bugün

görüp görebileceğiniz en kalitesiz restorantların ilk sıralarını her zaman zorlayandır. bunlara sadece kültürel tatmin anlamında para vermek cidden mallıktır.

edit: eksileyen arkadaş; anladım orada çalışıyorsun ama asgari ücret veriyor diyolar dayanmak zor olsa gerek.
hemen yanımızdaki müşterinin ketçapını ranchle değiştiren ama bizim menüdeki ketçabı değiştirmeyen şirkettir.

halbuki 2 tanesi 11 liradan menü de almadık amına koyim boru boru 2 steakhouse aldık ayakta sikilmek böyle bi şey galiba.gideni siksinler bundan sonra.günden güne giderdim 2 hafta oldu.bundan sonra mc'donalds 5 arkadaşla.
patatesleri oldukça vasattır.
Steak house diye bir dunya harikasini icinde barindiran kurum kurulus.
burada yemek yiyen insanlara dikkatli bakın yarısından fazlası aşırı kiloludur.
yemek sepetinden verilen siparişi yarım saat sonra "kötü hava muhalefeti" bahanesiyle iptal eden yemek şeyisi.

hayır tamam havalar bu aralar kötü de arkadaş camdan bakınca biz de görüyoruz ne var ne yok. ne yağmur yağıyor ne kar. yerlerde de kar yok. o zaman sıkıntınız ne arkadaş?
ismini duydugumda aklimda steakhouse un belirdigi, mcdonaldstan daha iyi oldugunu dusundugum fast food restorani.
1-2 yıldır ergenlerin gözde mekanı.
Whopper urununu cikartmasiyla fast food klasmaninda basi ceken mc'donalds i geride birakan isletme.
gidilmemesi gereken mekan, çok pahalı zira.
burgerin hasını yapan marka.
Öğrenci için çok uygundur.

(bkz: king chicken)
ranch ve buffalo sos için gittiğim mekan.
ranch sosu aylardır vermeyen firma. kendisini özel kılan şeyleri tek tek kaybediyor.
amerikanının kültür şubeleridir.Bir islamcı olarak tiksinirim.Ama kimi solcular(!)güle oynaya gider.
sevdirir kendini, şeytan tüyü var.
bir mcdonald's değildir. maalesef değildir. çünkü ucuzdur.
soslarına bayıldığım yegane restoran türü. O soslar bir ara yoktu. Sipariş vermedim. Sossuz o hamburgeri yemek istemedim.
ölecek kadar aç olmadan yemek yenmemesi gereken firma. berbat kalitesiz ve srf rant uğruna çalışan bir firmadır.
Sevgili Burger King, buzumun içine azıcık kola atsan?
An itibariyle göktürk şubesinde bulundugum fast food firması. Servisi mc donalds'a oranla epey hızlıdır. Severek yiyoruz.
steak house ve triple whopper (king boy). Tek geçerim. (bkz: triple whopper) (bkz: steak house)
internet üzerinden verdiğim siparişe siparişiniz alındı, hazırlanıyor gibi mesajlar yazdıktan tam 32 dakika sonra gelen bir telefonda "adresiniz alan dışındadır siparişiniz kabul edilmemiştir" diyerek hızını, kalitesini ortaya koymuş firma. bende onlara güzelce koydum, kalitemi tabii ki.
böyle adamlara senelerce para kazandırdığım için kendime çok kızdım bu arada.
http://www.medyafaresi.co...-at-etini-kabul-etti.html
bir şubesi de kırşehir'e açılmıştır.