Malum covit yazı ama yinede tatilciler tatilde
Geçmedi. Cehennemin dibinden, protokolde yer ayırtılmış gibiydi. Bi bitmedi bee.
Yarak gibi.
ot gibi geçti kışa da tırpan yaparlar
full evde oyun oyun oynayarak netflix ten film dizi izleyerek ve uludağ sözlükte takılarak.
görsel
sıkıcı geçti. şehirleri gezmek varken corona denilen şeyden dolayı hiç bir şey yapamadım.
Evde konağa Alsancaga bile inmedim.
"maskeli geçti" cevabına sahip sorudur. ulan bir de üstüne istanbulda ekstra sıcak oldu ki ağzında maske yukarıda deli bir sıcak. ilahi bir mesaj vardı bence anlayana..
korona var kırmızı şortli.
Yaz geçti hiçbirşey anlamadım
Yine geldi kapımda sonbahar.
yarrak gibi.
Kışın gezme hayalleri vardı fakat corona çıktı.
Evde geçti.
tatil hayalleri kurup rotalar çizerken ailede 3 ameliyatın çıkması. bu ameliyatların koronaya denk gelip ertelenmesi ve bilinmez bekleyiş. böyle geçti. gitti de zaten ne kaldı eylüle şunun şurasında.
Güzel geçti mevkii, ünvan ve iyi para kazandım. 42 yılımın en güzel yazıydı.

Maske belası olmayaydı daha iyi olurdu.
Bok gibi geçti. Evde olduğum sürece her şey Bok gibi geçer benim zaten. Yıldım artık.
Güzeldi ama bir daha olmayacak.
ben bu yıl nasıl geçti daha onu anlamadım.
içimde çok şey yaşadım, yüzleştim. Büyüdüm ben. Çok şey öğrendim. Kendimi keşfettim. Her halükarda güzeldi bu yaz. 2020 çok şey kattı bana. Çok şükür ediyorum.
Bu yıl nasıl geçti haberim olmadı,boş geçen buyazın ve bu yılın tekrarı olmasın yeter,
Yarrak gibi geçiyor. Şu an bodrum'dayım. Niye geldim kendimi sorguluyorum. Benim gibi bi kafaya sahipseniz her dakikanız yarrak gibi geçer.
Bizim burda daha yaz bitmedi.
Çok yorucu , çok bunaltıcı. Yine de halimize şükredelim 2019 u da beğenmemiştik.
nasıl geçti habersiz o güzelim 2020 yazı. tam yazı bekliyordum şöyle gezecem böyle dolaşacağım planlar alt üst oldu. ben artık 2023 yazını bekliyecem.
böyle bir yazdan bile keyif alabilen insan da kusura bakmayın ama gamsız pezevengin tekidir.

bildiğin yarrak gibi geçti af edersiniz.