entry'ler (28)

fatsa

neye dayanarak burdan adam çıkmıyor dedin acaba ?

ada kahvesi

1 saat önce bulunduğum yer. arkadaş gidin evde atın batağınızı .

fındık toplamak

bayramdan sonra yapacağım şey.özellikle çuval çekmek en büyük zevktir.patoz muhabbeti hep ayrı.

pamukoğlu nun rte firavununa verdiği ayar

osman paşa ergenekondan girer yakında.

tayyip tv de yarım saat çıksın madara ederler

tek başına yılmaz özdil yeter.

bu yönetime rağmen ordunun darbe yapamıyor olması

kim yapacak darbeyi ? generaller subaylar hep içeride .

türk halkının kürdistan ın kurulmasını istememesi

kuzey ırak diye bir yer var . hadi oraya git . erbilden evini ben alayım .

kar tatili bekleyen üniversite öğrencisi

galatasaray ın fenerbahçe yi kadıköy de yenmesi gibi birşey ya da sabri nin frikikten gol atması gibi birşey .

görükle

yeni gelenlerin afalladığı boktan mekanların bulunduğu öğrenci köyü . mini etekli kızlarla şalvarlı karıları bir arada görebileceğin nadir yerlerden .

sözlük yazarlarının en son yediği şeyler

börek , yumurta ve kahvaltılık çeşitleri . üstüne de sigara . oh be dünya varmış . makarnadan başka yiyecekler de varmış .

ask fm saçmalığı

sana neden soru sorayım ? bana soru sor diyen herkese ana avrat girecek duruma geliyorum bazen. sormuyorum arkadaş . hergün neden profillerinizde paylaşıp durursunuz ki

5 ağustos 2012 hakkari de 8 askerin şehit olması

sahurda yediğim yemekler boğazıma tıkandı. olacaklar çok basit. hükümet artık bıçak boğaza dayandı diyecek geçiştirecek . klavye gençliği atıp sallayacak . 2 gün sonra herkes yaşamına devam edecek .

yerel yönetimler

bu bölümü okuyan biri olarak söyleyeceğim tek şey GELMEYiN. hocalar sınavlar ne yaparsan yap 25 yada 35 verir. yaz okuluna bırakmadan vicdanları rahat etmez . gelmezsen okuldan emekli olursun . stajları öğrencilerin hayatını berbat eder . staj dediğime bakma ya şefin ayak işlerini halledersin ya da çay fotokopi ile uğraşırsın .

götüne pankart sopası kaçan pkklı

büyük haz alırlar. hatta bir daha isterler. sonra bir daha . alışkanlık yapmışlar . heykel de yürüyüşte bu haz kanıtlanmıştır.

kıskançlık

kızların gereksiz tripleri ile doğan kavram . onlar yapınca sorun yok erkekler kızla buluştu mu boku yedin .

suat kılıç

samsunluların bile sevmediği trabzon yalakası bakan . konu samsunpor olunca geçiştiren ama trabzonspor olunca maçına giden şahış .

gelmiş geçmiş en nefret edilen diziler

fox tv nin bütün dizileri yeter tek başına . unutulmaz her zaman liste başıdır . deniz yıldızı ayrı olay .

dokuzuncu neslin üstüne fazla gidildiği gerçeği

istersen 1 . nesil ol . önemli olan beyin yaşınız . tabi varsa ? takmayacan aga bunları . hadi kasılmaya devam edin .

ramazan cengiz derdiman

kral hocadır . kendisinden çok şey öğrendim . hukuk konusunda çok kişiye nal toplatır . sevmeyenleri de anlamam .

bolaman

pidesi ile insanı kendine çeken şirin küçük karadeniz kasabası . denizi ile yeşili ile tam bir doğa harikası . belediye başkanı 35 yıldır aynı kişi . görevi oğluna devredecek .