burun tikanikligi ve sinuzit gibi solunumu ilgilendiren hastaliklardan sikayetci olanlar icin mucizevi bir urun. burnun orta kismina yapisip, kenarlardan burun deliklerini disari dogru cekip, takili oldugu surece burun deliklerinin acilmasini saglayarak aldiginiz havayi hemen hemen iki katina cikariyor. herhangi bir madde icermediginden dolayi saglik yonunden bir sakincasi yok. bu sayede geceleri uyurken veya spor aktiviteleri sirasinda cok rahat edebilirsiniz. ayni zamanda horlama sorununa faydali olduguda belirtilmis. ten rengi ve seffaf olmak uzere iki renk cesidi mevcut. eczanelerde 10 bant iceren kutusu yaklasik olarak 15 ytl civari bir fiyata satiliyor. biraz pahali gibi gelsede, geceleri rahat uyumanin zevkine paha bicilmez sonucta.
işe yarayıp yaramadığını merak etmekteyim, sinuzit hastasıyım ve uykudan yorgun uyanıyorum.

kullananlar bilgilendirirse sevinirim.
nefes almayı kolaylaştırır. Sporcular ya da uyku sırasında nefes alma problemi yaşayanlar kullanabilir. Düzgün uygulanması gerekir. Çıkartma işlemi ıslatılarak ya da su buharı tutularak kolaylaştırılabilir. daha fazla bilgi için videoyu izleyiniz. http://www.youtube.com/watch?v=uQXvOt69U6I
bi sikime yaramayan aksine insanı çileden çıkaran bant.
takarsın, kenardan tık atar.
hadi atmadı diyelim, sabah uyanırsın çıkmaz; çıkarken ağda hissi uyandırır.
hadi uyandırmadı diyelim; amına koyim 15 lira çok para, 5 lira yapın lafımı geri alayım.
gerek fiyatından gerekse bende bir boka yaramamasından ötürü reklamı tv'de her çıktığında sövüp saydığım gereksiz icat.
kullananları korkunç gösteriyo bee, gece gece hele su içmeye kalkmışsanız öcü gibi oluyorlar. abim kişisinden biliyorum öyle yağuşuklu adam ıyyy evlerden ırak konuşamadım..
gerçekten hiç işe yaramayan sikimsonik bir icattır.
nickimle kafiyeli şiir yazmak istediğim ürün.

kullanmadım.
gecesi 1,5 Tl den uyuyacağıma horlarım daha iyi deyip arada sırada kullandığım alet. türkiye de alternatif ürünü de bulunmuyor.*Zengin olmak isteyenlere fırsattır. Üretin şunun çakmasını voleyi vurun.
Uyurken çok rahatlatan bant.
--spoiler--
Sensiz geceleri yatabilmirem
--spoiler--
grip olayım da deneyeyim diyordum denedim; olmadı. nefes almayı kolaylaştırıyor ama rahatsız edici. çıkarayım desen çıkmıyor. zaten çok pahalı. buna verdiğim parayla bir kutu daha pastil alır gribi oyalardım. hmmff hiç de eğlenceli değil.
bir ''so what?'' ile başladı her şey...
'Gerzek'' ile devam etti.
ben isyana katılırken elinde limon ile beni bekledi...
sapasağlam döndüm geri.

sensiz ben nefes alamam, buralarda hiç duramam brit rayt.

üzgünüm seni çaylak yaptırdığım için ama hep şu paralel moderatörlerin işi.
biliyorsun. 2 gün idare et. ve 2 gün sonra girmeyi unutma bebeyim.

seni bekliyiciğim.
Suan burnuma takmış bulunmakta olduğm banttır. Saniyede etkisini göstermiştir. Burnumdaki kemik yuzunden alamadığım nefesi hissetmeye ve almaya rahatlamaya basladim. Uyurken kullanilmalidir.
On birinci nesildaş yazar kardeş. Sevilir ki bu. ilk girim de senin hakkında hadi yine iyisin keko. Annenlere selam öptüm çok.
bu aralar gözükmeyen nefes alma aparatı. neredesin çiçeğim. ölüyorum.
benim burnum mu küçük bunu çok mu büyük yapıyolar anlayamadığım şey. yirmi dakikadan fazla yapışık duramıyor pırtıyor burnumdan malesef.
ordinaryüs bilmemnenyusa sorulduğunda, çok gülüp bir işer yaramayan pazarlama dâhisi bir üründür diyen doktorun cık cıklamasıla biten bir üründür...
başlangıçta agresif biri olarak görsem de sonradan fikrimi değiştirebilen,bunun tam tersi bir karakter olduğunu farkettiğim yazardır.
Nefesi açmasına rağmen burnumu inanılmaz kaşındıran bant, sabah kalktığımda da mutlaka yatağın içinde kaybolmuş oluyor.
Eski bir yazar buralardaysa ses etmesini isterim.
askerde bununla ilgili orjinal bir anım var.

6 kişilik koğuşta geçen 15 günün ardından arkadaşlar bundan bir paket alıp getirdiler, diyalog şu;

-x abi selam, sana aldık nefes açıyor uyurken uykuya dalmayı kolaylaştırıyor.
+eyvallah y ciğim ama ben uyumakta zorluk çekmiyorum.
-abi sayende biz çekiyoruz ama şunu al bikaç gün tak da biz de biraz uyuyalım artık.

meğer yorgunken horlama(kükremek) gibi bir huyum varmış.
seni bulanın çükünü taşıyan yesin. yaz kış burnumun kuru olmasından dolayı sürekli kullandığımdır. nefes alıyorsam sebebi sensin.