bugün

sözlüğü karşınıza aldığınızda sağ tarafta kocaman resmiyle burun buruna gelebileceğiniz dişi kişidir. süperarkadaş isimli sitenin reklamıymış. e isimle tezat reklam olmasın diye hakikaten de süper bir arkadaş koymuşlar reklama. tebrik eder, tıklamak üzere aranızdan ayrılırım.
tam olarak şöyle bir şey;

http://img81.imageshack.us/img81/7071/burcinqz0.jpg
dudakları 2 gözünün toplamından daha büyük hatun kişi.
-oğlum ne yapıyorsun sen orada
-sözlükteyim anne
-sus yalan söyleme o kadın ne peki?
-.
never neverland 22cm denizli.**
gülümsememesi gereken hatundur. tıklayacağım varsa bile tıklattırmıyor reklama kadın. yüzünün sağ tarafı sivilceli bir de. 'süper arkadaş sitesinde takılan güzel bir kız yok mu ulan?' dedirten süper arkadaş kızlarından sadece birisidir.
çirkin kız koyarak "aha da bakın bizim sitede ki kızlar gerçek" mesajı iletmek isteyen site yöneticilerinin ikonudur.
(bkz: burçin yirmi izmir)
(bkz: emret komutanım)
bu ne kardesim dedirten, bari bi boka benzese hissi uyandiran, göz zevkini bozan, bes bin sms im olsa birini harcamayacagim reklamdir.
firefox'ta, bannerin uzerine sag tiklayip "block images from ..." secenegini secince cikmayan kiz. sadece o degil, kime yaparsaniz o da cikmiyor. hem sozluk daha temiz oluyor. deyvid kapirfiyild gibi adamim lan ben, istedigimi yok edebiliyorum.
bir dönemin modası "asl?" kısaltılmış soru demetine karşılık gelebilecek muhtemel cevap...
halen bir taliplisinin çıkmadığını düşündüğüm, ekranımın sağ köşesini işgal etmiş olan yüzünü görmeye sıkıldığım kişi.

(bkz: sendençocuğumolsun 21 istanbul)

daha güzelleri yok muydu lan.
adı burcin olup izmirde oturan bununlada yetinmeyip yaşınında 20 olduğu varsayılan bayan.
"madem testesteronlarımızı kullanarak bizden faydalanmak istiyorsunuz, insan güzel kız resmi koyar."
tepkisini verdiğim ekranın sağ tarafındaki bayan..

(bkz: köfte dudak)
yakın markaj poz vereyim derken yüzündeki sivilceleri tüm kamuoyuna sunmuş kızımızdır.

ayrıca insan az da olsa objektif ayarı ile oynar, dibine kadar girmişsin ben kadın; söyle çekenine netlik ayarı yapsın bari.
(bkz: ucu1arada 18 ızmıt)
isminin burcin olmadığı boynundaki s harfiyle başlayan kolyeden belli olan bayan.

(bkz: http://img261.imageshack....1651/burcin20izmirpm0.png)
(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
az önce tanıştığım, hafif sivilceli, pampasparlak rujlu, naseksi, balık etli görünümlü, kırmız kazaklı abla...
an itibariyle mide bulandırmaya başlayan hatun kişisidir.
'o 20 yaşındaysa ben 10 yaşındayım' dedirten uydurma kullanıcı profili.
asl sırasını bozmuş olan kişidir. kınıyoruz.
sözlükte herkesten fazla online olan kişi. mod falan yapılabilir kanısındayım.
her gördüğümüzde mutemadiyyen korkuyoruz efendim.
bu kadar yakından görmek istemediğim, isyan ettiğim hatundur. yapmayın bunu bana, kafa izni alıcam sonunda o olacak.