bugün

asıl ismi dd tank olan bu oyun, yamalanarak türk serverlarında bombom ismiyle yerini almıştır. worms'a benzeyen çok keyifli ve taktiksel bir online oyun. basit görünmesiyle birlikte rakibi ekarte edebilmek için kısa sürede hesap yapmayı gerektiriyor.

ancak dd tank ile bombom arasında şöyle birkaç fark mevcut; dd tank da oyun parasıyla alınabilen itemler * bombomda ancak kredi kartıyla para yatırarak ya da kontör yollayarak alınabiliyor. dd tank da gizli ve tam yetkili olan moderatörler bombom da herkes tarafından bilinip, birliklere dahil olabiliyorlar. oyundaki tek yetkileri ise admin olan kişiye ispiyon güçlerini kullanarak oyuncuların hesaplarını dondurabilmek. küfür konusunda kayıtsız kalan moderatörler, forumlarda aleyhlerine açılan konuları silmek ve oyunda kişisel problemleri olan oyuncuların hesaplarını dondurmakla meşguller..

bombom da düzenlenen bir etkinliği kazanarak serverda birinci olan terlikli isimli bir karakter çoğu rakip oyuncu tarafından hile yapmakla suçlanmış ve şikayetler üzerine, moderatörlerin de ispiyonlarıyla admin kontrolünden geçmiş. admin; "sus velet! çocuk mu kandırıyorsun? sende hack var!" şeklinde ustaca konuyu değerlendirmiş. ardından "terlikli" yi * forumdan yasaklamış, etkinlikten diskalifiye etmiş, ve kısa bir süre sonrada bir yıllığına hesabını dondurmuş. küme düşürüp şampiyonluk kupasını elinden almak gibi birşey.

kısaca bombom oynayıp aylar sonra banlanıp emeğin çöpe gitmesi iç gıcıklayıcı. orjinalden şaşmamak lazım.
öğretmenlerin , memurların oynadığı tarz oyunlardan birisi .
ne zaman böyle bir yere gitsem baya bir bekliyorum oyunlarının bitmesini . . .
bu oyun facebook sayfalarında paylaşılırken nedense fotoğraf yerine assassins creed koyuyorlar.
http://www.youtube.com/watch?v=XyvuPizXHZc
2 ay önce s4 liderliğimin elinden alınıp banlanıldığım oyun. * küçücük çocukların harçlıklarını biriktirip kontör alıp, oyuna yollayarak harcadıkları para tuzağı. 30-40 yaşında 1-2 milyar para dökenler var. hele bir malezya ruleti varki oyunda.. tam anlamıyla kumar. bu oyuna bende 50 lira para verdim ya nasıl pişmanım anlatamam sözlük. haram olsun hepsine çocukların okulda harcamayıp biriktirip onların cebine giden her kuruşu.
worms benzeri oyun.
yalnız oyunda bana karşı bi gıcıklık var. amk ne zaman rakibe tek atacak durumda olsam rakibim 2 kere oynuyo. ne zaman kayıp korsanı öldürecek olsam rakip yine iki kere atıyo. * burdan yetkililere sesleniyorum eğer bana özel bir şeyse sikerim yedi ceddinizi. ayrıca burdan sözlük yetkililerine de sesleniyorum. bu entry beni hukuksal bilmem neden zor durumda bırakmaz. silecek olsam ben silerim.
ayrıca ilk atışınızı her zaman 40 derecede atın. hız ise mesafeye göre 40 - 45 - 50 - 55 olsun. kesinlikle biri tutar. rakibinizin ilk atışı denk gelirse görünmez olup yakınlarına uçun. orada sizi ilk seferde bulamaz ise büyük ihtimal ölümü tadacaktır. eğer 2 v 2 atacaksanız yanınızdaki mal olmasın. boşa zaman kaybı. görevleri yapın fena exp gelmiyor hani. + basın ama sadece silaha basın. kupon çekip 365 günlük bir şey almadıkca + veya sentezleme basmayın. ama fazlalıksa + veya sentezleme basın gitsin. oyunda eğer rakibiniz ard arda 2 kere oynarsa sövün adminleri sövmeye küfre bir şey demiyor. 2 v 2 oynayın yanınızdaki sağlam olsun. 2 v 2'de hep rakip daha güçlüdür. eğer rakibiniz sizden 5 level fazla ise +200 exp gelir. örneğin siz 15 lv arkadaşınız 13 level karşınıza 22 ve 6 level rakip gelir. büyük ihtimalle charını kasıyordur. oda kurunca hemen başla butonuna basın çıkan vak vek sesi bok gibi o ne kulak tırmalayacı bir sestir öyle öyk iğrenç kaka yapmayın kendinize bu işkenceyi. galiba kız kaldırıp cam da soyanlar varmış. tabi ben hiç yapmadım ama kulaktan duyma isterseniz yapın. ben geçen gördüm adam "camda sex isteyen kızlar eklesinnnnnnnnnnnnnnnnnnn" yazmıştı adam. kimseye ezik demeyin. çok bebe görünüyonuz. arkadaşlarınız olsun oyunda onlarla birlikte oynayın. oyundaki birlik sistemi kötü genelde birlik üyeleri birbirlerinden bihaber oluyor ama iyi bir birlik bulursanız girin. baktınız yenemiyeceksiniz gömün adamı.

ha bide oyunun sitesi : http://tr.337.com/pages/224/BomBom
(bkz: bom bom arısı)
bağımlılık yapan online oyunlardan biri.
bu oyunu bundan 1-2 yıl önce oynuyordum ve sanırım bağımlıydım. o zamanlar oyunda bazı eşyalara sahip olabilmek için belli bir miktar para yatırmak gerekiyordu. ve oynayan herkes gibi parayla bu eşyalardan ben de alıyordum. *
geçen gün bu oyuna tekrardan bakayım dedim. oyunu baya bi geliştirmişler. artık oyunu oynayabilmek için para yüklemeye gerek yok.

bir de evlilik sisteminde büyük değişmeler olmuş. bu oyunun adminini tanıyorum, çok dinci biri. *
onun isteği doğrultusunda değişiklikler yapılmış sanırım evlilik sisteminde.
eskiden düğün yapılırken kız karakterler gece kıyafeti tarzı bir kıyafet giyerlerdi. saçlar açıktı. şimdilerde ise kız karakterler düğün alanına girince başları örtülüyor. gelin bile kapalı. *
belki de ramazana özel bir uygulamadır bilmiyorum.

bunların dışında eğlenceli ve zaman öldürücü en iyi uğraşlardan biri. ama başlamanızı şiddetle tavsiye etmem.
can sıkıntısına iyi gelen bir oyun.
Arkadaşlık yapabiliyorsunuz , evlenebiliryorsunuz , asıl amacı ise para yatırmaya bağlı + basmak için kupon çekmek lazım bi ara bağımlısıydım 75 tllik çektim her neyse şiddetle tavsiye ederim .
bundan bahseden bir internet sitesi açıp para kazanmayı planlıyorum.hem en eğlenceli oyun hem de atış ve taktiklerde çok iyiyim.koca koca level adamları göme göme yendiğim çok oldu :d
Web browser oyunudur. Bu aralar yeni eglencem. Cok zevkli lan.
eski günleri anımsattı bana yavv... eskiden bu oyunun prosuydum her gün bir bombom bir face bir bombom bir face gezip dururdum...
Oha abi hala bombom için entry mi giriliyor dedirtir. Olum gidin biraz oyun kültürünüzü geliştirin bombom nedir ya.
her girdiğim sitede karşıma çıkan eğlenceli online oyun.
Deli gibi oynardım bee. Hatta portekiz serverinde takildim biraz öğrenmiştim.
ah ah eski günler. sapıkmışçasına oynardım.
güncel Önemli Başlıklar