bugün

artık çıksa da yesek dediğim dizidir.
not: yeni bölüm temmuzda yayında olacaktır.
bryan cranston'un oyunculuk dersi verdiği dizidir.
senaryosu olsun oyunculukları olsun harika dizi. özletti kendini başlasın artık.
--spoiler--
say my name heisenberg...
--spoiler--
kurgusundaki o realite sizi içine çekip, bir kaç hayat eskitiyor içinizde.
Bu dizinin neresi seviliyor anlamıyorum sevenlere saygım varda cidden neresi seviliyor 2. sezonun 8. bölümüne kadar geldim olaylar çok yavaş konuşmalar çok sıkıcı artık dayanamadım bıraktım zaten o kadar bölüm izlediysem de imdb de en yüksek puana sahip olması; dedim bu kadar insan izleyip beğendiyse ileri ki bölümlerde ya çok güzel oluyordur ya da benim göremediğim bir şeyler var dizide. Biri bana bu diziyi anlatsın benim göremediğim ne var diye.
tanım ; bryan cranston'un muhteşem bir şekilde rol yaptığı dizi

4. sezonun final bölümünü yeni izledim, şu yorumu yapıyorum, bu dizi efsane. prison break'i bu zamana kadar en beğendiğim diziler arasında 1. sıraya koyuyordum, sırf o 1. sezonunun hatrına. ama breaking bad, çok ayrı, belki ikisinide birinci yapmalıyım. bilmiyorum. olum efsane lan.
14 temmuz'da başlayacak dizidir. son sezonu ikiye bölmeleri olmadı, ayıp ettiler bu kadar insana.
bok gibi parayı hangar gibi yere yığan walt'un kendini kaybettiği karakteriyle izleyiciyi yeni bölümleriyle nasıl karşılayacağı merak konusu olan dizi. dizi hakkında çok sıkı takipçilerin finalle ilgili mantıksal çıkarımlarını gördük. yok işte heisenberg doğal bir yolla ölecek. yok efenim herkesi öldürdükten sonra tek başına kalacak. gibi gibi. fakat arayı fena soğutuyorlar yeni sezon geldiğinde hep son sezonu birdaha izlemek gerekiyor. yoksa 10 numara dizi. gerçi sevdiğime söyledim ben dizi izlemem dedi. içime oturdu.
an itibariyle 5. sezon 8. bölümünü izlediğim dizidir. keşke bu kadar acele etmeseydim dedim ama, iş işten geçti. koskoca breaking bad'e zaten biraz daha adrenalin yakışırdı. temmuz'a kadar işin yoksa bekle. göreceğiz.
Hemen hemen herşeyiyle 10 üzerinden 10 alan kime tavsiye etiysem olumsuz yorum alamadığım. Nerden sardın başıma diye veryasın ettikleri dizi.
bitirdikten sonra tekrar baştan izlenmesi gereken dizidir. eğer izlemediyseniz hemencecik başlayın. sonra neden bu kadar geç kaldım demeyin kendinize.
izlediğim gelmiş geçmiş en iyi dizidir. Birisine anlatsan belki de ilgisini çekmeyecek bir olayı öyle güzel işlemişler ki ağzı açık izletiyorlar insana. Oyunculuk için de ayrıca bir parantez açmak lazım tabii.
dünyanın en iyi dizisidir. aksini iddia eden sun of bitch'dir. yo bitchh!
14 temmuz'da donecekmis. kaldi 3 ay.

http://www.slashfilm.com/...king-bad-returns-july-14/
hangi kafayla aynı sezonu ikiye böldüklerini merak ettiğim dizidir. o zaman ikiye bölüyorsan ilkine 5. sezon de ikincisine 6. sezon. onu da yapmıyorlar. böyle ilginç pazarlama stratejisi.
görsel
bi kurtlar vadisi pusu değil.
başlamasına 100 gün kalan dizi.*
kimyayı seviyorum dedirten dizi.
"ben tehlikede değilim skyler, ben tehlikeyim." gibi efsane bi cümlesi vardır.

edit: ingilizcesini de yazak lan havalı olsun;

"ı am not in the danger skyler, ı am the danger"

ccc walter white ccc
başlayacaksa artık başlasın şu sezonun devamı yeter amına koyayim artık ya

abd yapımı dizi..
başlamasına 90 gün kalan dizi.
10 üzerinden 15 verdiğim dizi.
bu arada çok fena bir spoiler geliyor, kalbi olanlar bakmasın. *
--spoiler--
http://www.savewalterwhite.com/
--spoiler--
dönüşü 11 ağustosa ertelenmiş olan dizi.
bazı bacısı ihtiyar balıkçıdan nasihat almışlarca incelenen süper dizi.