1. 1.
    Supercellin yeni moba oyunu daha betada sadece iOSda bulunuyor ama tutar bu oyun.
    ... despacito
  2. 2.
    Ağustos' un 20. Gününde çıkacaktı oyun android'e . Peki supercell'cim.
    -1 ... masumumben
  3. 3.
    App storenin kanada hesaplarında 2 yıldır oynanan hala yapım aşamasında olan supercellin yeni oyunu.
    ... french prens
  4. 4.
    yapımı biten, supercell'in yeni oyunu.
    -1 ... kellim kellim layenfa
  5. 5.
    oyun genel olarak güzel. ki supercell firmasının kötü bir oyun yapacağını da sanmam. fakat oyunun kendine bağlama şansı biraz az gibi duruyor. bir (bkz: clash royale) gibi sıkılmadan oynamaya devam edebileceğimiz bir oyun değil. en azından benim için öyle. çünkü maç sonunda aldığımız tokenlar zamanla dolduğu için 5-6 maçta bir oyuna bir süre ara vermek gerekiyor. yoksa pek verimli olmuyor maçlarımızın sonunda aldığımız ödüller. neyse çok uzattım ama güzel bir oyun işte oynayın ama para yatırmayın sakın derim.
    ... piyano calmaya calisan adam
  6. 6.
    ulan iyi ki ön kayıt yaptırdık. millet almış başını gitmiş, bize bildirim daha 1 hafta önce geldi.
    1 ... kellim kellim layenfa
  7. 7.
    An itibari ile 5bin trophieye ulaştığım türkiyede 400üncü olduğum supercell oyunu. 2 yıl önce kanadada çıkmıştı çok fazla değişti her değiştiğinde oyunu bıraktım ama şimdi tekrar sardı gibi.
    1 ... nonan
  8. 8.
    Dün oynamaya başladığım harika bir oyun. Supercell nasıl oyun yapılacağını bilen harika bir yapımcı.
    1 ... iiiblacktoothiii
  9. 9.
    bu oyun türkiye'ye neden bu kadar geç geldi ki boşuna mı ön kayıt yaptırdık.
    atı alan üsküdar ı geçmiş.
    çeşitli etkinlerin olması ve sürekli değişmesi hoşuma gitti.
    ... kellim kellim layenfa
  10. 10.
    yeni gelen kuşatma etkinliği güzel olmuş.
    1 ... kellim kellim layenfa