bugün

entry'ler (163)

sınıfınızdaki en arka dörtlü şimdi ne yapıyor

Hukukcuların mühendislerin hangi lisenin arka 4lüsü olduğunu düşündürür.
(bkz: fen lisesindeki arka 4 lü)

fen lisesindeki arka 4 lü

Fen lisesinin haylazlarıdır bunlar. Arada yeter yia her gün 500 soru mu çözülür ben bugün 200 çözeceğim diye isyan edebilirler.

giderken bütün semti soyacağız yazan hırsız

Yazı perdeden çıkartılamamıştır. bu sınıfta verilen derslerde bütün gün görülen ve insanın gördükçe gülesi gelen yazıdır. Çok rahat çalışmışlardır ve hedeflerini şimdilik tüm semt olarak belirlemişlerdir.

giderken bütün semti soyacağız yazan hırsız

Gaziosmanpaşa semtinde oturanların dikkatine! Geçen hafta gaziosmanpaşa ismek binasına girip geniş çaplı hırsızlık yaptıktan sonra giderken projeksiyon perdesine kocaman "Bütün semti soyacağız" yazan hırsızlardır.

köfteci yusuf

bundan 10 15 sene önce Bursanın iznik ilçesindeki 4 masalı ilk dükkanında da köfte yediğim şu sıralar bursanın markası olmuş köftecidir. 20 30 sene önce el arabasıyla köfte satan köfteci Yusuf şimdi 10 u aşkın şubesiyle hizmet vermektedir. Ak parti tarafından kollandığı desteklendiği söylenir. Yinede hala restorantında sipariş alacak kadar mütevazidir kendisi. Ayrıca fiyatlar oldukça ucuzdur.

en acısız ölüm şekli

kardeş boşver yapma daha gençsin.

türban takmayan kübra isimli kız

türban takan buse isimli kızla 3 aşağı 5 yukara aynı sayıdalardır.

ırak şam islam devleti

bir tanesi istifa edip iett de şöför olmuş.

gördüm gördüm istagramdan beğendim diyen teyze

her geçen gün sayısı çoğalan 45 yaş üstü teyzelerimizdir. teknolojiye bodoslama dalmışlar neyi beğeneceğini neyi paylaşacağını şaşırmış durumdadırlar. hiç çekilir tarafları yoktur. arkadaş ortamları arasında pasta tarifinin ötesinde birbirlerinin istagrama koyduğu fotolardan bahsederler. senin teyzen benim teyzem hepimizin teyzeleridir.

mutlu insanların pop müzik dinlemesi

bir yazarın naçizane tespitidir.
(bkz: cahil insanın daha mutlu olması)

yozgat ın adı değişsin kampanyası

Ülkenin en kötü isme sahip olan ilidir. Derhal değişmesi gerekmektedir. yozgat ismi bir rivayete göre yüzkattan gelmektedir. O bile daha güzeldir. (bkz: Yüzkat) (bkz: Yüzcat) (bkz: Tuzkat) (bkz: Paris diyelim gitsin)

bir erkekte ilk nereye dikkat edersiniz

kezban gözüyle; "siki olsun yeter"dir.

tanesi 100 liradan 12 tane kelebek almak

Tırtıl alınıp iyi eğitim verilirse ahlaklı edepli bir kelebek oluşumu sağlanabilir. sonucta ağaç yaşken eğilir.

114 ten yaşını çıkarmak

4 basamaklılarda toplama çıkarmaya geçmeyenler için akıllıca bir çözümdür. 2014 - 26 ??

patlak kıza karıcım diyen gavat modeli

anal yapmış ve ya patlağı çözüm olarak diktirip kocasına ilk sensin tabiki diyen kadına saf duygularla inanıp keklenen gavatlardan daha onurlu olan durumdur. en azından herşey açıklık ve dürüstlük çercevesindedir.

kiraz mevsimi vs medcezir

hangi diziyi izleyen erkek daha sert daha maço olabilir sorusunu akla getiren kapışmadır.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

siyah kan - jane christophe grange
gizem, polisiye, suç sevenlere bu yazarın şiddetle tavsiyesidir.

film vs roman

aynı isimdeki bir yapıtın hem kitabını okuyup hem filmini izlerseniz bu soruya çok rahat cevap verebilirsiniz. roman dosttur film ise sıradan bir arkadaş.

iz bırakan kitap cümleleri

ağızdan çıkan laf osuruk gibidir, ikisini de geri alamazsın.
The Vikings - Josef Nyary

zamanı geri alabilme şansımız olsaydı

Geri alıp önce ben ayrılırdım.