bugün

tarihin en efsane dizisi.

Bana walter jr.,skyler, küçük bir ihtimal de walt ölecek gibime geliyor ama hadi hayırlısı.
muhteşem dizi.

--spoiler--
ulan olaya bak yeni farkettim. saul'un adamlarından biri, ted beneke'yi darlayan ya da treni soydukları bölümde trenin önünü kestikleri tır şöförü, amerikalı stand-up'çı bill burr müş. konuk oyuncunuzu sevsinler tam adamını bulmuşlar.*
--spoiler--

bu arada yeni bölümleri her çıktığında her pazartesi e2 yayınlayacakmış bu da süper oldu.
sağlam referanslardan sonra izlemeye karar verdiğim dizidir.şuan 13 bölüm kadar izledim ve amerikan dizilerinin aksine konu bi türlü ilerlemiyor. ekşın hala başlamadı ama şu haliyle bile biraz heyecanlandırmaya yetti beni.
sabırsızlıkla son sezonu beklenen dizi.
comic con için yapılan fragman biraz heyecanı dindirebilir.

http://www.fragman.web.tr...-con-tanitim-fragman-izle
yaşama sürecim ile çekildiği zamanın aynı olmasından ötürü büyük onur duyduğum dizi. yayınlanmadan ölseydim çok şey kaybederdim.

her izleyenin ne kadar kaliteli bir dizi olduğunu anlayacağından şüphem yok. karakterleri, ayrıntıları, olayları, sonuçları, elbette oyuncuları. hepsi kaliteli, özgündür. izlemeyenler, gözünüzü seveyim izleyin.

ve cidden gerçekçidir. bu şekilde olayların ardalanması çok olası değildir, her gün karşımıza çıkmaz. binde bir. ama düşünüyor insan, breaking bad kurgu değil de gerçek olsaydı, yeminlen aynen böyle olurdu.

çok az. 5 sezon çok az.
Breaking Bad'in türkçesini kimsenin bilmediği aslında anlamı "kötü dağıttı" olan üper dizi.
3. sezonu bitirdim şimdi. skyler senin ta ... koyim. adam ölmeden önce evine 3-5 kuruş para getirmek için uyuşturucu işine girdi, sırf sen ve veletlerin ömür boyu rahat et diye ama sen ne yaptın? adi bir sürtüğün yapacağı şeyi, kocan sana yalan söyledi diye gidip patronunun altına yattın. hem de çocuğunu da dostunun evine götürüp. mına koduğm kevaşesi, gece gece sövdürüyon beni.
severek izliyorum. 11 ağustosta yeni bölümü olan dizi, beklemedeyiz.
heyecanla beklenen dizi.
En en en birinci dizidir gözümde. Neden daha önce izlemedim diye kendimi suçlayacaktım ki her gün 1 sezon bitirip ertesi gün diğer sezona başlamak kadar güzeli yok. Sezonlar arasında uzun aralar verilmesi kötü oluyor. Şimdi taze taze yeni sezonu izleyeceğim, bitch.
dizi dediğin budur, ben 2 sezona yeni başladım henüz ama her bölüm ayrı bir zeka unsuru içeriyor, aslında içerik çok basit ama walterın çözümleri bitiriyor olayı. zamanım bol olsa bırakmadan yemeyi içmeyi 5 sezona dayanasım var, ama o zamanda beklemek gerekecek sanırım o da ayrı bir eziyet.
8 bölüm için aylarca bekleten dizi. ama dizi yani. inşallah o tuvalet sahnesinin devamı bekleneni verir. yoksa yıkılabiliriz. 6 ay onun merakıyla avuttuk kendimizi.
çokta iyi olmayan klişe dizidir.

lan sikerim trollüğünü adam gibi dizidir de bu hank tuvalet sahnesindeyken türk olduğunu kanıtladı amk. türkün aklına hep bu tarz şeyler sıçarken gelirmiş. bekle bekle sıkıldık mübarek başlasın artık bu dizi.
12 ağustostan itibaren e2'de yeni bolumleri yayınlanacak olan kral dizi. saat 23'teymiş. her hafta abd yayınından 24 saat sonra yeni bölümler yayınlanacak. reklamı donmektedir.
Çevremdekilere bayıldığımı söyledikten sonra nasılını anlatmakta en zorlandığım dizi sanırım Breaking Bad. Hemen hemen her bölümden sonra tüm ekibe şapka çıkartıyorum. O kadar ağır ama bir o kadar da sürükleyici, harika detaylar, müthiş diyaloglar, oyunculuk… Bunları bu şekilde dile getirmek hiç yeterli gelmiyor, ama dedim ya tarif edemiyorum. Oturun izleyin anacım, yormayın beni.
final sezonunun diğer yarısı 11 ağustos 2013'te yayınlanacak olan dizi. 5. sezon 9. bölümle giriş yapacak olan dizinin bu bölümünün yönetmeni baş rol oyuncusu da olan Bryan Cranston.
artık başlasındır.
sabırsızlıkla beklenilen dizidir. geri sayım 2012 de başlamıştır. 11 ağustosta kavuşulacaktır. w.w.
I met a traveller from an antique land
Who said: Two vast and trunkless legs of stone
Stand in the desart. Near them, on the sand,
Half sunk, a shattered visage lies, whose frown,
And wrinkled lip, and sneer of cold command,
Tell that its sculptor well those passions read
Which yet survive, stamped on these lifeless things,
The hand that mocked them and the heart that fed:
And on the pedestal these words appear:
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"
Nothing beside remains. Round the decay
Of that colossal wreck, boundless and bare
The lone and level sands stretch far away
geçen yıl benimde başlamaya karar verdiğim ama açacağım sıra adını hatırlayamayıp sanırım walking dead'di diyerek walking dead'e başlamama sebep dizi.
nasıl bu kadar geç başladım dediğim, yenilesi dizi.
5. sezon 8. bölüm geride kalırken şundan eminiz artık sanıyorum: hannibal, walter white'ın yanında masum bir çocuk gibi kalır. ayrıca,
bir sezon boyunca somurttun skyler.
--spoiler--

Kusura bakmasın kimse ama Domungiez'in (ilk sezondaki eleman,yeni başladım da..) ölmeyi hakettiği dizi.Lan o adam sana naptı? E dangazo ? Babanın yaklaşmadığı babaç tavırla yaklaşmış ulan adam seni düşünmüş ekmeğinin kenarlarını kesmiş sen nasıl bir itsin ki adamı öldürmeye çalışıyorsun.Baya sinirlenmiştim.Neyseki öldü.Eyyorlamam bu kadar.

--spoiler--
tuco'nun dilde sigara söndürme ve mavi meth'i çektiğinde çifte atma sahnesi meşhur olan dizidir ayrıca. adamsın tuco, keşke ölmeseydin.
http://galeri.uludagsozlu...om/r/breaking-bad-480684/
5 gün sonra dönecek olan kallavi efsane.
final bölümlerindeki karakterler ise şurada, http://breakingbad-greek....al-episodes-official.html