bugün

harika bir sertab erener sarkısı.
akustik versiyonu ile beni benden almış, günlerdir kendini dinlettiren sertab erener şarkısı.
içinde çok şey olan şarkı.
sözlerini duyduğunuzda "evet gerçekten bu böyle" demeniz kaçınılmaz olan.
beni alıp götüren hoş parça. sertab'a çok yakışmış doğrusu. özlemiştik...
akustik versiyonu mükemmel olan şarkı.* dinledikçe dinleyesi geliyor insanın eskiyi mi hatırlatıyor yeniye umut veriyor daha kestiremediğim şarkı belki de şuanı yaşatıyordur. sertap erener'in hakkını vermemek gibi durum olamaz kendisi tescilli başarı.
bu tarzda müzik dinlememe rağmen beni bile etkilemiş olan sertab erener şarkısıdır.

--spoiler--
Aşk seni bulabilir de
Uzakta durabilir de
Samimi oluyor derken
Mesafe koyabilir de
Bu böyle
Vurabilir de
ilgisiz durabilir de
Onu sana katıyor derken
Tuzaklar kurabilir de
Bu böyle
--spoiler--
tutarsız şarkı insanın duygularıyla oynuyor.

Aşk seni bulabilir de - heh tamam -
Uzakta durabilir de - hay amk -
Samimi oluyor derken - eee -
Mesafe koyabilir de - laaynn! -
Bu böyle -gene kaybettik-
kanımca sertab erener'in aşk ölmez'den sonra söylediği en güzel şarkı. yakında pop klasikleri arasına girecektir.
belki sertab erener' in en güzel şarkısı değildir (saymayayım şimdi güzel şarkılarını); ama şu an piyasada olan en muhteşem şarkıdır. dinle dinle hiç bıktırmaz.

"o zaman aşık olduğum rüzgarlar esti, esti geçti" kısmı çok vurucu.
akustik versiyonu diğer versiyonlarından daha güzel olan sözleri süper şarkı.
klibi çok güzel olan şarkı. sanki müziğine de demir demirkan eli değimiş gibi ama bilemedim.
Sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait şarkı.
uzun süredir böyle bir bomba bekliyordum sertab erener den sağolsun yanıltmadı.
bütün ihtimalleri sıralayan, sertap erener'in seslendirdiği şarkı..
(bkz: aşk seni bulabilir de)
(bkz: ilgisiz durabilir de)
(bkz: mesafe koyabilir de)
(bkz: tuzaklar kurabilir de)
akustik versiyonu daha güzel olan şarkı. sertab erener'in yorumu normal versiyona göre daha öne çıkmış.
olmuş dedirten şarkıdır. envai çeşit remix yapılmış hepsi de güzel olmuştur, diskoların vazgeçilmezi olmaya adaydır.
aralıksız 2 saat dinlenen şarkılar listesine girmeyi başarmış şarkı.

dinleyin gari;
http://www.youtube.com/watch?v=bJFOlKSjiJU
klibi de şarkısı kadar başarılı olmuş çalışma. sertabı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. bir dünya starıyla daha düet yapsa çok güzel olur.
güzel şarkı fakat, insan bu kadar senedir albüm yapmayan biri için biraz daha fazlasını bekliyor sanırım.
oldukça başarılı bir çalışma, sertab türkiye'de gerçekten başarılı sayılabilecek 1 kaç kişiden biridir zaten.
bu şarkıya ve sese "saçma, aptal, salak, hede, hödö" diyenlerin saçmaladığı şarkı.
taş olursun taş.
klibi de şarkı kadar güzeldir vesselam. demir abi yaradı sertaba.
sınırsız sayıda versiyonu olan güzel bir sertap erener şarkısı. her gün yenisi çıkıyor, durduramıyoruz.
video klip versiyonu daha güzel olan şarkı.
muzo'nun dün geceki yastık sohbetleri programını sonlandırırken çaldığı ve insanı uykulu modda bambaşka ufuklara yelken açtıran süper ötesi sertab erener şarkısı.
yıllar sonra müzik piyasasına giren en kaliteli şarkı.