bugün

yarın binmeye bilet aldığım bursa vapuru markasıdır. yarınki bursa gezimde fotoğraflar paylaşırım. gidişi 69 tl'ymiş.
Kış aylarında sürekli seferlerinin iptal olması ile ünlüdür. Hava koşullarının öngörülebilir olmasına rağmen iptal sebebi olarak gösterilir ancak hep son dakikada iptaller yaşandığı için büyük ihtimal yolcu sayısı azlığındandır.

Aldığın bilet seçtiğin koltuk asla seçtiğin yerde olmaz. Çünkü gemiler değişkendir. Bunun servisini veremeyecek kadar boş politikalara sahiptirler.

Şu anda mudanya eminönü seferi için iskeleye gidiyorum. Bakalım iptal ne zaman gerçekleşecek. Swh
ilk kez deneyeceğim kaç saatte gider nasıldır bilen varsa bir bilgilendirsin. Evet.
"Savaşçının yolu" anlamına gelen, geleneksel savaş sanatlarının genel japonca ismi. Günümüzde bir çok müsabaka sporunda maalesef bu kavram yitirilmiştir.
Bursaspora forma sponsoru oldu. Zamı gören vatandaşın gözleri doldu. Büyükçekmece-Bursa web üzerinden en son 27 liraya alınan bilet şu an fiyatı 36 lira. çok Şampiyonsor olduk.
görsel
2013 yılında öğrenci fiyatı 14 liraydı (bkz: budo/#18310367) 2018 yılında ise 28 lira oldu. 5 yıl sürede fiyat iKiye katlandı. o zaman 5 yıl sonra yani 2023 te fiyatının 56 lira olmasını beklediğim TEFE TÜFE TIRT MIRT hesaplarını alt-üst eden belediye kurumudur. Bunu gören iDO durur mu hemen yapıştırmış promosyon biletini 19 liradan 31 liraya çıkarmış. onlar erdi muradına biz bakalım ucuzuna.
2013 yılında öğrenci 14 liraydı 2017 başlarında şu an fiyatlar 21 lira. Dört yıldır istanbul Bursa arasını mekik dokurum eğer deniz otobüsü seferleri iptal edilmezse otobüslerin yüzüne bakmam, hem konforsuz hem de resmen soyguncudurlar. Budo ve idoyu bir çok kez kullandım Budoyu tek geçerim daha rahat. Son zamanlarda 10 ve 14 liralık kampanyalarla bir kez daha gözüme girmişlerdir ama dört yıl önce aynı bilet yarı fiyatına idi bunu da unutmamak lazım.
bu havada deniz yoluyla eve dönme planı yapmak oldukça komiktir zaten.
19:30 Seferini iptal ederek eve dönme hayalimi piç eden vasıta.
şuan yolculuk etmekteyim,Yanık bir bebek ağlaması var.ama 2-3 dk. önce çay almaya giden 1.85 boylu ay yüzlü kız bunu okuyormu acaba.
budo gelir budo geçer, ağlama.

bir ulaşım hedesi. başlık uplansın, sorular cevaplansın.
Klima bozulduğu için kapıları açarak serinlememizi sağlayan görevlilerin olduğu deniz otobüsü . "Deniz otobüsü " ismini hakediyor Otobüs gibi açtık kapıları gidiyoruz. (bkz: fır fır fır)
An itibariyle bursadan istanbula sefer ettiğim feribottur. iyidir ido ya bin basar. Hem ucuz hem konforlu idoya göre.
ido dan daha iyi hizmet veren deniz otobüsleri işletmesidir. dün istanbul'dan bursa'ya dönmek için 19:15 e bilet aldım. feribot, tam saatinde kalktı ve 20:50 gibi bursa'ya ulaştım. istanbul'a giderken ido ile gitmiştim. 16:30'da kalkması gereken ido feribotu 17.05 gibi kalktı. önemli bir işim yoktu fakat istanbul'a geç varmıştım. bundan sonra ilk tercihim budo olacak.
Aşk yuvası resmen. Manitasını alan gelmiş. Okumaya değil cilveleşmeye gidiyorlar resmen. Olan var olmayan var ayıptır, can çekiyor.
1.5 ay önce kullandığım hizmeti gerçekten güzel bursa istanbul arası 1 saat 30 dakikaya geldik hakikaten uçak gibi geniş gemiler herkese tavsiye ederim.
ido'nun ikamesi olan ulaşım işletmesi.
kabataş-mudanya için öğr:18 tl tam:22 tl dir..
e iyi iyi..
sefer iptal edilmesi yerinde olmuştur. O gün ido ile donmuştum ve alabora olacak gibiydi.
gelişme aşamasındadır. zamana ihtiyaacı var , sabırlı olmak gerekir iyi işler yakında.
Insan hayatını önemsediği için bugünkü fırtınada sefer iptal edip ticari açıdan zarar etmeyi göze almıştır.
bugun mudanya - kabatas icin duzenlenen 16.00 saatli seferi iptal ederek ortaligin amina koymus deniz otobusudur..

hayatimizi siktin farkinda misin?
minibus gibidir bilet kesilmesi gereksiz bir muavin yeter.
Sürekli iptal seferlerinden dolayı mahsur kalıyoruz bulunduğumuz yerde.
tc kimlik no sorduğu için kıllanıp kullanmaktan vazgeçtiğim firma.

alt tarafı bursa'ya gideceğim lan gbt mi alıyorsunuz aq?
ilk 10 günde 10 bin yolcu taşımış olan firma. iDO'ya bi rakip gelmesi iyi oldu. Her daim rekabet kaliteyi arttırır sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar