bugün

100km'de şehir içi 8lt, uzun yolda 6lt yakan araçtır. fabrika verilerinin 0.5 ile 1 lt arasında üstündedir. Kasko yıllık yaklaşık olarak 8500 lt civarındadır. Yol olsa da gitsek dedirtir.
görsel
uğruna adam öldürebilirim. zira elde ettiğim an satıp alfa romeo guillietta'mı kondurmayı planlıyorum.*
Bugun arka tamponuma goztepe de kizil sacli bir hatunun dokundurdugu arabadan inince " yihaa cokk paardoonn gormedimm gercekteeen", "sizin ki benimkini icine gocertti yanliz" dedigi arabam.
Süper ötesi üstün tasarımıyla araba kullanımına zevk katan bir araba. Bmw sitesinden 100000Euro'yu geöen fiyatlarla 0ını tasarlayabilirsiniz.
amerikanvari büyük ve gösterisli arka stop grubu trafik icinde digerlerinden kolayca ayird edilebilen 2000 cc ariza kelimesi lugatinda yazmayan bmw diesel motorla donatilmis pahali vasita.
çok az yakan araç. gaza bir dokunuyorsun, bir bakmışsın radarın anasını bellemişsin.

edit: tamam amk clio kullanıyorum. seni mutlu edecekse.
hayvan hayvan hayvan!
M kasa olanı candır.
bir mercedes e 250 kalitesinde değildir.

ama bmwnin en çok tutulan kasasıdır.
0-100 u birazcik yavaş kalan ama 100-200e gerçekten 2 bin motorlu bi arac icin cok iyi hizlanan araba. Ee 350 tork amk boru mu? Viraja 120 km ile girip arabanin yatmamasi gerçekten sizi ölüme götürebilir, kac kere gaza gelip arabanin gotu atmaya baslayinca altima sicmisligim vardır.
Çok güzel otomobildir. Bmw ön görünüm hastalarını baştan çıkarır.

Ben yine de 3.20 ciyim.
ugruna alfa romeo'dan vazgecilen araba. bir alfist olabilirdim ama olmadim.
güncel Önemli Başlıklar