bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bakin oncelikle altini cizerek belirtmek isterim ki bu burc olayi 25 nisan dogumlu bogalar ile icra iflas dersi basta olmak uzere yeni jenerasyonun ve ahlaki yozlasmanin ta ....
    burclara inanmam lakin
    En serefsiz burctur yok hamarattir ana olur yok is dunyasinda hirslidir lider olur tarhana bulgur langir lungur gecin bunu.
    Kicini kaldirmaktan acizdir. Kadir kiymet bilmez. Dengesizdir. 4.5 seneni verir hayatinin akisini degistitecek firsati onun icin cevirirsin asla anlamaz. Cok sevilmek istedigini soyler taparsin bi sureden sonra artik bana bunu hissettirme soyleme der. Hamarat ev hanimiymis cocuklara bakarmis ev hanimligi bi ihtimal ama ana olmaz. Senin kapattigin defteri gelir acar sen kactikca pesinden gelir akillandim su bu der ama hersey yoluna girmisken tak bitirir cok gecmez hemen yeni bi iliskiye baslar. Coluktan cocuktan evlilikten dugunden konusur senden sonra hemen iliskiye basladigi adamla da bunlari planlar. Hepsini birak bu elemanla senle gorusurken altyapiyi hazirlar prensipte anlasinca senin mukaveleni fesheder. Akilli mantikliymis seye surulecek akil yok duygulariyla hareket eder.
    Evet entrymden de anlasilacagi uzere doluyum ve tahammulum yok yazdiklarim yillarca gozlenmis ve bizzat tecrube edilmistir.
    Bunu eksileyip eksilemeyin cokta onemli degil boga degil tum burclarin ama boganin ozellikle 25 nisan olanin ta ....
    4 -4 ... annesininminikkusu
  2. 2.
    bir boğa burcu kadını olarak söylüyorum ki fazlasıyla tembeliz. sevme konusuna gelince ise yeterince güzel sevdigimizi düşünüyorum ama ne biliyim efendim bu sevme değer verme işleri genellikle burçlara değil de karaktere,yaşantıniza bağlı olduğu için bu konuya fazla değinmek istemiyorum.
    ayrıca oldukça kiskancizdir. bu sadece sevgili için değil bir arkadaşımızı da diğer arkadasimizdan kiskanabiliyoruz. ama kendi adıma konusursam fesatlık yok.
    edit : bu entry'i girmekte fazla emin değildim ama fazla gömmüssünüz yazmak istedim.
    1 -1 ... gridensiyaha
  3. 3.
    kaç kaç kaç.
    1 -1 ... potansiyeli olan bir kiz
  4. 4.
    17 senelik arkadaşinın sırrıni sirf onu kiskandiği icin anlatan serefsiz burcun kadinıdır.
    Boga burcunun kadini erkeği aynıdır.hepsi inat ve ego abidesidir.
    5 -7 ... fortesfortunajuvat
  5. 5.
    sır verdiği arkadaşından dolayi başı yanan yazar entrysi.
    2 ... rfgmsim
  6. 6.
    Kırmızı görürse boynuzu kıçınıza takabilir.
    1 ... asilsen
  7. 7.
    güzel sesli, zarif kadınlar. dünyanın en çekici kadını olma konusunda terazi ile yarışır. sanatsaldır. estetik anlayışı çok gelişmiştir. kocaman bir gönlü vardır bu kadınların. iz bırakırlar. ve gittiklerinde gerçekten gitmişlerdir.
    4 -1 ... mb isimli cocugun hatiralari
  8. 8.
    (bkz: allah evlerine ateşler salsın)
    3 -1 ... alfa laval
  9. 9.
    Tuhaf varlıklar, birisi beni fazla ilgili olduğum fazla değer verdiğim gerekçesiyle reddetmişti, sözde oğlak erkekleri ile iyi anlaşırlarmış yalan efendim.
    3 ... hopkins
  10. 10.
    (bkz: boğa burcu kadını)
    ... esrariko sikoko