götüme göz kaş çizsem daha alımlı olur.
Tatlı ve hoş bi kızdır. Çirkin diyenlerin göz muaynesine ihtiyaçları var. Konuşma biçimi ve tavırları ise çok sıcak bi izlenim uyandırıyor.
yeni gördüm ben bunu. ağzına kürekle vurulası konuşmasıyla, böyle ezikler gibi bakışlarıyla falan uyuz olunası bir şahsiyet. kendisini tatlı bulanların, ve yimeyi düşünenlere ise "karı mı kalmadı la ?" demek istiyorum. saygılarımla.
hep aynı tarzı sürdüren youuuuutube fenomeni. tamam yine nedir'e devam et ancak araya farklı tatlar da karıştır. ne bileyim vlog kanalı aç şakalama kanalı aç vesaire.
yazmışımdır ama yine yazacam. iticiliğin dibidir. bu kadına güzel ve tatlı diyen bi şekilde bi ilizyona kapılmıştır. sesini duyduğum an kendisi ve takipçi kitlesi aklıma gelir fıttırırım.
bunların çalışmalarını paylaştığı nedir kanalında bir video vardı. burcu isimli arkadaş bir şeyler anlatıyor komikli konuşuyor ama altta daha komik bir yorum var. "biz ekranda kocaman iki meme görmek istiyoruz, billur geri dön" tarzında. aklıma geldi paylaşayım dedim. o billur da isimden kaybediyor aga, billur, taş taş, doşşak der gibi. şaka bir yana laz mışta ben bunu bulsam kaçırmazdım. billuru yani, adamın ömrünü uzatır o.
tipsiz ve itici kadın.
Okan Bayülgen'in klozet kapağıdır kendisi.
Youtube'da "Nedir?" videolarıyla ün kazanmış ve Okan Bayülgen'in elinden tutmasıyla yardırıp gitmiştir. Televizyonda çok acemiydi fakat okan bayülgen'in talk radio'sunda gayet dinlenebilecek bir şahıs.
(bkz: nedir)
(bkz: virgin radio)
(bkz: talk radio)
Bir yutup kanalı olan nedir?'in Birçok kişi tarafından sempatik ve esprili bulunan sunucusu hatun kişi.

Nedir kanalını ilk sezondan beri izleyen ben için billur bolu'dan sonra olmamıştır. Yaptığı espriler oldukça yapmacık duruyor sesiyse bilemiyorum altan bilemiyorum

Diktatör nedir?
https://youtu.be/9f9SjQm1RZY
"gördüm geçirdim oğlum ben hehheey" tavırlarında bir yuutup kişisi. kuş üzümü kadar gözlerini bir de kısarak konuşuyor ki samet aybaba'nın fiziksel görüş açısı bu arkadaşınkinin yanında dürbün görüşü gibi kalır. sevemedim ben ama sevene de lafım yok.
Gideri olan hatundur. Bu kadar.
farklı bir albeniye sahip olan hatundur. sana sahip olmak için neler vermezdim...
Şapşiktir.Zaten kimde böyle Yasemin kozanoğlu havası var,benim yelkenler fora.Bunu seven aslında bunu seviyodu.
(bkz: yasemin kozanoğlu)
verme hitimali yüksektir.tecrübe konusuyor.
Memeli videosu görülmek istenendir.
internette videoalrı dönerken "bu kız bu meme dekoltesi ile yakında tv'lere çıkar, ün, şöhret sahibi olur" demiştim. Nitekim oldu.

meme denilen şey resmen bir ekonomik yatırım aracı lan artık. iyi kullanan, kullanmasını bilen ihya oluyor.
Komik değilsin bebeğim.
Billur boludan sonra bir turlu sevemedigim kiz.
ya bu kızla dünyayı dolaşmak isterdim. bu ne sevimililik bu ne kültür bu ne diksiyon. bize gelmezki böyleleri.
görsel
Üslubu farklı olan bayan.
Özgüven dolu konuşmalar, hareketler yüzünden dikkatimi cezbetti.
Seksi bişey..
Nedir'i bunla ilk çekmeye başladıkları zaman ne kadar çekici geldiyse şimdi de o kadar itici geliyor. Enteresan.
çoook seksi.
Başta nedir çok güzeldi de sonlara doğru itici gelmeye başladı.Yinede iyi sunuyor.
robot bey & burcu adlı youtube kanalının sunucusu...
sanıyorum ekipte bir sıkıntı var; nedir kanalındaki espri kıvraklığını yakalayamıyor bir türlü.
konu seçimi ya da konsept sıkıntısı da olabilir.
ama kız güzel, zeki ve çevik.
günümüzün piyasasında bu vasıflar iş yapar.