bugün

Masaüstü Bilgisayar'ın oyunlarda daha iyi performans verdiğini bilmeyen yazarın söylemi.
(bkz: görmemişin laptopu olmuş)
http://store.bilkom.com.t...HD-6970M-1GB-_3429.html#0
laptop u masanın üstüne bi koy da bak ben sana ne yapıyorum.
Masaüstü bilgisayarların daha az ücrete çok daha fazla performans verdiği bilinen bir şeydir. Masaüstü bilgisayarla aynı fiyattaki bir laptop daha düşük bir sisteme sahiptir.

Edit: Şimdi aklıma geldi. En basitinde bir örnek: Overclock olayını laptopların hepsinde yapamazsın. Çünkü çok ısınmadan dolayı %90'ının işlemcisi yanar. Ama masaüstü bilgisayarların çoğunda bunu yapabilirsiniz.
apple da salaktı ya bu devirde hala mac üretiyor...
bu devirde halâ bir masaüstü bilgisayarı olmayan fakirlerde var. (laptopu olduğu için zenginmişte haberi mi yokmuş yoksa)...
Masaüstü laptop farketmez, sağlıklı olsun yeter.
bu yazarın derdi nedir ha dedirtir.haticeye değil neticeye bakılmalıdır.
bilgisayardan anlamayan gerizekalı önermesidir, en iyi performansı sağlayan tüm parçalarını teker teker yenileme olanağı bulduğun en yüksek işlem kapasitesine sahip başka hangi bilgisayarlar var masaüstünden başka ? ayrıca bir laptop parası kadar olan masaüstü parçalarıda vardır kaldı ki bilgisayar için üretilen işlemci ekran kartı gibi donanımları ilk masaüstü kullanıcıları için piyasaya çıkar ondan sonra laptopa düşer.
masaüstü bilgisayarın performansı ile diz üstü bilgisayarı suya götürüp susuz getireceğini bilen akıllı fakirdir.
geliştirebilir performansını göremeyen akıl yoksunu insan görüşü.
herkesin laptop alabilecek durumda olmadığını düşünemeyen yazarın gereksiz bir başlığıdır.
böyle yazarların amaçları nedir anlayan var mı ?
Bir de bunlarin isirilmis elma logolu bi masaustleri var ki utanc kaynagi. Insan almaya utanir alanlar basindan kalkmiyo. Aman efendim neymis bi grafiker laptopta rahat calisamazmis, rahat oyun oynanmazmis laptopta. Hahayt denilesi fakir, laptop statu arttiriyo bikerem. Yahu bu bi haftalik harcligini biriktirip burger kinge giden ogrenci mantigi olcak ama borca gir, got kadar ekranli, dizine koydugunda yakan hatta yakmayi gene gec parasi neyse verir paran yoksada kredi kartina cektirirsin sanki ay sonunda sen odemicekmissin gibi bir de sogutucu alirsin, dokunmatik faresiyle parmaklarinin anasini belleten, ufak tuslariyla 'gejldinm' gibi kelimeler tureten bi laptop al. Statu dostum statu. Laptop almazsan bilemezsin ki kicim gibi olmayi ay statulu olmayi. Hadin iyi dusunmeler 'fakir'.
mac pro kullanıyorsa, çok afedersiniz ama taşaklı bir fakirmiş.
fakirliğin gözü kör olsun.**
bilgisayar oyunu oynamayı seviyordur.
(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)
performans almayı seven biriyim dilediğim gibi soğutuyorum istediğim zaman fanımı temizliyorum, işlemcime termal macun çekiyorum, yenileyebiliyorum arada çok fark var özellikle tasarım çıkarıyorsanız masaüstü kraldır kral.
hadi oyun faktörünü de geçtim, artık dizüstü bilgisayarlarda da son oyunlar yüksek grafik ayarlarıyla birlikte iyi bir performans ile oynanabilmekte.

modifiye için kullanıyordur. neticede başta kasa olmak üzere donanımlar birer sanat eserine dönüşebiliyor.
hem laptop hem masaüstü bilgisayarım var ama masaüstünü daha çok kullanıyorum.
sebebi ise laptop kullanırken bel sırt ağrısı oluyor sürekli.
ayrıca masaüstü i7 2670qm 4 gb ram 2 gb ekran kartı olunca laptopdan daha pahalıya mâl olabiliyor. *
şahsıma ait var bir tane 10 yılı geçti beni hiç yalnız bırakmadı. Bir programı 15 dakikada açmasına rağmen onu sokağa atamam.O kadar çok şey paylaştık ki. Bu başlığı kınıyorum kendi çapımda. Laptop da aldım kardeş kardeş geçiniyoruz .
a-ahhh kime neyse !
(bkz: fakir ama vefalı genç)
bilgisayardan anlamayan bir yazarın söylemidir. zira bir bilgisayarın performasyon bakımından sağlam olması için masaüstü olması lazım çünkü laptop ların hem power supplysi düşük watlı oluyor hemde sağlıklı bir soğutma gerçekleştiremediğinden bir masaüstü performansı sağlayamıyor. o yüzden masaüstü daha iyidir.
fakir değildir. laptop lardaki ısınma problemlemlerinin hala tam olarak çözülemediğini ve masaüstü bilgisayarın performansına yetişemediğini göz önüne almak gerekirse gayet mantıklı bir seçim olacaktır. ayrıca 19 inç ekranı laptop bilgisayarda kullanmakta biraz zor gibi.
on bin liralık masaüstü bilgisayarı olan bir insan ne kadar fakir olabiliyorsa işte buda en az onun kadar yanlış bir şekilde açılmış olan başlık .