bugün

1966 yılında kurulmuş bir italyan giyim markası.
bu markanın tasarımlarına çoğunlukla pastel tonları hakimdir, çok canlı renkleri görmeniz pek de mümkün değildir bottega veneta tasarımlarında. kırmızının bile solgun rengi kullanılır genelde. kesimleri ise oldukça zariftir. özellikle elbiseleri, üzerindeki en ufak detaylarıyla birlikte giyeceği kadına kaçınılmaz bir zarafet vaad eder. kadını, sadeliğiyle ön plana çıkarıp güzelleştiren bir markadır bottega veneta. sırf bu abartısız ve elegan stili için bile hayran olunasıdır.
ayrıca özel el dokuması çantalarıyla da ün yapmış bottega veneta ürünlerine, türkiye'de beymen'den ulaşılabilir.

not: fiyatları sebebiyle sadece hayallerimi süsleyen markadır aynı zamanda kendisi.
italyan, lüks bir giyim markası olan bottega veneta ürünleri güzel tasarımları ile göz doldurmayı başarırken el yakan fiyatlarıyla da uzağına yakınına yaklaştırmamayı adeta bir görev bilmiştir. Özellikle çantaları çok güzeldir.

istinye Park’taki mağazasında ve Türkiye genelinde bu marka nerede satılıyor diye sorulsa herkesin doğru cevabı vereceği yer olan beymen’de satılmaktadır.
boteeeeeee. tesekkurler kerimcan.
Bugüne kadar gördüğüm en güzel erkek cüzdanını üretmiş çanta uzmanı. Zaten cüzdandan daha büyük bir ürününü alabileceğim sanmıyorum da. Azar işitmemek için gizlice aldım, gizlice kullanıyorum.
bir parfüm markası, seksi kokuları var.
ikonik yeşil ürünlerinde stok sorunu olan marka. hanıma güzel bir şey almak istedim ama henüz muvaffak olamadım.