bugün

erkek üreme organının altındaki torbalar.
tıpta ki testisin halk dilinde kullanımı ve kabası ..
Anadolu'daki "Daşşağını yerim" sözünün ilham kaynağı. Gelecek nesillerin kuluçka mekanı.
padişahın sol tarafıdır.
muhabbeti ciddiye almamak örn: daşşak geçmek
bir kebap türünün ana malzemesi
(bkz: taşak kebabı)
(bkz: penis topu)
yamulmuyorsam biyolojide (bkz: iskorbal torba) diye geçer.
Tras edilmesi en zor kisimlardir, kani durdurmak icinse pamuk ile pansuman yapilarak ak sakalli dedelere benzetilir. Zor ugrasilardan sonra tras losyonuyla bakima almak gibi bir gaflette bulunulursa, evin icinde ceylan gibi sicrayarak acisi dindirilmeye calisilir. Aradan gecen birkac zamandan sonra yerine cikan killar acaip sekilde kasinti yapar ama sonradan sürülen tras losyonu ile o kasinti yine giderilebilir, ilk sürüldügündeki gibi de fazla aci vermez. Aslinda ütülenme gibi bir özelligi de olsa hic fena olmayacakti ama bu sefer de pacalardan sarkar ve karizma dagilir.
güç, para, prestij ölçü birimi.
normal erkekte 2 tane bulunan ama cinsiyeti ortada gelip giden*kişilerde 1 tane olduğu söylenen penis yastığı..
Terleyince iğrenç kokan bir organ.
-biliyor musun benim ve senin taşakların toplamı beş ediyor.
+ne yani sende hiç yok mu ?
-saygı duyarım.
(bkz: #2496302)
(bkz: taşak geçmek)
(bkz: taşak yerinde ağırdır)
kaba konuşmada: "Er bezi, erkeklik bezi, haya."

kaynak: tdk
eşekte aranmaması gereken organ.

(bkz: eşekte taşak aramak)
kasvetli kokar.
suyun taşmasını engellemek için yapılmış set. geçek gibi.*
kadınların nasıl bir ruhu olduklarını bize gösteren uzuv.

(bkz: oral seks)
konuları itibariyle yavaş yavaş sol frameyi işgal etmeye başlayan organ. ulan ne meraklısı varmış sözlükte. hepsi de erkek canına yandığım. ula o kadar meraklıysanız, eğilebildiğiniz kadar eğilin yalayın kendi yumurtalıklarınızı. olmadı buluşun bi yerde taşak meraklıları olarak, yalayın birbirinizin testislerini.

Edit: eksileyenlerin çokluğuna bakılırsa bayağı bir taşak meraklısını kızdırmışız. e tabi özel hayat diye bi kavram var. isteyen istediğini yalar.
Olunca taş ak olmalı
Olmamalı aman kara
Ah farfara farfara
taş ak sığmaz şalvara

altı okka olmalıdır
tuman şalvar dolmalıdır
şak şak da şak şak şak da şak
altı okka gelen taş ak

aziz nesin
uludağ sözlük semalarında bir takım yazarlarca, yapıldığında anla$ılmayan $ey. oysaki ta$ak yapmak güzeldir.
erkek üreme organlarından biri olan ve dışı buruşuk bir deriyle sarılı, sperm hücrelerinin üretim ve eğitim merkezi.

(bkz: testis)
(bkz: skrotum)

sperm hücrelerinin vücut ısısında ölmeleri nedeniyle vücudun dışında konumlanmışlardır. bir nevi dışarıya taşmışlardır bu nedenle taşak denmiştir. soğukta büzüşerek ısınmak için vücuda yaklaşırlarken sıcak ortamlarda hamakta sallanan yumurtalar misali efil efil salınırlar.

genellikle korku ölçü birimi olarak da kullanılır.

(bkz: taşaklı adam)

(bkz: taşaklı karı)
güncel Önemli Başlıklar