1. 1.
  orduya yaklaşık 50 km batıda, karadeniz sahil yolunun kenarında, samsun'dan beri gelirken meşhur virajlara girmeden son durak konumunda, türkiye'nin en güzel karadeniz pidelerini şirin bir koyda kurulu pidecilerde deniz ayağınızı okşarken yiyebileceğiniz şirin bir kasaba, fatsa'ya bağlıdır...
  (bkz: fatsa)
  1 ... grejuva
 2. 2.
  fatsa-ordu arasında yeni acılan otoyolun batı girisi bu beldede yer alır. ayrıca bu otoyolda turkiyenin en uzun karayolu tuneli bulunur; 3 bin 780 metre uzunluğundaki nefise akcelik tuneli*.
  -1 ... kostebek
 3. 3.
  nehirinde * bir zamanlar her tür tatlı su balığı bulunduran, ancak şu anda nehrini kanalizasyon ve fabrika atıklarına teslim etmiş şirin belde.
  ... aria galactica
 4. 4.
  Kendin pişir kendin yenin Karadeniz manzarası eşliğinde ve en ucuz olarak uygulanabileceği yer.
  ... ankaralimuhtar
 5. 5.
  fatsa ile perşembe arasında yer alan, muhteşem manzarası ve bir o kadar da tehlikeli yola sahip, ordu'nun şirin bir beldesi. Türkiye'nin en büyük tüneli olan Nefise akçelik tünelinin açılması ile yaklaşık 2 saat süren yolculuk süresi 15 dakikaya kadar düşmektedir.
  2 -1 ... pasifist sulhi
 6. 6.
  ordu'nun fatsa ilçesine bağlı şirin bir belde. Masmavi denizi ve yemyeşil kıyısıyla denize girmek için ideal.
  ... birsen eksiktin
 7. 7.
  pidesi ile insanı kendine çeken şirin küçük karadeniz kasabası . denizi ile yeşili ile tam bir doğa harikası . belediye başkanı 35 yıldır aynı kişi . görevi oğluna devredecek .
  1 ... yerelci
 8. 8.
  Karadeniz sahilinin en güzel sahillerine sahip belde, fatsa Perşembe arasında yer alan bu bölge bolaman olarak adlandırılsa da güzergahta pek çok yerleşim birimi vardır ( yalıköy,medrese önü) bu muhitin en güzel yeri yoson burnu ve çaka dır, çaka Karadeniz'in en güzel plajına sahiptir.

  Edit. Söz bir daha yolum düşerse fotolarını bizzat çekip ekliycem.
  1 ... 25 eylul 2017
 9. 9.
  Fatsa'ya bağlı Küçük bir Karadeniz kasabasıdır. Pidecileri, hazinedaroğlu konağı ve eşsiz yeşili ile dikkat çeker.
  Eski Ordu yolunun virajları bu kasaba ile başlar. Ve bu virajlar etrafı izlemek için iyi bir fırsattır.

  bolaman
  ... zalahani
 10. 10.
  bir ordulu olarak katılmadan edemedim. koyun slow bir müzik sadece ilerleyin. insana huzur veren bir havası var. pidesi gerçekten güzeldir. bir pazar sabahı atlayın gidin. pazar kahvaltısı en güzel burada yapılır.
  ... abevereyimbigul