da ayrı.

ön sevişme

eğer aynı partnerse bir süre sonra çok da önemi kalmayan eylem.

çocukken evlilik hayali kurulan kişiler

ilkokulda a sınıfındaki turuncu saçlı havva. beyaz teni, turuncu saçlarıyla ve çalışkanlığıyla beğenimi kazanmıştı. her gün okula girişlerde gözüm onu arar, okul çıkışlarında ise bisikletle ta evine kadar takip etmeyi kendime görev bilirdim. orta 2 de açılabilmiştim anca tabi o zamanlar ilköğretim 8 yıllık kesintisiz eğitimdi. açılmanın karşılığı da bir tokat olmuştu. yıllar sonra bu facebook alaveresinin çıkmasından mütevellit bilgisayar mühendisi olduğunu ve aynı meslekten biriyle evlendiğini öğrendim. kendine mutsuzluklar dilerim.

sevilen şiirin en vurucu dizeleri

Benim adım insanların hizasına yazılmıştır.
Her gün yepyeni rüyalarla ödenebilen bir ceza bu.

erdi ünver

semihvari bir yarışmacı stili görüntüsü veren kişi. bıktık artık bu tiplerden. tadında güzeldi. özlendin semih reyiz.

bim de satılan muhteşem ürünler

bueno bütün bademli. ürün muhteşem ötesi. fiyat kalite dengesinde açık ara önde.