bugün

hayatları; facebook, twitter, telefon, fotoğraf makinesi, demet akalın ve serdar ortaç'tan ibarettir.

kitap okuyanları sıkıcı bulurlar.
kendi küçük dünyalarında debelenip duran ve ne zaman susup ne zaman konuşması gerektiğini bilmeyen insanlardır.
ilk konuşmasından itibaren ortamın terkedilmesi hissiyatını veren şahıslardır.
herkesin, diğerlerini itham ettiği insan tipi.

bana göre herkes boş insan, boş bir insana göre de diğerleri.
ne topluma ne kendisine faydası olmayan insan tipidir. zamanını boş işler yolunda harab eder. (bkz: zaman değerlidir)
kafa açan insandır. ve malesef istisnasız her konuda bir bildikleri yahut fikirleri vardır.
boş konuşan insan olarak da tanımlanabilir.

insan her yaptığını bir amaca yönelik yapmalıdır.
zaman ilerledikçe çoğalıyorlar.yeryüzündeki nefesimizi israf ediyorlar.
Bilmediği halde, çok konuşan insandır. kitap okuyup okumamakla kıyaslanamaz. Herkes kitap okumak zorunda değil, tercih meselesidir.
pilotun ta kendisidir.
tembel, zeki, makarna ve peynir ile hayat sürdürür birde çinekop.
boş insanlar 19 20 yaşına kadar vardır ondan sonra hepsi maziye karışır.
ben bu insanlardan biriyim. ne kimseye en ufak bir faydam var, ne çok büyük ideallerim ne de azıcık yaşama sevincim. mal gibi yaşıyorum resmen. bir dikili ağacım bile yok. bonsai ağacım var bir tane onu saymazsak tabi. gerçekten dünyanın en boş insanı gibi görüyorum kendimi ama bir de kendini çok akıllı, bilgili, dolu görüp kimseleri beğenmeyenlere bakıyorum da şaka gibiler.
hayatlarında dıs gorunumleri, yiyip içtikleri ve ceplerindeki paraları dışında pek bir dertleri olmayan insanlardan üstün olmak için ne yapacaklarını düşünen, sevimsiz, sayıca çok, dünyanın hemen her yerinde yaşayan ve dört bir yanımı sarmış insan tipleri
kendimden mütemadiyen uzak tuttuğum insan grubu. böyle böyle insansız kaldım. *
cok gereksi ve bo$ch konusan insanlardir.
Boş olduklarının farkında olan ama fark ettirmemek adına çok fazla konuşan insanlardır.
(bkz: hoşsun ama boşsun)
Biziz. Aptal gibi bir ekrana bakarak yaşarız.
sözlükte çok bulunurlar.
Ciddi ciddi bir konuda bilgi sahibi olmayan , gelişine yaşayan insanlardır.

Her konuda bilgi sahibi olmak imkansıza yakındır ama bari bir konuda uzmanlaş be arkadaş , konu önemli değil. Vardır böyle insanlar.
kendini keşfetmemiş, derinlikten yoksun insanlardır. güzel olanın değil popüler olanın peşindedirler. dolu bi insana göre de daha mutludurlar bence.

Bu arada ismim bahar ve kıvırcık saçlıyım...
Sıkıntılarını başkalarına anlatıp -ki bunlar dert bile edilmeyecek saçmalıkta olan zırvalıklar- anlattığı kişiyide huzursuz edip kendini biraz rahatlatan basit insan modeli
Bu yüzden kimseye neyin var demeyeli çok oldu.
Bir toplulukta küçük bir espiriye haykırarak gülen ayrıca da kardes diye itham eden tiplerdir bir boka yarılmaz mümkünse marsa filan gidin aynı havayı solumayın.
Baş ağrısına sebep olacak derecede lüzumsuz insandır. (bkz: bahar candan)
benim. benden boşu şamda vestel.
Oturarak iş yapmaya çalışırlar. Evet.